Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Laďka Skopalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Laďka Skopalová — svatební, portrétní a reportážní fotografka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Bc. Laďka Skopalová:
Chtěla bych Vám za nás oba moc poděkovat za nádherné fotografie! Jsme naprosto spokojeni a nadšeni :-) Zachytila jste úplně vše, co jsme chtěli. Už jsme galerii ukazovali i rodině a všichni říkali, že jsou úžasné. Moooooc děkujeme!! :-) Opravdu jsme s fotkami hrozně moc spokojeni a nemůžu se dočkat, až si nějaké v bytě vystavím či pověsím. Moc děkujeme za Vaši práci a zachycení našeho krásného dne.

Kamila Ferdíšková

Krásný večer, fotky jsou nádherné. Nemám slov. Určitě budeme mít zájem i o další. Na fotky se nemůžeme přestat koukat, jsou opravdu krásné.

K. Svobodová

Hezký večer, je to nádhera. Moc děkujeme. Jste skvělá, jak dokážete zachytit kouzlo okamžiku. Moc se těšíme na svatební focení.

Andrea Mynářová

Děkujeme mockrát za svatební fotogalerii, která je plná opravdu nádherných fotek. S výsledkem jsme moc spokojeni a za mě i manžela mohu říct, že takto jsme si představovali zachycení našeho svatebního dne. Ohlasy od rodiny a známých jsou také velmi pozitivní. Paní fotografka je opravdu člověk s obrovským citem pro to, co dělá. Ještě jednou děkujeme za krásnou vzpomínku na náš velký den.

Aneta G.

Vřele doporučuji, Laděnka je nejen úžasná a talentovaná fotografka, ale taky člověk s velkým srdíčkem. Dokáže si poradit i s člověkem jako jsem já, který nemá vrozené modelingové vlohy a prostě to před aparátem neumí. Skvěle navede a vznikají z toho nááádherné obrázky, které pak obdivuji nejen já, ale i okolí. Ode mě všechny palce nahoru i palce mých dětí, psů a koně 😁😍😘

Lucie Kolar

zemcikova.luca@seznam.cz
Za mě mohu jen a jen doporučit. Byli jsme na rodinném focení několikrát a fotky vždy nádherné. Neuvěřitelné nápady se skvělým výsledkem. Krásný vztah k malým dětem a zvířatům, empatie a pochopení, neskutečná trpělivost. Výsledkem jsou krásné rodinné fotky, vystihující jedinečné okamžiky. Příjemná a jasná komunikace, vstřícnost. Opakovaně se vracíme a těšíme se na další focení, které je i díky focení v přírodě vždy příjemnou relaxací a únikem ze všední rutiny.

Vladimíra Kajzarová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS