Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Maková > Content marketing aneb Jak vám může strategie usnadnit tvoření obsahu pro váš projekt

Content marketing aneb Jak vám může strategie usnadnit tvoření obsahu pro váš projekt

Článek o content marketingu a možném pojetí strategií při tvoření a publikování obsahu v Katalogu Rebelky určenému česko-slovenským podnikatelkám ve službách.

Odkaz: katalog-rebelky.cz/content-marketing-aneb-jak-vam-muze-strategie-usnadnit-tvoreni-obsahu-pro-vas-pro…
Zobrazuji položku č. 1 z celkem 4 položek v této galerii:

Content marketing aneb Jak vám může strategie usnadnit tvoření obsahu pro váš projekt
Content marketing aneb Jak vám může strategie usnadnit tvoření obsahu pro váš projekt  (náhled aktuálně zobrazené položky)Madasped: S kým spolupracujeme?  (zobrazit v plné velikosti)Pravdivá osobní prezentace je základ podnikání  (zobrazit v plné velikosti)Rozhovor pro portál Objevit.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Kristýna Maková

Kristýna Maková

copyeditorka a konzultantka webového obsahu — Pomoc s vyladěním a zacílením textů pro webové stránky, prezentace a blogy. Úprava existujících textů tak, aby lépe odpovídaly účelu, který mají plnit. Dále konzultace obsahu webových stránek. Vzdělání, 15 let praxe a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 52 doporučení
Mobil: 776 015 544 ~ Email: kristyna.makova@seznam.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Kristýna Maková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS