Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Moravec Sataryová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Moravec Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 32 doporučení prezentace Kristýna Moravec Sataryová:
S Kristýnou jsem měl možnost spolupracovat během posledního roku opakovaně a vždy to byla jednoduše radost. Kristýna je velice spolehlivá, ochotná, precizní v komunikaci a vždy odvedla výbornou práci. Pokud hledáte skvělou ilustrátorku, která se dokáže nadchnout pro vaši zakázku či projekt, tak Kristýnu mohu jedině doporučit. Osobně se těším na další spolupráci!

Jan Bratčenkov

designér
jan.bratcenkov@gmail.com ~ 732 887 155
S Kristýnou Sataryovou jsme spolupracovali poprvé na zhotovení dětské omalovánky. Byli jsme příjemně překvapeni jejím pozitivním přístupem, ochotou a flexibilitou. Vytvořila pro nás nádherné ilustrace, z nichž je cítit, že je vytvořila s láskou. Vyšla vstříc všem našim požadavkům a také vlastními nápady přispěla ke zdokonalení projektu. Patří mezi ty lidi, se kterými je radost spolupracovat a všem ji můžeme vřele doporučit. Za odvedenou práci jí patří naše velké poděkování a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Bc. Daniela Vašková Kasáková

předseda OZ Prevenciou proti kriminalite
www.prevenciouprotikriminalite.sk
Těžko se zhmotňuje představa jednoho člověka na druhého. Kristýna okamžitě pochopila co po ní chci a přenesla to na papír, její ilustrace se staly nedílnou součástí prvního ročníku River food festivalu. Na úpravy a nové podměty reagovala rychle a splnila vždy vše v daném čase. Jediná škoda je, že lidí, kteří přistupují ke své profesi jako ona je strašně málo. Děkuji.

Štefan Oršoš

Food Event, s.r.o.
www.foodevent.cz
Spolupráce s Kristýnou naprosto předčila moje očekávání. Troufám si tvrdit, že její osobnost si mne získala již při první komunikaci. Její schopnost 100% naslouchat, efektivně komunikovat a přidat vždy něco navíc mne ještě teď inspirují. Po profesní stránce není o čem pochybovat. Kristýna zpočátku udělala několik vydařených návrhů a ty jsme postupně vylepšovali a měnili k dokonalosti. S výsledkem jsem maximálně spokojen a Kristýna má mé plné doporučení. Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce a ještě jednou bych jí rád touto cestou poděkoval.

Ladislav Drábek

drabekladislav@gmail.com
Těší mě, že jsem s Kristýnou navázala spolupráci. Obrázky pro výstavu Lesní království se mi velmi líbí a udělala je zcela podle mých představ. Když bylo potřeba, dokázala vyjít vstříc i s rychlostí tvorby. Tuto ilustrátorku mohu zkrátka doporučit.

Lucie Pokorná

pokorna@dovastex.cz ~ 602 480 747
S Týnou jsem spolupracoval na ilustraci kytice, která doručuje radost. Mé představy ztvárnila dokonale, za což moc díky!

Stanislav Procházka

kreativec projektu Doručujeme radost
773 912 522
Mám několik obrazů od této sympatické a věčně optimisticky naladěné a Bohem nadané kreslířky. Pokud budu potřebovat cokoli ze světa obrázků, vím, kam se opět obrátit.

Jiří Barák

důchodce a milovník obrazů
domecek1940@seznam.cz ~ 702 341 220
S Kristýnou bylo skvělé spolupracovat. Pro naši kapelu Titan Killer vytvořila maskota, s kterým jsme plně spokojeni. Kristýna má skvělou představivost a její obohacující nápady jsou vždy inspirativní. Sledovat vývoj obrázku je velice kreativní proces a je radost být jeho součástí. Spolupráce to byla příjemná a zábavná :) Vřele doporučuji!

Jan Satary

muzikant
www.facebook.com/TitanKillerOfficial
S Kristýnou jsme spolupracovali na brožurce první pomoci a jsem velmi spokojený. Komunikace, dodržení termínu, rychlost reakce na korektury a samotné zpracování – vše za jedna s hvězdičkou. Mohu doporučit.

Miloslav Tichý

Kristýnu Sataryovou vřele doporučuji. Vstřícné a rychlé jednání. A hlavně, co paní Sataryové nechybí, je kreativita, což je v tomto oboru nejdůležitější.

Radek Záhorka

radek.za@seznam.cz ~ 736 518 220
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS