Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Moravec Sataryová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kristýna Moravec Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 110 z celkem 33 doporučení prezentace Kristýna Moravec Sataryová:
Kristýna nám vytvářela ilustraci pro hlavičku webu TravelBible.cz. Spolupráce probíhala skvěle, profesionálně a neuvěřitelně rychle. Po hrubém návrhu jsme si ujasnili detaily, v průběhu ještě něco málo poopravili a za pár dní bylo hotovo. Skvělý výsledek a bezproblémová spolupráce.

Petr Novák

konzultant a tvůrce webů se zaměřením na digitální produkty a spokojené uživatele
travelbible.cz ~ petr.novak@gmail.com
Pavel Minář
Týna nakreslila naprosto skvělou doprovodnou ilustraci ke školením, která pořádám. Obrázek přesně vystihuje, co jsem chtěl říct. Jsem nadšený. Rád bych pochválil profesionální přístup – automaticky jsem obdržel smlouvu o dílo (což není vždy samozřejmostí) nebo to, že Týna u právníka zjistila, zda-li můžeme použít v ilustraci určitá loga.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Lenka Paprok
Týnu znám už několik let. Je ztělesněním všestranné umělkyně a stále na sobě pracuje. Zároveň je neuvěřitelně milá, vstřícná a pečlivá. Ráda sleduji zblízka i na dálku její projekty. Týna má velké nadání a srdce na dlani. Svůj zápal a nadšení pro věc přenáší na lidi kolem sebe. Spoustu toho, co umí, dokáže srozumitelně vysvětlit a sdílet. Našeho dvouletého syna naučila malovat postavy a obličeje. Pro vás a vaše projekty kreslířku Týnu moc doporučuji!

Ing. Lenka Paprok

sloganistka a názvotvůrce
Ing. Martin Perlík
Týna nakreslila krásnou postavičku dítěte s lampionem pro propagační letáček podzimního lampionového průvodu. Oceňuji svižnou komunikaci i pečlivé provedení, a tak její práci mohu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
S Týnou Sataryovou jsem spolupracovala na několika zakázkách a mohu o ní říci, že je vysoce spolehlivá, vždy nadšená pro věc, precizní a poctivá ve své práci. Tato nadaná ilustrátorka dokáže s lehkostí svým obrázkům vdechnout radost, vtip a hravost. Příjemně se s ní jedná, je milá a ochotná k debatám přispívajícím k vylepšení projektu. Osobně se velmi těším na všechny naše spolupráce v budoucnu!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Petr Jasinski
Kristýna vytvořila naprosto úžasné ilustrace pro mou knížku a získala si mě nejen precizním výsledkem, ale ještě více svým přístupem. Každá naše diskuse o obrázcích byla koncertem kreativity, při kterém pečlivě naslouchala, co chci vyjádřit a okamžitě mé myšlenky přetvářela v konkrétní vizuální nápady. Přečetla si celou knížku a sama navrhovala, co by se ke které kapitole hodilo. Byla otevřená všem změnám, které jsem chtěl. Byla rychlá a dodané výstupy byly technicky dokonalé. Jsem nadšen a vřele doporučuji. Zde můžete vidět, co jsme spolu vytvořili: http://bit.ly/1FGCcU2

Petr Jasinski

lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností
Luboš Moravec
Týna je vskutku nápaditá ilustrátorka, která svými obrázky dokáže kdekoho okouzlit. Pro její kreativitu, důslednost a absolutní spolehlivost ji mohu doporučit pro jakýkoliv projekt. Spolupráce s Týnou je příjemná a obohacující i na osobní úrovni, což oceníte zejména při dlouhodobých zakázkách. Za tuto ilustrátorku a kreslířku se zkrátka zaručuji.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Skvělá spolupráce – od nápadu přes následnou komunikaci až po zapracování připomínek. Kristýna nám kreslila ilustraci pro web Travel Bible a věřím, že to zdaleka nebyla poslední spolupráce.

Matouš Vinš

spoluautor Travel Bible
www.matous-vins.cz ~ matousvins@gmail.com
Pracovní společnost nástavkových včelařů (PSNV-CZ) spolupracuje s kreslířkou Týnou na tvorbě naučných tiskovin pro děti: Už se nám vyklubala ilustrovaná včelka Bíďa a omalovánka s jejím prvním dobrodružstvím. Přístup Týny je prostě skvělý – kreativní, produktivní a přátelský. Platí dohodnuté podmínky i termíny. Kvůli naší zakázce dokonce nastudovala detailní anatomii včelích křídel, barevné varianty pylu bodláku či geometrii plástových buněk… Báječně se zhostila i nelehkého úkolu hledání rovnováhy mezi skutečností, stylizací a zažitými stereotypy. Moc se těšíme na další spolupráci s ní a vřele doporučujeme i vám!

RNDr. Štěpánka Dlouhá

Pracovní společnost nástavkových včelařů
www.psnv.cz ~ stepanka.dlouha@psnv.cz
Náš ragbyový klub spolupracoval s Kristýnou Sataryovou na ilustracích pro elektronickou publikaci o pravidlech bezkontaktního ragby pro děti, mládež a učitele základních škol. Společně se nám velice dobře podařilo dohodnout se na detailním vyjádření výrazu a pohybu hráčů v různých herních situacích, i když nebylo mnoho z čeho čerpat a bylo málo vzorových příkladů, podle kterých by se dalo alespoň inspirovat. Značná část ilustrací byla vytvořena prakticky tak, jak jsme si mezi sebou předávali informace o jednotlivých krocích a detailech, které jsou potřeba na každém obrázku ztvárnit. V této oblasti, jako je bezkontaktní ragby, je značná část ilustrací unikátních, respektive zcela originálních, dříve zatím nikdy podobně nikým jiným nevytvořených. Osobně se těším na další spolupráci.

Jiří Bártl

Rugby Club Jablonec nad Nisou
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS