Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Maková > Pravdivá osobní prezentace je základ podnikání

Pravdivá osobní prezentace je základ podnikání

Ptát se, jestli jste někdy přemýšleli o tom, jak prezentovat svou práci veřejnosti, nejspíš nemá cenu. Tedy, je to otázka k nezaplacení, ale odpověď je více než zřejmá: Jistě, že ano. Jaké otázky jste si ale kladli? A k jakým odpovědím došli?

Odkaz: https://issuu.com/startingup/docs/startingup_2-2017_6.vydani_free_ver
Zobrazuji položku č. 3 z celkem 4 položek v této galerii:

Pravdivá osobní prezentace je základ podnikání
« Předcházející Content marketing aneb Jak vám může strategie usnadnit tvoření obsahu pro váš projekt  (zobrazit v plné velikosti)Madasped: S kým spolupracujeme?  (zobrazit v plné velikosti)Pravdivá osobní prezentace je základ podnikání  (náhled aktuálně zobrazené položky)Rozhovor pro portál Objevit.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Kristýna Maková

Kristýna Maková

copyeditorka a konzultantka webového obsahu — Pomoc s vyladěním a zacílením textů pro webové stránky, prezentace a blogy. Úprava existujících textů tak, aby lépe odpovídaly účelu, který mají plnit. Dále konzultace obsahu webových stránek. Vzdělání, 15 let praxe a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 52 doporučení
Mobil: 776 015 544 ~ Email: chcipsat@copyakademie.net ~ Web: www.copyakademie.net
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Kristýna Maková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS