Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Moravec Sataryová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Moravec Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 31 a 32 z celkem 32 doporučení prezentace Kristýna Moravec Sataryová:
S ilustrátorkou Kristýnou máme velice dobré zkušenosti. Na doporučení jsme ji zkontaktovali a okamžitě zmobilizovala své síly a začala usilovně pracovat. Líbí se nám její styl. Dokáže svými ilustracemi psát/povídat příběhy, její ilustrace jsou živé. Je velmi ochotná a flexibilní. Velmi též oceňujeme komunikativnost a reakční rychlost. Díky tomu spolupráce probíhala příjemně, rychle a bez zádrhelů či problémů. Vše jsme stihli v termínu, jak jsme si stanovili. Vyšla nám maximálně vstříc s našimi požadavky a podmínkami. Kristýnu vřele doporučujeme.

Petra Jaceňková

pracovnice ve spolku Slovo 21 z.s.
slovo21@centrum.cz ~ 222 518 554
S Kristýnou jsme společně pracovali kolem půl roku a za tu dobu jsem se mnoho nového dozvěděl. Kristýna je pro mě symbolem vědomé ženy, která si je vědomá přesně toho co se od ní chce. Její přístup je tímto odrazem k nezapomenutelné spolupráci! Více takových ilustrátorů a lidí na planetě! Doporučuji lidem, kteří chtějí mít radost při a po výsledku její tvorby! Víc než jen doporučuji! Děkuji!

Jakub Horelka

Transformational Psychology
www.junifyh.com ~ jakubhorelka@junifyh.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS