Kateřina Grünerová

copywriterka, redaktorka a korektorka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Dobrý obsah mi nedá moc zabrat. A to mě na tom baví nejvíc.

Jako copywriterka, redaktorka a korektorka s přesahem do SEO dodávám klientům bezchybné a pro vyhledávače kvalitně optimalizované produktové popisky, blogové články nebo jiné texty na web či e-shop.

Aktuální nabídka služeb

  • Psaní SEO textů pro e-shop mě nepřestává bavit.
  • S meta descriptions jsem na tom dost podobně.
  • Ráda se postarám o korektury a kontrolu textů na vašem webu či e-shopu.
  • Na články do blogu, aktuality, newslettery a další texty si také udělám čas.

Specializace

  • Psaní SEO textů.
  • Meta descriptions a jiné popisky.
  • Korektury a kontroly textů.
  • Nový a pravidelný content pro vaše weby a e-shopy.
  • Newslettery, na které se budou vaši zákazníci těšit.

Praxe

K psaní jsem se poprvé a naostro dostala jako redaktor a fotograf pro kulturní magazín Kulturio.cz. Zkušenosti tak mám se psaním recenzí na koncerty, výstavy, filmové premiéry a festivaly. To bylo velmi kulturní a intenzivní psaní aneb po práci legraci. Důkaz hýr.

V denním, klasickém zaměstnání u firmy Terinvest to byly hlavně PR články a mediální spolupráce, které měly hlavní cíl: přitáhnout pozornost a návštěvníky na veletrh a festival současné fotografie Fotoexpo, u jehož zrodu jsem v roce 2013 byla.

A na začátku roku 2016 se to stalo. A od té doby se to děje pořád. Jako CMS redaktor pro e-shop Hornbach tříbím své myšlenky, slova, smysl pro humor a všeobecný přehled.

Už jsem napsala několik tisíc SEO textů, meta popisků a jiných popisků, které hltají vyhledávače a roboti. Pod palcem mám ale také návody, aktuality, newslettery a další obsah, který zase rádi čtou živé bytosti. To je doposud můj největší pracovní úspěch.

Po práci legraci ale pořád platí. Mým dalším a nejoblíbenějším hřištěm je e-shop Čárkatečka, o který se starám, jako by byl můj vlastní. Z poloviny tomu totiž tak je. Jedná se totiž o projekt, kterému s rodinou věnuji už pár let. Kreslíme, potiskujeme, prodáváme.

A aby se prodávalo i online, tak je zapotřebí využít i moje nabrané zkušenosti, které se neustále prohlubují. Funguje to náramně. A jde tak o můj největší osobní úspěch.

Na pěkné češtině si zakládám

Na základní škole jsem do čtenářského deníku napsala Fylosovská historie. Od té doby si na pěkné a správné češtině, tempu, stylistice a humoru zakládám.

Co v mých textech už nenajdete

Pravopisné chyby, sprostá slova a většinu zdrobnělin. U slova fotečka se kroutím… jak naše nepoddajná hadice na vodu.

Co mě v životě i na klávesnici baví

Hudba, sport, jídlo, cestování, umění, řemesla, zahrada, LGBTQ+, architektura, Praha, Berlín, fotografie, pivo a slivovice.

Kateřina Grünerová

Kontakty

Kateřina Grünerová
Žižkova 398/5
Lysá nad Labem (Středočeský kraj)
289 22
Email:katkagruner@gmail.com
Instagram:katkagruner
LinkedIn:katkagruner
IČ:07778821 (neplátce DPH)