Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Juríková — terapeutka a lektorka reiki se zaměřením na celostní léčení


Zobrazuji všech 5 doporučení

Netušila jsem, že těhotenství ovlivní stav mých zad takřka od začátku. Již ve 12. týdnu těhotenství jsem cítila šílenou bolest v kříži, která mi střílela až do nohou. Ihned jsem běžela za Katkou pro pomoc a problém se vyřešil. Bylo mi předáno několik super tipů, zkrátily jsme interval mezi mými návštěvami na lehátku během těhotenství o týden a já o svých zádech momentálně téměř nevím. Katku a její kouzelné ruce mohu vřele doporučit všem těhulkám.

Klára Šmídová
kosmetička/vizážistka
Www.klaramakeup.com klaramikulik@gmail.com
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Mám sedavou práci, a tím pádem i často ztuhlá záda. Ke Katy jezdím už několik let na energetické rovnání páteře. Pomáhá to báječně. Na dlouho dobu mě to zbaví bolesti. Navíc masáž u Katy je příjemný zážitek péče o sebe. Velmi doporučuji.

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách

Na kurz s Katkou se vždy velmi těším. Reiki 2 byl můj druhý kurz. Nevěděla jsem, jak na mne bude rozšíření vědomí působit, ale věděla jsem, že Katka vede vždy kurzy velmi citlivě, a mohu jí úplně věřit. Samotný průběh kurzu byl velmi pohodový a uvolňující. Po kurzu jsem cítila, jak se začínají zviditelňovat věci v mém životě, které potřebovaly posunout na jinou úroveň nebo dokonce z mého života úplně vyřadit. Katka byla i po skončení kurzu mým vnímavým průvodcem, a díky tomu mám opět smysl života, který mě baví.

Bc. Helena Šimánková
provozovatelka bezobalového obchodu
www.bezobalofka.cz hsimankova@bezobalofka.cz 777 312 683

Kačenka je bytost, v níž se mísí složka lidská i božská. Tím, že se pohybuje v prostoru těchto dvou světů, dokáže pomáhat inspirovat, měnit, léčit či porozumět tomu, co může být pro mnohé skryto. Já v ní objevila spřízněnou duši, přítelkyni, inspiraci a léčivé ruce zároveň. Děkuji Bohu za takové lidi. S láskou Hany.

Mgr. Hana Kopišťová
kouč, terapeut, mentor, poradce
www.hanakopistova.cz

Kačka je v první řadě úžasně vnímavý a komunikativní člověk, který si dokáže perfektně navnímat klienta, věcně se dostat k jádru problému a nahlédnout ho z mnoha úhlů. Měla jsem možnost Kačku sledovat při práci i zažít její terapii mnohokrát na vlastní kůži, což můžu vřele doporučit. Ať už vás bolí záda, trápí vás psychické problémy nebo si procházíte náročným obdobím, od Kačky z lehátka budete odcházet lehčí a s jasnější myslí.

Bc. Kristýna Gleissnerová
CEO Basicsocial
www.basicsocial.cz