Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Sataryová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Kristýna Sataryová:
Spolupráce s Kristýnou byla velmi úspěšná. Na všechny naše požadavky reagovala promptně a vždy s velkou ochotou. Vše zvládla dle domluvy, a i když bylo na zadaný úkol velmi málo času, projekt byl dokončen v požadovaném termínu. S finálním výsledkem jsme byli velmi spokojeni.

Simona Seidlová

Marketing Manager InterContinental Prague
www.icprague.com ~ marketing@icprague.com
Kristýno! Všechno, co jste pro mne udělala bylo prostě fantastické, skvělé a také velmi nápomocné. Bylo mi potěšením být s Vámi v kontaktu a těžit z Vašich zkušeností a talentu. Velmi jste mi pomohla. Děkuji za čas, který jste se mnou a mým projektem strávila a přeji Vám mnoho zdaru ve všem, co děláte.

Jan Bohemund Matějka

11bohemund11@gmail.com ~ 07460093235
Paní Kristýna je skvělá ilustrátorka. Tvořila pro mě ilustraci na obal e-booku a ačkoli jsem sama nijak nerozebírala své požadavky, dokázala s citem pro věc svoji kresbou přesně vystihnout celou knihu.

Jana Burešová

průvodkyně světem kosmetiky
janaburesova.cz
S paní Kristýnou Sataryovou se nám spolupracovalo báječně! Předestřeli jsme jí vlastní návrh svatebního oznámení, který dokázala bravurně převést do krásné podoby. Komunikace s ní byla vždy svižná a drobné změny a úpravy dokázala implementovat okamžitě. Výsledek je nádherný, moc děkujeme!

Magdalena Hrubantová

filmař na volné noze
S Týnou jsem spolupracoval na několika tvůrčích projektech. Přesvědčil jsem se, že dokáže pracovat podle zadání s technickou precizností, ale neméně nadšený jsem byl, když měla prostor pro vlastní invenci a odhalila něco ze své nesmírné kreativity a nápaditosti. Týna dokáže do svých obrázků obsáhnout nebývalou škálu a hloubku emocí. Právě emoce jsou to, co na mě u obrazů nejvíc působí, a proto pro mě mají ty její nezaměnitelné kouzlo. S Týnou je vždy radost spolupracovat, a nejen kvůli skvělým výsledkům, ale především i kvůli spolupráci samotné.

Jiří Nováček

hráč se slovy a milovník příběhů
www.milovnikpribehu.cz ~ naovy@seznam.cz ~ 728 835 806
Představil jsem si, že by se mi líbila mapka Karlínského náměstí, která by našim hostům přiblížila, co kde najdou v okolí ubytování. Oslovil jsem Týnu s hrubým zadáním a popisky. Po krátkém ladění mám akurátní karikaturu náměstí, jakou jsem si představoval. Díky :)

Jan Hudec

QA Tester ve společnosti W.A.G. payment solutions, a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS