Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Maková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copyeditorka a konzultantka webového obsahu

Zobrazuji č. 110 z celkem 52 doporučení prezentace Kristýna Maková:
S Kristýnou jsem spolupracoval na dvou větších projektech a rád vám doporučím její služby. Na základě úzké spolupráce s klientem vytvořila hutný obsah středně velkého webu s ohledem na prodejní přesvědčivost, SEO i čtivost. Podílela se i na obsahové strategii a koncepci publikačního plánu.

Mgr. Michal Krutiš

Online marketingový stratég
www.krutis.com ~ michal@krutis.com ~ 777 099 885
Měl jsem to štěstí, že jsem s Kristýnou spolupracoval na textech pro klienta provozujícího advokátní službu, kde dokázala přepsat komplikované právní formulace do lidsky srozumitelné řeči. Z testování víme, že po této i dalších úpravách klienti daleko lépe chápou, co služby obsahují a co získají, pokud je využijí. Talent, nebo skvěle provedené řemeslo? Nevím, ale je mi jasné, že služeb Kristýny opět rád využiji. Doporučuji ji vřele všem co tápou, jak mít na webu čtivé texty nebo si neví rady s obsahovou strategií.

Jirka Chomát

mentor a podnikatel změn v e-commerce
www.jirka.ch ~ jsem@jirka.ch ~ 724 052 552
Ing. Olga Rochowanská
Ze spolupráce s Kristýnou jsem byla úplně nadšená. Kristýna umí vyzdvihnout podstatu s naprostou přirozeností a lehkostí. Vidí za roh a dokáže se profesionálně vcítit, jak do zadavatele, tak do koncových čtenářů. Při práci mě vedla tak, že jsem se spoustu věcí naučila a ledacos si ujasnila. Těším se na její kurz o psaní a na další její pomoc s texty.

Ing. Olga Rochowanská

stylistka a poradkyně s odíváním
Chtěli bychom moc poděkovat Kristýně Makové za vytvoření webových stránek, za milou spolupráci a odbornou kompetenci. Získali jsme navíc spoustu užitečných rad, návodů a povzbuzení:) Díky!

Petra Šimková

koordinátorka dobrovolnického centra Strakapoud
www.dcstrakapoud.cz
Jakub Kadeřávek
Kristýna připravovala texty pro můj nový web. Nejvíc ze všeho oceňuji to, že se před tvorbou do hloubky zajímala o to, jaké mají texty plnit cíle. Kromě obsahové tvorby textů mi udělalo radost i to, že texty jsou psané tak, jak bych je říkal já. Po dvou měsících od spuštění webu mohu ještě potvrdit, že fungují a oslovují správné klienty. Výborná je také komunikace s Kristýnou – je stručná, jasná a přehledná.

Jakub Kadeřávek

seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress
Mgr. Vítězslav Válka
Kristýna je v první řadě hodná a slušná holka. Spolu jsme se podíleli na zakázkách, které odvedla pečlivě a zodpovědně. Mám pocit, že jsme naladěni na podobnou vlnovou délku. Věřím, že možná spolupráce s ní bude i pro vás radost!

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Pokud hledáte odborníka na webdesign, obraťte se na Kristýnu. Vždy se maximálně snaží vyjít vstříc požadavkům klientů a odvádí precizní práci.

Simona Matějíčková

freelance english teacher
Kristýna Maková je velice vstřícnou profesionálkou, která vám poradí nejen s webem, ale také s jeho obsahem. Má velký cit pro jazyk a detail. Byla mi doporučena známými, když jsem potřeboval zkonzultovat možnosti WordPressu, na kterém jsem zprovoznil web, ale poradila mi i ohledně textů, protože nejsem rodilý mluvčí. S touto spoluprací jsem byl vždy velmi spokojen, nejen proto, že svou práci odvedla skvěle, ale i díky jejímu vstřícnému přístupu.

Dragan Milojevič

kameraman, videoeditor a multimedia trainer
Kristýna Maková pomohla naší společnosti s vytvořením webu. Velice dobře se nám s ní spolupracovalo. Důvodem byl její velice profesionální přístup a ochota nám stále vše vysvětlovat. Slečna Maková pracuje přesně podle zadaného tématu, nicméně pokud má pocit, že je třeba něco udělat jinak, tak nemá nejmenší problém vám to vysvětlit, což pro nás bylo zvláště přínosné.

Monika Davidová

hotelová manažerka
davidova.monika@seznam.cz
Spolupracovali jsme s Kristýnou Makovou v oblasti PR a marketingu. Je velmi flexibilní, rozumí potřebám klienta, je tvůrčí a spolehlivá. Vzácná kombinace!

Katalin Szemán

At Home Network, Prague office
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS