Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lenka Bukačová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Lenka Bukačová — fotografka se zaměřením na podnikatelské příběhy

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace MgA. Lenka Bukačová:
JUDr. Jindřiška Šulcová
Lenku Bukačovou Vám mohu vřele doporučit. Je to skvělá fotografka, která má perfektní vzdělání a úroveň, ale je to také velká profesionálka, která Vás při focení zabaví tak, že ani nevíte, že se fotíte, a výsledky tomu odpovídají. Díky, Leni, těším se na další společnou práci!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
S Lenkou spolupracujeme na projektu Jóga z obýváku (http://jogazobyvaku.cz). Od začátku je její přístup velmi profesionální a precizní. Je pečlivá, velmi dbalá detailů a skvěle umí navázat kontakt s fotografovanými lidmi. Výsledné fotografie mě vždy nadchnou svou čistotou a krásou.

Gabriela Ryšková

grafička a ilustrátorka
www.gabriska.com ~ gabriska@gabriska.com ~ 603 247 574
Kateřina Čambalová
Lenku jednoznačně doporučuji. Je perfekcionistka a má smysl pro detail. Přesně vystihne, co má fotka říct, což jsem u focení velmi ocenila. Fotila mi teď restauraci s penzionem a jsem nadšená. Vše měla promyšlené a vlezla klidně i do toho nejméně pohodlného prostoru, jen aby byl záběr dokonalý. Těším na další focení. Díky!

Kateřina Čambalová

interiérová designérka
Lenka je skvělá fotografka – profesionálka. Zastává pečlivý a kreativní přístup. Práce byla provedena v dohodnutém termínu. Spokojenost!

David Hovorka

Art Director ve společnosti Guideline s.r.o.
http://www.guideline.cz/cz/
Lenku jsme nepoptali na nafocení portrétů a týmu, ale na zachycení ducha naší firmy do obrazové formy. Když jsme se na schůzce začali bavit o Karlu Zemanovi, věděl jsem, že to bude dobré. Když pak dorazila o den dřív, vynášela materiál do druhého patra a vše přepečlivě kontrolovala, věděl jsem, že to bude dobré. Když balancovala na amatérsky zkrácených štaflích nad naším autem v zaplivaném tunelu pod nádražím na periferii, aby získala ještě další snímek, věděl jsem, že to bude dobré. No, a bylo. A přímo skvělé. Na naše fotky jsem teď hrdý.

Martin Brablec

ředitel Obsahové agentury
www.obsahova-agentura.cz
Naše spolupráce s Lenkou začala již v roce 2012. Od té doby velmi významně přispívá k profesionalizaci propagačních a prezentačních činností UJEP. Lenčina práce kvalitou, profesionálním přístupem i osobním nasazením výrazně přesahuje standardní zkušenosti, které jsme s fotografy měli v minulosti. Lenka je proaktivní, podnikavá a práce s ní je pro nás vždy příjemným zážitkem.

Mgr. Jana Šiková

kancléřka UJEP
www.ujep.cz
Lenka je naše nejmilejší fotografka. Vždycky nám vyjde vstříc a hlavně: stejně jako my dáváme do své práce všechno a díky tomu děláme radost lidem nejlepší zmrzlinou v Praze, dává i Lenka do svých fotek všechno a je to na těch fotkách hodně znát. Lenko, děkujem!

Honza Hochsteiger

mistr zmrzlinář
https://www.cremecreme.cz/cs/
S Lenkou jsem měla velmi dobré zkušenosti při focení interiérů, proto jsem ji opět požádala o spolupráci. Tentokrát však šlo o focení v naprosto jiném prostředí – fotodokumentace značkových hodinek pro dobrodruhy v exteriéru. Lenka je dámou při focení v ateliéru, ale přála bych vám ji vidět, kým dokáže být v nebezpečném terénu, kde jsme takové hodinky na zápěstí Jakuba Vágnera fotili. Přestože měla náročnou techniku, po skalách se pohybovala s hravostí, zápalem vytrvalostí sobě vlastní. Nic neponechala náhodě, vše měla dokonale naplánováno. Jsem si jistá, že právě proto byl výsledek fantastický!

Štěpánka Prokopcová

PR a marketing ve firmě Hodinářství Bechyně, s.r.o.
https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/
Spolupráce s Lenkou pro nás byla velice příjemný zážitek. Pozorovat ji při práci je ohromně inspirující. Má opravdu zajímavé nápady, je precizní, nápaditá a originální. Finální fotky jsou krásné. Vypadají přirozeně, čistě, prostě dokonale. Žádné další úpravy již nebylo potřeba. Vše nafotila a připravila dle našich představ, ba je dokonce předčila. Rozhodně se na Lenku s dalším focením opět moc rádi obrátíme. Děkujeme!

Petra a Martin

Indívo
www.indivo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS