Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Pechalová > Ukázky práce > Grafika webových stránek hotelu a restaurace U Vychopňů

Grafika webových stránek hotelu a restaurace U Vychopňů

Tento projekt jsem si užila, protože zde od zadavatele nebylo žádné omezení, co se grafiky týká. Navíc do restaurace U Vychopňů po procházce okolní krajinou občas sami rádi zavítáme a ochutnáváme výborná jídla.

Odkaz: http://www.uvychopnu.com/uvod
Zobrazuji položku č. 14 z celkem 23 položek v této galerii:

Grafika webových stránek hotelu a restaurace U Vychopňů
« Předcházející 2D a 3D animace pro spray proti chrápání Pssst!  (zobrazit v plné velikosti)Grafický design webu Hotelu a restaurace U Vychopňů  (zobrazit v plné velikosti)Grafika webových stránek hotelu a restaurace U Vychopňů  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafický design online menu restaurace U Vychopňů  (zobrazit v plné velikosti)Webový rezervační formulář hotelu U Vychopňů  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
MgA. Kateřina Pechalová

MgA. Kateřina Pechalová

software Adobe
počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka — 3D grafika a animace pro reklamní videa: vizualizace produktů pro TV spoty, 3D modely, textury a animace maskotů. Webová grafika a jednotný vizuální styl firmy: loga a vizitky. Kvalita a originalita, univerzitní vzdělání v oboru, 4 roky praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 604 355 113 ~ Email: pechalova.katka@gmail.com ~ Web: pechalovakatka.cz
Místo: Vsetín (Zlínský kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně Zlínský kraj

2005 – 2021 © Robert Vlach a MgA. Kateřina Pechalová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS