Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Klára Hrozínková

Klára Hrozínková

virtuální asistentka se znalostí angličtiny a italštiny

Klára Hrozínková

Získejte čas na rozjezd svého byznysu.

Máte nabitý diář a moře povinností? Delegujte úkoly na mě, svou virtuální asistentku, a žijte více offline.

  • Administrativa – vytvořím pro vás tabulky v MS Office, formuláře a dotazníky. Také se postarám o vaši obchodní korespondenci, vypracuji rešerše a zvládnu základní úpravy v grafickém programu Canva.
  • Kontakt se zákazníky a dodavateli – domluvím vše potřebné s vašimi zákazníky a dodavateli v angličtině nebo italštině. Zpracuji objednávky, nabídky, faktury a budu komunikovat s přepravními společnostmi.
  • Pracovní cesty – kompletně zorganizuji vaši služební cestu. Zajistím vám letenky, ubytování, vymyslím vám denní itinerář a mnoho dalšího.

Již 3 roky se naplno věnuji práci virtuální asistentky a konstantně pracuji na tom, abych byla ještě lepší. Mým koníčkem a vášní je italština, díky které se s vašimi klienty mohu domluvit v jejich rodném jazyce.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Průběh naší spolupráce

  1. Probereme spolu činnost, kterou na mě budete delegovat, a její rozsah.
  2. Dohodneme se, jak spolu budeme komunikovat, aby to pro vás bylo příjemné a zároveň co nejvíce efektivní. Vyřešíme, jaký nástroj budeme používat pro zadávání úkolů.
  3. Nastavíme procesy a přístupy, aby vše šlo hladce.

Kontaktní informace

Klára Hrozínková
Ivaň 328 (Jihomoravský kraj)
691 23
Mobil:776 185 252
Email:info@khvirtualne.cz
Web:www.khvirtualne.cz
LinkedIn:LinkedIn klarahrozinkova
:06955886

Doporučení z první ruky

Pokud bych měl zmínit vlastnosti, kterých si u Kláry nejvíce cením, tak je to samostatnost a spolehlivost. Vyhovuje nám, že je schopna zvládat rozmanité úkoly a rychle se učí nové postupy, také se orientuje v online nástrojích a programech. Vážím si její schopnosti být věcná a stručná – šetří to cenný čas pro nás i pro ni. Klára s námi spolupracuje na každodenní agendě i při jednorázových projektech. Přestože pracuje z vlastního domova nebo kanceláře, je neoddělitelnou součástí našeho týmu.
Pavel Šácha
Globyst

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS