Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

Paní Laura Stanescu nám pomáhá s překlady do rumunštiny pro náš e-shop www.delmas.ro. Spolupráci si nemůžeme vynachválit. Překlady nám vždy dodává včas a někdy dokonce před termínem. Komunikace je perfektní. Můžeme jen doporučit.

Kateřina Marešová
Delmas Praha, s.r.o
www.delmas.cz

Paní Lauru jsme oslovili s nabídkou překladu textů na e-shop do rumunštiny na základě doporučení jednoho z jejích klientů a jsme se spoluprací moc spokojení. Děkujeme za velmi kvalitně odvedenou práci, absolutní spolehlivost co se týče termínů odevzdání, skvělou komunikaci, ochotu a lidský přístup.

Mgr. Lucie Pelcová
Content Manager, Shopen Group s.r.o.

Laura se mnou několik měsíců spolupracovala na překladu pilotního projektu pro rumunský trh, kam plánuje náš startup expandovat. Její práce je kvalitní a precizní. Laura dodržuje termíny a bylo vidět, že jí osud projektu není lhostejný, protože aktivně posílala další doplňkové informace i k situaci v Rumunsku. Její překlady mohu jen doporučit a ráda se na ni obrátím znovu, jakmile budu mít další příležitost, protože rumunskému Arnoldovi vdechla život právě ona.

Milada Osuská
www.arnold-robot.eu

Paní Stanescu byla klíčová při expanzi do Rumunska. Její překlady byly základním kamenem pro celý web. Překlady doručila vždy před termínem a v požadované kvalitě. Paní Stanescu bych doporučil jako kvalitní překladatelku, která se umí poprat i s velice náročnými úkoly.

Robert Johnson
International Expansion Manager
glami.cz

Paní Lauru jsme oslovili s nabídkou tlumočení z rumunštiny během návštěvy našich obchodních partnerů z Moldavska. Tlumočení probíhalo během jednání a prezentace, pracovního oběda a návštěvy prodejen. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni, spolupráce s ní byla příjemná a komunikace rychlá. Můžeme vřele doporučit.

Tereza Kejzlarová
SČMSD (Skupina COOP)

S paní Laurou spolupracujeme pravidelně. Komunikace je rychlá a vstřícná. Překlady zpracovává velmi pečlivě. Určitě mohu jen doporučit.

Marek Liška
BEWIT marketing manažer
www.bewit.love marketing@bewit.love

Laura nám pomáhá s lokalizací našeho eshopu s perlovými šperky www.buka.cz do rumunštiny. Pečlivě si nastudovala téma a překládá perfektně i specifické výrazy pro náš obor. E-shop provozujeme v několika jazycích, rumunštinu s Laurou posouváme dopředu skutečně velmi rychle. Spolupráce s ní je navíc příjemná a to je pro nás důležité.

Josef Jarmara
Buka Jewelry – prodej šperků s pravými perlami
www.buka.cz

S paní Laurou jsme velice spokojení. Velmi rychle reaguje, komunikace je perfektní a velice nám pomohla s překladem našich webových stránek do rumunského jazyka. Navíc spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Určitě budeme rádi využívat spolupráce s paní Laurou i do budoucna.

Nikola Kopecká
webový vyhledávač nábytku a dekorací
www.favi.cz krasnebydleni@favi.cz

S Laurou jsme začali původně spolupracovat na překladech našeho webu do rumunštiny. Brzy se ukázalo to, že není jen zručná překladatelka, ale díky zkušenostem z marketingu a byznysu obecně, nám může pomoct i při samotné expanzi. Vytvářeli jsme s ní texty e-mailů, call scripty a nakonec se chopila role country managera pro rumunský trh. Komunikace byla vždy výborná a doufám, že s Laurou budeme pracovat ještě dlouho.

Štěpán Klíma
marketing manager
SingleCase.cz

Potvrzujeme tímto, že naše společnost spolupracuje s paní Laurou Stanescu v oblasti překladů a tlumočení z/do jazyka rumunského. Tato spolupráce probíhá k naší plné spokojenosti. Veškeré zakázky, které pro nás paní Laura Stanescu vypracovala, byly vyhotoveny s maximální pečlivostí, v požadovaném termínu a vždy v odpovídající kvalitě.

Kateřina Vávrová
projektový manažer ve společnosti České Překlady s.r.o.