Doporučení z první ruky

Kristýna Moravec Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka


Zobrazuji č. 31-35 z celkem 35 doporučení

S ilustrátorkou Kristýnou máme velice dobré zkušenosti. Na doporučení jsme ji zkontaktovali a okamžitě zmobilizovala své síly a začala usilovně pracovat. Líbí se nám její styl. Dokáže svými ilustracemi psát/povídat příběhy, její ilustrace jsou živé. Je velmi ochotná a flexibilní. Velmi též oceňujeme komunikativnost a reakční rychlost. Díky tomu spolupráce probíhala příjemně, rychle a bez zádrhelů či problémů. Vše jsme stihli v termínu, jak jsme si stanovili. Vyšla nám maximálně vstříc s našimi požadavky a podmínkami. Kristýnu vřele doporučujeme.

Petra Jaceňková
pracovnice ve spolku Slovo 21 z.s.
slovo21@centrum.cz 222 518 554

S Kristýnou jsme společně pracovali kolem půl roku a za tu dobu jsem se mnoho nového dozvěděl. Kristýna je pro mě symbolem vědomé ženy, která si je vědomá přesně toho co se od ní chce. Její přístup je tímto odrazem k nezapomenutelné spolupráci! Více takových ilustrátorů a lidí na planetě! Doporučuji lidem, kteří chtějí mít radost při a po výsledku její tvorby! Víc než jen doporučuji! Děkuji!

Jakub Horelka
Transformational Psychology
www.junifyh.com jakubhorelka@junifyh.com

Spolupráce byla perfektní a bezproblémová, oceňuji také vlastní přínos a nápady, které pomohly finálnímu výsledku. Bylo to poprvé, kdy jsme v časopise chtěli realizovat komiksový strip, přesto jsme se na ničem nezasekli a vše klaplo v termínu a bez potíží. Dovoluji si říci, že setkání umělkyně a státní správy dopadlo k oboustranné spokojenosti. Skvělý.

Jan Rödling
šéfredaktor Priority, časopisu SFŽP ČR
www.priorita.cz

Určitě mohu jen doporučit: bezproblémová a rychlá komunikace „k věci“. Letáky jsme obdrželi ve smluveném termínu a v super kvalitě.

Jiří Klimeš
„šéfježek“ v Pomoc Ježkům z.s.
www.pomocjezkum.cz jiri.klimes@mensa.cz 604 245 356

Paní Kristýna Moravec Sataryová si s ilustrací mé pohádky Čertovská maturita poradila na jedničku a jsem moc rád, že i mou druhou čajovou knihu ilustrovala právě ona. Děkuji.

Milan Křivánek
jednatel společnosti Pangea Tea s.r.o.
www.pangea-tea.cz