Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Laura Stanescu, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Laura Stanescu, MBA:
Laura nám pomáhá s lokalizací našeho eshopu s perlovými šperky www.buka.cz do rumunštiny. Pečlivě si nastudovala téma a překládá perfektně i specifické výrazy pro náš obor. E-shop provozujeme v několika jazycích, rumunštinu s Laurou posouváme dopředu skutečně velmi rychle. Spolupráce s ní je navíc příjemná a to je pro nás důležité.

Josef Jarmara

Buka Jewelry – prodej šperků s pravými perlami
www.buka.cz
Laura se mnou několik měsíců spolupracovala na překladu pilotního projektu pro rumunský trh, kam plánuje náš startup expandovat. Její práce je kvalitní a precizní. Laura dodržuje termíny a bylo vidět, že jí osud projektu není lhostejný, protože aktivně posílala další doplňkové informace i k situaci v Rumunsku. Její překlady mohu jen doporučit a ráda se na ni obrátím znovu, jakmile budu mít další příležitost, protože rumunskému Arnoldovi vdechla život právě ona.

Milada Osuská

www.arnold-robot.eu
S Laurou jsme začali původně spolupracovat na překladech našeho webu do rumunštiny. Brzy se ukázalo to, že není jen zručná překladatelka, ale díky zkušenostem z marketingu a byznysu obecně, nám může pomoct i při samotné expanzi. Vytvářeli jsme s ní texty e-mailů, call scripty a nakonec se chopila role country managera pro rumunský trh. Komunikace byla vždy výborná a doufám, že s Laurou budeme pracovat ještě dlouho.

Štěpán Klíma

marketing manager
SingleCase.cz
Paní Laura Stanescu překládá pro naši společnost Filson s.r.o. texty technického charakteru (návody k obsluze či etikety). Spolupráce s ní je vždy perfektní, komunikace rychlá a příjemná. Paní Stanescu je velice vstřícná a spolupráci s ní můžeme doporučit pro její profesionální přístup, spolehlivost a kvalitní překlady do rumunštiny.

Mgr. Kateřina Kolářová

Oddělení technické a projektové podpory, Filson s.r.o.
Paní Stanescu byla klíčová při expanzi do Rumunska. Její překlady byly základním kamenem pro celý web. Překlady doručila vždy před termínem a v požadované kvalitě. Paní Stanescu bych doporučil jako kvalitní překladatelku, která se umí poprat i s velice náročnými úkoly.

Robert Johnson

International Expansion Manager
glami.cz
Laura nám pomáhá s překladem textů do rumunštiny jak z češtiny, tak angličtiny. Původně jsme k překladu využívali rodilou mluvčí, která nebyla profesionální překladatelka a výsledek byl žalostný. Vzhledem k tomu, že jsme její překlady nedokázali zkontrolovat a věřili jí, udělali jsme si kvůli nesmyslným textům ostudu před zákazníkem. Laura nám pomohla vše napravit a po této zkušenosti se obracíme už jen na důvěryhodné profesionály jako je Laura.

Adéla Paříková

marketingová manažerka společnosti Dateio
www.dateio.cz
Paní Laura mě naprosto uchvátila. Svým rychlým a pohotovým přístupem si nás získala. Ve velice krátkém čase správně přeložila a provedla korekturu našeho firemního webu, dodala mu souvislosti a veškerou správnou gramatiku, aby tomu každý Rumun rozuměl. Děkujeme!

David Valčuha

Marketing specialist
S paní Laurou jsme velice spokojení. Velmi rychle reaguje, komunikace je perfektní a velice nám pomohla s překladem našich webových stránek do rumunského jazyka. Navíc spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Určitě budeme rádi využívat spolupráce s paní Laurou i do budoucna.

Nikola Kopecká

webový vyhledávač nábytku a dekorací
www.favi.cz ~ krasnebydleni@favi.cz
Potvrzujeme tímto, že naše společnost spolupracuje s paní Laurou Stanescu v oblasti překladů a tlumočení z/do jazyka rumunského. Tato spolupráce probíhá k naší plné spokojenosti. Veškeré zakázky, které pro nás paní Laura Stanescu vypracovala, byly vyhotoveny s maximální pečlivostí, v požadovaném termínu a vždy v odpovídající kvalitě.

Kateřina Vávrová

projektový manažer ve společnosti České Překlady s.r.o.
Po předchozí nedobré zkušenosti s jednou agenturou jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s někým přímo z tohoto portálu. Náhodou jsme narazili na paní Stanescu, která má již bohaté zkušenosti s překladem internetových stránek nejrůznějších e-shopů. Překlad byl zpracován rychle a k naší úplné spokojenosti. Navíc jsme využili kurzy rumunštiny šité na míru pro naše potřeby, kde se Laura projevila jako svědomitá lektora disponující vlastními materiály, vždy ochotna pomoci.

Valeriia Lanchenko

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS