Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kristýna Hrabalová

Ing. Kristýna Hrabalová

konzultantka a lektorka marketingu

Ing. Kristýna Hrabalová
Ing. Kristýna Hrabalová - logo

Dělám, co mě baví. A to je marketing, se kterým vám mohu pomoci formou konzultace, online kurzu nebo firemního školení. Zaměřuji se především na online marketing, reklamu na Facebooku a sociální sítě. Pojďte se bavit se mnou.

 • Reklama na Facebooku pro začátečníky – praktický online kurz pro všechny, kteří chtějí začít s reklamou na Facebooku nebo už s ní začali, ale nejsou si jistí v kramflecích. Pomocí videí provedu uživatele krok po kroku celým procesem.
 • Marketingová konzultace – v marketingu a reklamě existuje velké množství možností a vy si možná nejste jisti, zda svou službu správně propagujete, jestli oslovujete správné cílové publikum a jak to udělat co nejlépe. Ne každý byznys potřebuje PPC, billboard nebo reklamu v rádiu.
 • Školení na míru – vaše zaměstnance či kolegy proškolím v oblasti sociálních sítí, reklamy na Facebooku nebo online marketingu.

Mám vysokoškolské marketingové vzdělání a praxi od roku 2015. Pracovala jsem v marketingu pro velké i malé firmy, také pracuji v naší rodinné stavební firmě, kde mám na starosti obchod a marketing nové služby, která je určena B2B zákazníkům. Díky tomu velmi dobře chápu potřeby podnikatelů a firem a vnímám marketing vaší značky komplexně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Uherské Hradiště a jižní Morava

Kategorie katalogu:

Univerzitní vzdělání

Obor Hospodářská politika a správa – Provozně ekonomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně

 • specializace na komerční komunikaci, titul Ing., 2013–2016
 • specializace na marketing a obchod, titul Bc., 2010–2013

Pracovní zkušenosti

 • na volné noze – konzultantka marketingu, od roku 2019
 • Stavební firma HMJ – obchodní manažerka produktu SolidLux, od roku 2019
 • Synot Tip ČR – manažerka marketingu, 2017–2019
 • Sensualité – manažerka e-commerce a marketingu, 2017
 • Advantage Consulting – specialistka na sociální média, 2016
 • Akon – marketingová specialistka, 2015
 • Aukční poradenské centrum – obchodní asistentka, 2014–2015
 • AZ-Dialog – projektová manažerka, 2014

Kontaktní informace

Ing. Kristýna Hrabalová
Boršice u Blatnice 331 (Zlínský kraj)
687 63
Mobil:774 665 675
Email:kr.hrabalova@gmail.com
Web:kristynahrabalova.com
Facebook:Facebook marketingskristynou
LinkedIn:LinkedIn kristynahrabalova
:06094007

Doporučení z první ruky

S Kristýnou jsme řešily propagaci mojí nové praxe. Začínám, a tak jsem potřebovala nabrat nové klientky. S propagací a reklamou jsem neměla žádné zkušenosti, protože jsem do teď pracovala v nemocnici, a tak jsem to nikdy nemusela řešit. Uvědomovala jsem si, že bez reklamy se moje praxe bude rozjíždět pomalu, ale moc se mi do toho nechtělo. Taky jsem si moc nedovedla představit, jak reklama na FB funguje. Mám spíš ráda diář, tužku a papír. Jsem ráda, že jsme se do toho pustily. Podařilo se oslovit a zaujmout hodně žen. Bez této propagace bych určitě neměla plný diář. Hodně mi to pomohlo. Na naší spolupráci oceňuji hlavně trpělivost ve vysvětlování nových věcí někomu, kdo tomu vůbec nerozumí, aktivní přístup a návrhy. Děkuji mockrát.
Petra Zdeňková
Fyzio pro ženy

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS