Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Laura Stanescu, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Laura Stanescu, MBA:
Laura nám pomáhá s překladem textů do rumunštiny jak z češtiny, tak angličtiny. Původně jsme k překladu využívali rodilou mluvčí, která nebyla profesionální překladatelka a výsledek byl žalostný. Vzhledem k tomu, že jsme její překlady nedokázali zkontrolovat a věřili jí, udělali jsme si kvůli nesmyslným textům ostudu před zákazníkem. Laura nám pomohla vše napravit a po této zkušenosti se obracíme už jen na důvěryhodné profesionály jako je Laura.

Adéla Paříková

marketingová manažerka společnosti Dateio
www.dateio.cz
S Laurou jsme začali původně spolupracovat na překladech našeho webu do rumunštiny. Brzy se ukázalo to, že není jen zručná překladatelka, ale díky zkušenostem z marketingu a byznysu obecně, nám může pomoct i při samotné expanzi. Vytvářeli jsme s ní texty e-mailů, call scripty a nakonec se chopila role country managera pro rumunský trh. Komunikace byla vždy výborná a doufám, že s Laurou budeme pracovat ještě dlouho.

Štěpán Klíma

marketing manager
SingleCase.cz
Velice skvělá domluva a rychlý překlad. Moc rádi využijeme služby tlumočení paní Laury Stanescu znovu! Děkujeme.

Jiří Špála

Czech Partners Group s.r.o.
www.czechpartners.com
Potvrzujeme tímto, že naše společnost spolupracuje s paní Laurou Stanescu v oblasti překladů a tlumočení z/do jazyka rumunského. Tato spolupráce probíhá k naší plné spokojenosti. Veškeré zakázky, které pro nás paní Laura Stanescu vypracovala, byly vyhotoveny s maximální pečlivostí, v požadovaném termínu a vždy v odpovídající kvalitě.

Kateřina Vávrová

projektový manažer ve společnosti České Překlady s.r.o.
Po předchozí nedobré zkušenosti s jednou agenturou jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s někým přímo z tohoto portálu. Náhodou jsme narazili na paní Stanescu, která má již bohaté zkušenosti s překladem internetových stránek nejrůznějších e-shopů. Překlad byl zpracován rychle a k naší úplné spokojenosti. Navíc jsme využili kurzy rumunštiny šité na míru pro naše potřeby, kde se Laura projevila jako svědomitá lektora disponující vlastními materiály, vždy ochotna pomoci.

Valeriia Lanchenko

S paní Laurou jsme velice spokojení. Velmi rychle reaguje, komunikace je perfektní a velice nám pomohla s překladem našich webových stránek do rumunského jazyka. Navíc spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Určitě budeme rádi využívat spolupráce s paní Laurou i do budoucna.

Nikola Kopecká

webový vyhledávač nábytku a dekorací
www.favi.cz ~ krasnebydleni@favi.cz
Paní Stanescu byla klíčová při expanzi do Rumunska. Její překlady byly základním kamenem pro celý web. Překlady doručila vždy před termínem a v požadované kvalitě. Paní Stanescu bych doporučil jako kvalitní překladatelku, která se umí poprat i s velice náročnými úkoly.

Robert Johnson

International Expansion Manager
glami.cz
Laura byla moje kolegyně u Talents Technology. Má bezvadnou angličtinou na úrovni rodilého mluvčího. Skvěle komunikovala a vždy byla velmi dobře informovaná o technologických trendech. Často jsem se na ni obracela i ohledně copywritingu a psaní kreativních marketingových textů. Laura má vzácný lingvistický talent a nastavuje vysoký standard služeb.

Elizabeth Spáčilová

překladatelka
Laura Stanescu je prokazatelně jazykový talent. Ačkoli češtinu jako obor nestudovala, v krátké době dokázala proniknout do všech jejích tajů a vyjádřit i ty nejsložitější myšlenky, správně rozlišit různé funkční styly a odhadnout, kdy je který vhodné použít. Dovedu si představit, že by se dobře uplatnila jako profesionální tlumočnice a překladatelka.

PhDr. Jiří Našinec

překladatel a vysokoškolský učitel
Potvrzuji, že s Laurou Stanescu jsem se zúčastnila jednodenního konferenčního tlumočení. Oceňují její dochvilnost, profesionální přístup, příjemný hlasový projev, bohatou rumunskou slovní zásobu a elegantní vyjadřování. Při simultánním tlumočení prokázala takovou pohotovost a jistotu, že bych s ní ráda kdykoli spolupracovala znovu.

Lidia Našincová

tlumočnice a překladatelka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS