Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Chotěnovská > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lenka Chotěnovská — grafička a webdesignérka

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Lenka Chotěnovská:
Spolupráce s Lenkou nás velmi mile překvapila. Lenka byla moc milá a snažila se vždy vyjít vstříc našim ne vždy jednoduchým požadavkům. Ať jsme si vymysleli nemožné, vždy si dokázala s velkou dávkou profesionality poradit a výsledek vždy předčil naše očekávání. Reagovala velmi rychle a dokázala dát naše myšlenky na papír a proměnit tím vzhled našeho webu tak, jak jsme si přáli. Jednání a domluva byla bezproblémová a věříme v další společnou spolupráci k dosažení naší vize. Děkujeme!

Bc. Martin Kačírek

COO firmy ALARM ABSOLON, spol. s r.o.
www.absolon.cz
Lenka Chotěnovská změnila podobu našich webových stránek i prezentaci výtisků k lepšímu. Již několik let připravuje obálku a inzerci na každoroční Lunární kalendář Krásné paní. Už teď se těším na její nové nápady. Samozřejmě doporučuji.

Žofie Kanyzová

nakladatelství Krásná paní
www.krasnapani.cz
S paní Lenkou Chotěnovskou jsem spolupracovala na vytvoření grafického návrhu na webové stránky a propagačních materiálů pro německého klienta, který působí v pivovarnictví. Spolupráce byla bezproblémová, profesionální a s výsledkem jsme já i klient byli maximálně spokojeni. Oceňuji také schopnost paní Chotěnovské vyjít vstříc představám klienta a přitom vnést do designu vlastní kreativitu a originalitu. Mohu vřele doporučit.

Ing. Barbora Čechtická

Lenku, velmi doporučuji. Milá, rychlá a profesionální spolupráce.

Radana Třešňáková

Lenka je člověk na svém místě. Měla s námi obrovskou trpělivost, protože někdy člověk zjistí co chce až v průběhu tvorby. Dělala nám nové logo a web a dostali jsme mnoho a mnoho ohlasů od našich zákaznic, že se celá proměna opravdu povedla. My jsme také moc a moc spokojení.

Michaela Dejmková

majitelka eshopu
www.netoxickadomacnost.cz
Michal Beránek
Lenka pro mě před 9 lety navrhovala grafiku 2 webů a částečně je zodpovědná i za to, že se nyní také živím jako webdesigner. Spolupráce vždy probíhala na jedničku a výsledek v obou případech předčil má očekávání. Trochu jsem Lence záviděl, jaké má hezké povolání, takže jsem si po škole řekl, že to zkusím také. Vydal jsem se rovnou na volnou nohu a… ono to vyšlo. Dnes jsem na volné noze skoro 7 let a nevyměnil bych to za nic. Moc děkuju za spolupráci i inspiraci! :-)

Michal Beránek

UI/UX designér a tvůrce WordPress webů
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS