Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Julie Lukaštíková (Marešová) > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Julie Lukaštíková (Marešová) — tlumočnice a překladatelka francouzského a portugalského jazyka

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Julie Lukaštíková (Marešová):
Můžeme vřele doporučit. Překlad na tiskové konferenci byl skvělý, jednání s tlumočnicí příjemné :-)

PhDr. Lenka Dohnalová, PhD.

projektová manažerka Institut umění-Divadelní ústav
lenka.dohnalova@idu.cz ~ 603 584 218
Ráda bych se podělila o zkušenost – obratem reagující, ochotná, obětavá, snaha maximálně vyjít vstříc. Dalo by se říci nonstop pomoc. Co se týká tlumočení pro francouzský jazyk – diplomacie, adaptabilita, naše rodina z Cannes byla nadšená. Z naší strany velká spokojenost. Předvedla maximální výkon. Je to sympatická a slušná mlada žena. Doporučuji, doporučuji, doporučuji.

Denise Strnad

denisestrnad@seznam.cz ~ 739 717 076
Vždy velmi milá a rychlá komunikace a vstřícné jednání, překlady matričních dokladů do portugalštiny vždy v přesně slíbený čas či dříve a na jedničku. Operativní předání dokumentu po Praze na základě domluvy. Prostě není co vytknout. Budu se stále ráda na paní Julii obracet! Její služby mohu jen doporučit!

Petra Borůvka Lopes

S paní Julii mám výbornou zkušenost. Nechával jsem si přeložit rodný list do portugalského jazyka. Byla sní výborná komunikace prostřednictvím emailu a také její rychlost a přístup byl naprosto výborný. Za mě jen chvála a velký dík, všem doporučuji.

Milos Lexa

lexamilos@seznam.cz ~ 372 119 387
Využil jsem služby soudního překladu a vše proběhlo k nejvyšší spokojenosti, vč. vysvětlení právních náležitostí a přípravy všech dokumentů pro vyšší ověření na ministerstvu. Výsledná cena byla menší než v překladatelských agenturách, komunikace bezproblémová. Vřele tedy doporučuji!

Petr Urbančík

S paní Lukaštíkovou mám velmi dobré zkušenosti. Využila jsem její služby – překlad oddacího listu z portugalského do českého jazyka a vše proběhlo skvěle. Paní Lukaštíková rychle odepisuje na emaily a má velmi milé a profesionální jednání. Děkuji a mohu jen doporučit.

Zuzana Bublová

Objednali jsme si služby paní magistry Lukaštíkové za účelem tlumočení naší svatby do portugalštiny. Byli jsme oba s manželkou velmi spokojeni nejenom s profesionálním výkonem, ale také i s jejím lidským přátelským přístupem a empatii k celé naší rodině. Také jsme ocenili časovou a organizační flexibilitu. Můžeme vřele doporučit i všem ostatním.

Aleš Ptáčník

Děkuji za skvělou spolupráci, překládali jsme firemní dokumentaci do portugalštiny, můžu vřele doporučit.

Jiří Beran

jira.beran@gmail.com ~ 724 286 048
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS