Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Chotěnovská > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lenka Chotěnovská — grafička a webdesignérka

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Lenka Chotěnovská:
Spolupráce s Lenkou nás velmi mile překvapila. Lenka byla moc milá a snažila se vždy vyjít vstříc našim ne vždy jednoduchým požadavkům. Ať jsme si vymysleli nemožné, vždy si dokázala s velkou dávkou profesionality poradit a výsledek vždy předčil naše očekávání. Reagovala velmi rychle a dokázala dát naše myšlenky na papír a proměnit tím vzhled našeho webu tak, jak jsme si přáli. Jednání a domluva byla bezproblémová a věříme v další společnou spolupráci k dosažení naší vize. Děkujeme!

Bc. Martin Kačírek

COO firmy ALARM ABSOLON, spol. s r.o.
www.absolon.cz
Lenka Chotěnovská změnila podobu našich webových stránek i prezentaci výtisků k lepšímu. Již několik let připravuje obálku a inzerci na každoroční Lunární kalendář Krásné paní. Už teď se těším na její nové nápady. Samozřejmě doporučuji.

Žofie Kanyzová

nakladatelství Krásná paní
www.krasnapani.cz
S paní Lenkou Chotěnovskou jsem spolupracovala na vytvoření grafického návrhu na webové stránky a propagačních materiálů pro německého klienta, který působí v pivovarnictví. Spolupráce byla bezproblémová, profesionální a s výsledkem jsme já i klient byli maximálně spokojeni. Oceňuji také schopnost paní Chotěnovské vyjít vstříc představám klienta a přitom vnést do designu vlastní kreativitu a originalitu. Mohu vřele doporučit.

Ing. Barbora Čechtická

Lenku, velmi doporučuji. Milá, rychlá a profesionální spolupráce.

Radana Třešňáková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS