Doporučení z první ruky

Kristýna Moravec Sataryová — ilustrátorka a kreativní kreslířka


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 35 doporučení

Spolupráce s Kristýnou byla velmi úspěšná. Na všechny naše požadavky reagovala promptně a vždy s velkou ochotou. Vše zvládla dle domluvy, a i když bylo na zadaný úkol velmi málo času, projekt byl dokončen v požadovaném termínu. S finálním výsledkem jsme byli velmi spokojeni.

Simona Seidlová
Marketing Manager InterContinental Prague
www.icprague.com marketing@icprague.com

Kristýno! Všechno, co jste pro mne udělala bylo prostě fantastické, skvělé a také velmi nápomocné. Bylo mi potěšením být s Vámi v kontaktu a těžit z Vašich zkušeností a talentu. Velmi jste mi pomohla. Děkuji za čas, který jste se mnou a mým projektem strávila a přeji Vám mnoho zdaru ve všem, co děláte.

Jan Bohemund Matějka
11bohemund11@gmail.com 07460093235

Paní Kristýna je skvělá ilustrátorka. Tvořila pro mě ilustraci na obal e-booku a ačkoli jsem sama nijak nerozebírala své požadavky, dokázala s citem pro věc svoji kresbou přesně vystihnout celou knihu.

Jana Burešová
průvodkyně světem kosmetiky
janaburesova.cz

S paní Kristýnou Sataryovou se nám spolupracovalo báječně! Předestřeli jsme jí vlastní návrh svatebního oznámení, který dokázala bravurně převést do krásné podoby. Komunikace s ní byla vždy svižná a drobné změny a úpravy dokázala implementovat okamžitě. Výsledek je nádherný, moc děkujeme!

Magdalena Hrubantová
filmař na volné noze

S Týnou jsem spolupracoval na několika tvůrčích projektech. Přesvědčil jsem se, že dokáže pracovat podle zadání s technickou precizností, ale neméně nadšený jsem byl, když měla prostor pro vlastní invenci a odhalila něco ze své nesmírné kreativity a nápaditosti. Týna dokáže do svých obrázků obsáhnout nebývalou škálu a hloubku emocí. Právě emoce jsou to, co na mě u obrazů nejvíc působí, a proto pro mě mají ty její nezaměnitelné kouzlo. S Týnou je vždy radost spolupracovat, a nejen kvůli skvělým výsledkům, ale především i kvůli spolupráci samotné.

Jiří Nováček
hráč se slovy a milovník příběhů
www.milovnikpribehu.cz naovy@seznam.cz 728 835 806

Představil jsem si, že by se mi líbila mapka Karlínského náměstí, která by našim hostům přiblížila, co kde najdou v okolí ubytování. Oslovil jsem Týnu s hrubým zadáním a popisky. Po krátkém ladění mám akurátní karikaturu náměstí, jakou jsem si představoval. Díky :)

Jan Hudec
QA Tester ve společnosti W.A.G. payment solutions, a.s.

Hledala jsem ilustrátora pro zachycení eventu, resp. diskutovaných bodů a na Týnu jsem dostala doporučení od kamaráda. Před akcí jsem Týně poslala informace o naší firmě, nasměrovala do jakých barev bych to potřebovala a nastínila body eventu. Na místě probíhalo vše ok, po skončení jsme si prošly návrhy a náčrty a ujasnily jsme si hlavní témata. Finální ilustrace jsem obdržela pár dní po akci jak bylo domluveno a naprosto předčily mé očekávání. Ať už zpracováním, tak i tím, že naprosto zachytila to poslání, které jsme chtěli předat. Jednoduché, přesto velmi výstižné. Vtipné, přesto velmi vkusné! Za mě naprostá spokojenost. Po akci mě dál kontaktoval kolega, že by rád kontakt na „tu ilustrátorku z akce“, že by od ní něco chtěl. Viděla jsem již finální výstupy (krátký komiks) a dostal se ke mně feedback od ostatních kolegů i nadřízených. Všem se to moc líbilo a odsouhlasili to na první dobrou. Jsme více než spokojeni a další spolupráce do budoucna je z naší strany určitě žádána :)

Martina Kotoučová
Marketing&communication specialist
www.kone.com martina.kotoucova@kone.com 724 518 674

S Kristýnou spolupracuji přes 1,5 roku. Spolupráce je skvělá. Stačí, když naznačím, co potřebuji vyjádřit a doplnit praktické situace. Vždy a hlavně rychle najde vhodné řešení pro zcela výstižnou ilustraci. Nic není problém. Vše je řešitelné. Navíc maximálně vychází vstříc i mému pracovnímu vytížení, a tak můžeme společně tvořit nové projekty. S čistým svědomím mohu všem doporučit spolupráci.

Jiří Střelec
majitel poradenského portálu Vlastní cesta
www.vlastnicesta.cz jstrelec@vlastnicesta.cz

Týna s námi začala spolupracovat přibližně před rokem na jedné z našich větších akcí, na které nám pomohla vytvořit na plátno krásné logo společnosti, vyplněné kresbami našich zaměstnanců a jejich rodin. Od té doby spolu pravidelně spolupracujeme i na dalších projektech, a to při tvorbě inzertních letáčků nebo reklamních bannerů. Komunikace probíhá vždy rychle, výtvory jsou velice kreativní a hezky zpracované. Reflektuje požadavky zákazníka.

Mgr. Kateřina Strnadová
HR Generalist
katerina.strnadova@dhl.com
Robert Vlach

Kristýna je nejen velice dobrá ilustrátorka, ale také skutečná osobnost a profesionálka, která umí dodržet termín, což se v jejím oboru cení. Spolupracoval jsem s ní na výročních kampaních Na volné noze, ilustracích pro desítky článků a vždy odvedla perfektní práci. Doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze