Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka, tlumočnice a vaše pravá ruka pro jazyky: rumunština, francouzština, angličtina


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Paní Lauru jsme oslovili s nabídkou tlumočení z rumunštiny během návštěvy našich obchodních partnerů z Moldavska. Tlumočení probíhalo během jednání a prezentace, pracovního oběda a návštěvy prodejen. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni, spolupráce s ní byla příjemná a komunikace rychlá. Můžeme vřele doporučit.

Tereza Kejzlarová
SČMSD (Skupina COOP)

Paní Laura Stanescu nám pomáhala s překladem a celkovou lokalizací našeho e-shopu Mama Labels, který vyrábí dětské samolepky se jménem do školy. Díky naší spolupráci a četným konzultacím jsme upravili název firmy tak, aby působil co nejvíce lokálně. Rovněž tak kvalitu překladu hodnotíme velmi vysoko, neboť je na nich patrné, že překladům předcházela důkladná analýza místního trhu, konkurence a používaných klíčových slov, které jsou následně v překladech reflektovány. Komunikace v průběhu přípravy byla vždy perfektní a překlady byly dodány v dohodnutém termínu. Rovněž si ceníme i následnou pomoc při dolaďování finální podoby webu, doplnění chybějících překladů a finální revizi celého webu. Paní Lauru proto můžeme jen doporučit pro všechny, kteří zvažují prodej svých výrobků v Rumunsku.

Miloš Holeček
jednatel
www.mamalabels.cz

S paní Laurou spolupracujeme pravidelně. Komunikace je rychlá a vstřícná. Překlady zpracovává velmi pečlivě. Určitě mohu jen doporučit.

Marek Liška
BEWIT marketing manažer
www.bewit.love marketing@bewit.love

S paní Laurou jsme velice spokojení. Velmi rychle reaguje, komunikace je perfektní a velice nám pomohla s překladem našich webových stránek do rumunského jazyka. Navíc spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Určitě budeme rádi využívat spolupráce s paní Laurou i do budoucna.

Nikola Kopecká
webový vyhledávač nábytku a dekorací
www.favi.cz krasnebydleni@favi.cz

Laura je velmi příjemná paní. Vždy bezproblémová komunikace, žádné problémy s dodáním překladu. Pomáhá nám optimalizovat rumunský web naší plavecké speciálky. Je velmi vstřícná a má proaktivní přístup.

Paní Laura Stanescu nám pomáhá s překlady do rumunštiny pro náš e-shop www.delmas.ro. Spolupráci si nemůžeme vynachválit. Překlady nám vždy dodává včas a někdy dokonce před termínem. Komunikace je perfektní. Můžeme jen doporučit.

Kateřina Marešová
Delmas Praha, s.r.o
www.delmas.cz

Laura nám pomáhá s lokalizací našeho eshopu s perlovými šperky www.buka.cz do rumunštiny. Pečlivě si nastudovala téma a překládá perfektně i specifické výrazy pro náš obor. E-shop provozujeme v několika jazycích, rumunštinu s Laurou posouváme dopředu skutečně velmi rychle. Spolupráce s ní je navíc příjemná a to je pro nás důležité.

Josef Jarmara
Buka Jewelry – prodej šperků s pravými perlami
www.buka.cz

Paní Lauru jsme oslovili s nabídkou překladu textů na e-shop do rumunštiny na základě doporučení jednoho z jejích klientů a jsme se spoluprací moc spokojení. Děkujeme za velmi kvalitně odvedenou práci, absolutní spolehlivost co se týče termínů odevzdání, skvělou komunikaci, ochotu a lidský přístup.

Mgr. Lucie Pelcová
Content Manager, Shopen Group s.r.o.

Laura se mnou několik měsíců spolupracovala na překladu pilotního projektu pro rumunský trh, kam plánuje náš startup expandovat. Její práce je kvalitní a precizní. Laura dodržuje termíny a bylo vidět, že jí osud projektu není lhostejný, protože aktivně posílala další doplňkové informace i k situaci v Rumunsku. Její překlady mohu jen doporučit a ráda se na ni obrátím znovu, jakmile budu mít další příležitost, protože rumunskému Arnoldovi vdechla život právě ona.

Milada Osuská
www.arnold-robot.eu

Na paní Lauru Stanescu se s překlady obracíme již několik let a spolupráce s ní je vždy perfektní. Její překlady jsou precizní a velice rychle vyhotovené. Mockrát děkujeme za ochotu, spolehlivost a flexibilitu. Její překladatelské služby rozhodně doporučujeme.

Mgr. Kateřina Kolářová
Filson s.r.o.