Doporučení z první ruky

Mgr. Julie Lukaštíková (Marešová) — tlumočnice a překladatelka francouzského a portugalského jazyka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

Můžeme vřele doporučit. Překlad na tiskové konferenci byl skvělý, jednání s tlumočnicí příjemné :-)

PhDr. Lenka Dohnalová, PhD.
projektová manažerka Institut umění-Divadelní ústav
lenka.dohnalova@idu.cz 603 584 218

Ráda bych se podělila o zkušenost – obratem reagující, ochotná, obětavá, snaha maximálně vyjít vstříc. Dalo by se říci nonstop pomoc. Co se týká tlumočení pro francouzský jazyk – diplomacie, adaptabilita, naše rodina z Cannes byla nadšená. Z naší strany velká spokojenost. Předvedla maximální výkon. Je to sympatická a slušná mlada žena. Doporučuji, doporučuji, doporučuji.

Denise Strnad
denisestrnad@seznam.cz 739 717 076

Vždy velmi milá a rychlá komunikace a vstřícné jednání, překlady matričních dokladů do portugalštiny vždy v přesně slíbený čas či dříve a na jedničku. Operativní předání dokumentu po Praze na základě domluvy. Prostě není co vytknout. Budu se stále ráda na paní Julii obracet! Její služby mohu jen doporučit!

Petra Borůvka Lopes

S paní Julii mám výbornou zkušenost. Nechával jsem si přeložit rodný list do portugalského jazyka. Byla sní výborná komunikace prostřednictvím emailu a také její rychlost a přístup byl naprosto výborný. Za mě jen chvála a velký dík, všem doporučuji.

Milos Lexa
lexamilos@seznam.cz 372 119 387

Využil jsem služby soudního překladu a vše proběhlo k nejvyšší spokojenosti, vč. vysvětlení právních náležitostí a přípravy všech dokumentů pro vyšší ověření na ministerstvu. Výsledná cena byla menší než v překladatelských agenturách, komunikace bezproblémová. Vřele tedy doporučuji!

Petr Urbančík

S paní Lukaštíkovou mám velmi dobré zkušenosti. Využila jsem její služby – překlad oddacího listu z portugalského do českého jazyka a vše proběhlo skvěle. Paní Lukaštíková rychle odepisuje na emaily a má velmi milé a profesionální jednání. Děkuji a mohu jen doporučit.

Zuzana Bublová

Objednali jsme si služby paní magistry Lukaštíkové za účelem tlumočení naší svatby do portugalštiny. Byli jsme oba s manželkou velmi spokojeni nejenom s profesionálním výkonem, ale také i s jejím lidským přátelským přístupem a empatii k celé naší rodině. Také jsme ocenili časovou a organizační flexibilitu. Můžeme vřele doporučit i všem ostatním.

Aleš Ptáčník

Děkuji za skvělou spolupráci, překládali jsme firemní dokumentaci do portugalštiny, můžu vřele doporučit.

Jiří Beran
jira.beran@gmail.com 724 286 048

Děkuji a dovolím si doporučit služby paní Julie Lukaštíkové. Zažil jsem naprosto perfektní domluvu, péči při přijetí zásilky poštou a také odeslání kurýrní službou. Zakázka - soudní dokument – byla přeložena hned následující den po naší domluvě. Tedy vše se sešlo nádherně. Nicméně z každého kroku, činu a slova paní překladatelky je cítit vysoká profesionalita. Děkuji, doporučuji a věřím, že bude zase příležitost se potkat.

Rudolf Horák
poradce v zahraničním obchodu
www.rudolfhorak.cz

Paní Marešová mi neuvěřitelně pomohla s překladem dokumentů do portugalštiny ke svatbě na Kapverdských ostrovech. Skvělá komunikace i práce. Vše šlo hladce a rychle. Vše bylo domluvené tak, aby nám oběma byl ušetřen čas. Absolutní preciznost a spolehlivost.

Michaela Kadeřábková
michaela.kaderabkova@gmail.com