Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Laura Stanescu, MBA

Laura Stanescu, MBA

překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny

Laura Stanescu, MBA

Profesionální tlumočení a překlady z češtiny, angličtiny a francouzštiny do rumunštiny rodilou mluvčí s českým občanstvím. Překladatelské zaměření na lokalizace webových stránek včetně e-shopů. Také jazykové korektury rumunštiny po gramatické i stylistické stránce, srovnávání rumunského překladu se zdrojový jazykem.

Odborné vzdělání na Vysoké škole ekonomické. Členka Jednoty tlumočníků a překladatelů, držitelka stipendia George Sorose a následné magisterské studium v Maďarsku a Holandsku. Dlouholetá praxe a reference: České překlady, Notino, SingleCase, Favi, Glami, Inova, Marcus Evans aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Ceník

  • překlady z češtiny do rumunštiny … 1,90 Kč / slovo
  • překlady z angličtiny, francouzštiny do rumunštiny … € 0,11 / slovo
  • tlumočení … 10.000 Kč / den
  • jazykové korektury … 500 Kč / hodina

Kontaktní informace

Laura Stanescu, MBA
Písecká 1672/17
Praha 3
130 00
Mobil:732 601 851
Email:pragheza@seznam.cz
:05474477

Doporučení z první ruky

Laura nám pomáhá s lokalizací našeho eshopu s perlovými šperky www.buka.cz do rumunštiny. Pečlivě si nastudovala téma a překládá perfektně i specifické výrazy pro náš obor. E-shop provozujeme v několika jazycích, rumunštinu s Laurou posouváme dopředu skutečně velmi rychle. Spolupráce s ní je navíc příjemná a to je pro nás důležité.
Josef Jarmara
Buka Jewelry – prodej šperků s pravými perlami

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS