Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Laura Stanescu, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Laura Stanescu, MBA:
Laura nám pomáhá s lokalizací našeho eshopu s perlovými šperky www.buka.cz do rumunštiny. Pečlivě si nastudovala téma a překládá perfektně i specifické výrazy pro náš obor. E-shop provozujeme v několika jazycích, rumunštinu s Laurou posouváme dopředu skutečně velmi rychle. Spolupráce s ní je navíc příjemná a to je pro nás důležité.

Josef Jarmara

Buka Jewelry – prodej šperků s pravými perlami
www.buka.cz
S Laurou jsme začali původně spolupracovat na překladech našeho webu do rumunštiny. Brzy se ukázalo to, že není jen zručná překladatelka, ale díky zkušenostem z marketingu a byznysu obecně, nám může pomoct i při samotné expanzi. Vytvářeli jsme s ní texty e-mailů, call scripty a nakonec se chopila role country managera pro rumunský trh. Komunikace byla vždy výborná a doufám, že s Laurou budeme pracovat ještě dlouho.

Štěpán Klíma

marketing manager
SingleCase.cz
Paní Laura Stanescu překládá pro naši společnost Filson s.r.o. texty technického charakteru (návody k obsluze či etikety). Spolupráce s ní je vždy perfektní, komunikace rychlá a příjemná. Paní Stanescu je velice vstřícná a spolupráci s ní můžeme doporučit pro její profesionální přístup, spolehlivost a kvalitní překlady do rumunštiny.

Mgr. Kateřina Kolářová

Oddělení technické a projektové podpory, Filson s.r.o.
Paní Stanescu byla klíčová při expanzi do Rumunska. Její překlady byly základním kamenem pro celý web. Překlady doručila vždy před termínem a v požadované kvalitě. Paní Stanescu bych doporučil jako kvalitní překladatelku, která se umí poprat i s velice náročnými úkoly.

Robert Johnson

International Expansion Manager
glami.cz
Laura nám pomáhá s překladem textů do rumunštiny jak z češtiny, tak angličtiny. Původně jsme k překladu využívali rodilou mluvčí, která nebyla profesionální překladatelka a výsledek byl žalostný. Vzhledem k tomu, že jsme její překlady nedokázali zkontrolovat a věřili jí, udělali jsme si kvůli nesmyslným textům ostudu před zákazníkem. Laura nám pomohla vše napravit a po této zkušenosti se obracíme už jen na důvěryhodné profesionály jako je Laura.

Adéla Paříková

marketingová manažerka společnosti Dateio
www.dateio.cz
Paní Laura mě naprosto uchvátila. Svým rychlým a pohotovým přístupem si nás získala. Ve velice krátkém čase správně přeložila a provedla korekturu našeho firemního webu, dodala mu souvislosti a veškerou správnou gramatiku, aby tomu každý Rumun rozuměl. Děkujeme!

David Valčuha

Marketing specialist
S paní Laurou jsme velice spokojení. Velmi rychle reaguje, komunikace je perfektní a velice nám pomohla s překladem našich webových stránek do rumunského jazyka. Navíc spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Určitě budeme rádi využívat spolupráce s paní Laurou i do budoucna.

Nikola Kopecká

webový vyhledávač nábytku a dekorací
www.favi.cz ~ krasnebydleni@favi.cz
Potvrzujeme tímto, že naše společnost spolupracuje s paní Laurou Stanescu v oblasti překladů a tlumočení z/do jazyka rumunského. Tato spolupráce probíhá k naší plné spokojenosti. Veškeré zakázky, které pro nás paní Laura Stanescu vypracovala, byly vyhotoveny s maximální pečlivostí, v požadovaném termínu a vždy v odpovídající kvalitě.

Kateřina Vávrová

projektový manažer ve společnosti České Překlady s.r.o.
Po předchozí nedobré zkušenosti s jednou agenturou jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s někým přímo z tohoto portálu. Náhodou jsme narazili na paní Stanescu, která má již bohaté zkušenosti s překladem internetových stránek nejrůznějších e-shopů. Překlad byl zpracován rychle a k naší úplné spokojenosti. Navíc jsme využili kurzy rumunštiny šité na míru pro naše potřeby, kde se Laura projevila jako svědomitá lektora disponující vlastními materiály, vždy ochotna pomoci.

Valeriia Lanchenko

U paní Stanescu jsme překládali web do rumunštiny a na základě pozitivních zkušeností mohu doporučit její služby.

Martin Bartoš

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS