Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Laura Stanescu, MBA > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Laura Stanescu, MBA:
Velice skvělá domluva a rychlý překlad. Moc rádi využijeme služby tlumočení paní Laury Stanescu znovu! Děkujeme.

Jiří Špála

Czech Partners Group s.r.o.
www.czechpartners.com
Laura byla moje kolegyně u Talents Technology. Má bezvadnou angličtinou na úrovni rodilého mluvčího. Skvěle komunikovala a vždy byla velmi dobře informovaná o technologických trendech. Často jsem se na ni obracela i ohledně copywritingu a psaní kreativních marketingových textů. Laura má vzácný lingvistický talent a nastavuje vysoký standard služeb.

Elizabeth Spáčilová

překladatelka
Laura Stanescu je prokazatelně jazykový talent. Ačkoli češtinu jako obor nestudovala, v krátké době dokázala proniknout do všech jejích tajů a vyjádřit i ty nejsložitější myšlenky, správně rozlišit různé funkční styly a odhadnout, kdy je který vhodné použít. Dovedu si představit, že by se dobře uplatnila jako profesionální tlumočnice a překladatelka.

PhDr. Jiří Našinec

překladatel a vysokoškolský učitel
Potvrzuji, že s Laurou Stanescu jsem se zúčastnila jednodenního konferenčního tlumočení. Oceňují její dochvilnost, profesionální přístup, příjemný hlasový projev, bohatou rumunskou slovní zásobu a elegantní vyjadřování. Při simultánním tlumočení prokázala takovou pohotovost a jistotu, že bych s ní ráda kdykoli spolupracovala znovu.

Lidia Našincová

tlumočnice a překladatelka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS