Doporučení z první ruky

Laura Stanescu, MBA — překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 23 doporučení

Laura je velmi příjemná paní. Vždy bezproblémová komunikace, žádné problémy s dodáním překladu. Pomáhá nám optimalizovat rumunský web naší plavecké speciálky. Je velmi vstřícná a má proaktivní přístup.

Laura nám pomáhá s překladem textů do rumunštiny jak z češtiny, tak angličtiny. Původně jsme k překladu využívali rodilou mluvčí, která nebyla profesionální překladatelka a výsledek byl žalostný. Vzhledem k tomu, že jsme její překlady nedokázali zkontrolovat a věřili jí, udělali jsme si kvůli nesmyslným textům ostudu před zákazníkem. Laura nám pomohla vše napravit a po této zkušenosti se obracíme už jen na důvěryhodné profesionály jako je Laura.

Adéla Paříková
marketingová manažerka společnosti Dateio
www.dateio.cz

Po předchozí nedobré zkušenosti s jednou agenturou jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s někým přímo z tohoto portálu. Náhodou jsme narazili na paní Stanescu, která má již bohaté zkušenosti s překladem internetových stránek nejrůznějších e-shopů. Překlad byl zpracován rychle a k naší úplné spokojenosti. Navíc jsme využili kurzy rumunštiny šité na míru pro naše potřeby, kde se Laura projevila jako svědomitá lektora disponující vlastními materiály, vždy ochotna pomoci.

Valeriia Lanchenko

Laura pro nás překládala rumunskou verzi webu yachting.com, kterou brzy spustíme. Veškeré překlady byly hotové v termínu a překlad byl velmi precizní, a to včetně poměrně specifických odborných termínů. Spolupráce s Laurou je navíc skvělá a opravdu příjemná. Rozhodně budeme rádi spolupracovat dále.

Daniela Jírová
content specialist
www.yachting.com

Paní Laura Stanescu překládá pro naši společnost Filson s.r.o. texty technického charakteru (návody k obsluze či etikety). Spolupráce s ní je vždy perfektní, komunikace rychlá a příjemná. Paní Stanescu je velice vstřícná a spolupráci s ní můžeme doporučit pro její profesionální přístup, spolehlivost a kvalitní překlady do rumunštiny.

Mgr. Kateřina Kolářová
Oddělení technické a projektové podpory, Filson s.r.o.

Paní Laura mě naprosto uchvátila. Svým rychlým a pohotovým přístupem si nás získala. Ve velice krátkém čase správně přeložila a provedla korekturu našeho firemního webu, dodala mu souvislosti a veškerou správnou gramatiku, aby tomu každý Rumun rozuměl. Děkujeme!

David Valčuha
Marketing specialist

U paní Stanescu jsme překládali web do rumunštiny a na základě pozitivních zkušeností mohu doporučit její služby.

Martin Bartoš

Překladatelské služby paní Laury Stanescu velmi doporučujeme. Zpracovala pro nás několik překladů z angličtiny do rumunštiny. Je spolehlivá a profesionální. Rádi s ní budeme znovu spolupracovat.

Ladislav Matoušek

Velice skvělá domluva a rychlý překlad. Moc rádi využijeme služby tlumočení paní Laury Stanescu znovu! Děkujeme.

Jiří Špála
Czech Partners Group s.r.o.
www.czechpartners.com

Laura byla moje kolegyně u Talents Technology. Má bezvadnou angličtinou na úrovni rodilého mluvčího. Skvěle komunikovala a vždy byla velmi dobře informovaná o technologických trendech. Často jsem se na ni obracela i ohledně copywritingu a psaní kreativních marketingových textů. Laura má vzácný lingvistický talent a nastavuje vysoký standard služeb.

Elizabeth Spáčilová
překladatelka