Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kristýna Hrabalová

Ing. Kristýna Hrabalová

konzultantka a lektorka marketingu

Ing. Kristýna Hrabalová
Ing. Kristýna Hrabalová - logo

Dělám, co mě baví. A to je marketing, se kterým vám mohu pomoci formou konzultace, online kurzu nebo firemního školení. Zaměřuji se především na online marketing, reklamu na Facebooku a sociální sítě. Pojďte se bavit se mnou.

 • Reklama na Facebooku pro začátečníky – praktický online kurz pro všechny, kteří chtějí začít s reklamou na Facebooku nebo už s ní začali, ale nejsou si jistí v kramflecích. Pomocí videí provedu uživatele krok po kroku celým procesem.
 • Marketingová konzultace – v marketingu a reklamě existuje velké množství možností a vy si možná nejste jisti, zda svou službu správně propagujete, jestli oslovujete správné cílové publikum a jak to udělat co nejlépe. Ne každý byznys potřebuje PPC, billboard nebo reklamu v rádiu.
 • Školení na míru – vaše zaměstnance či kolegy proškolím v oblasti sociálních sítí, reklamy na Facebooku nebo online marketingu.

Mám vysokoškolské marketingové vzdělání a praxi od roku 2015. Pracovala jsem v marketingu pro velké i malé firmy, také pracuji v naší rodinné stavební firmě, kde mám na starosti obchod a marketing nové služby, která je určena B2B zákazníkům. Díky tomu velmi dobře chápu potřeby podnikatelů a firem a vnímám marketing vaší značky komplexně.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Uherské Hradiště a jižní Morava

Kategorie katalogu:

Univerzitní vzdělání

Obor Hospodářská politika a správa – Provozně ekonomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně

 • specializace na komerční komunikaci, titul Ing., 2013–2016
 • specializace na marketing a obchod, titul Bc., 2010–2013

Pracovní zkušenosti

 • na volné noze – konzultantka marketingu, od roku 2019
 • Stavební firma HMJ – obchodní manažerka produktu SolidLux, od roku 2019
 • Synot Tip ČR – manažerka marketingu, 2017–2019
 • Sensualité – manažerka e-commerce a marketingu, 2017
 • Advantage Consulting – specialistka na sociální média, 2016
 • Akon – marketingová specialistka, 2015
 • Aukční poradenské centrum – obchodní asistentka, 2014–2015
 • AZ-Dialog – projektová manažerka, 2014

Kontaktní informace

Ing. Kristýna Hrabalová
Boršice u Blatnice 331 (Zlínský kraj)
687 63
Mobil:774 665 675
Email:kr.hrabalova@gmail.com
Web:kristynahrabalova.com
Facebook:Facebook marketingskristynou
LinkedIn:LinkedIn kristynahrabalova
:06094007

Doporučení z první ruky

Nabídka kurzu „Reklama na FB“, který připravila Kristýna, byla přesně to, co jsem hledala a potřebovala v danou chvíli. Kristýna nás seznámila se základními pojmy, vysvětlila, které věci fungují a které ne podle svých dlouholetých zkušeností, čemu se vyhnout a na co dávat pozor. Upozornila, že před každou kampaní je podstatné přesně si definovat záměr a způsob, jak se k tomu dostaneme. Založili jsme si účet, abychom mohli sami reklamu tvořit. A jednu zkušební reklamu si vytvořili. Pro mě naprosto podstatné byly i materiály, které pro nás připravila, a kde je znovu krok po kroku vysvětlený postup při tvoření reklamy. Zajímavé pro mě byl i kontakt s dalšími účastníky kurzu. Každý jsme byli z jiného oboru, ale všichni řešili problémy, které se více či méně týkaly všech. Velmi Kristýně děkuji za uspořádání kurzu. Byl vyčerpávající, více se do 3 hodin nemohlo vejít, motivující a hlavně byl srozumitelný.
Lenka Piruchová
majitelka e-shopu Jezdecké potřeby Piruch

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS