Doporučení z první ruky

Lenka Chotěnovská — grafička a webdesignérka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 28 doporučení

Od Lenky jsme si nechali vytvořit logo a celkový vizuální brand Dogsie. První zaslaná verze nás příliš nenadchla, ale druhá verze byla o to lepší. Logo se moc povedlo a ještě více jsme spokojeni s odstíny barev, které Lenka vybrala. A ke všemu má Lenka krásného pejska!

Bc. Matyáš Dřevo
jednatel Dogsie
www.dogsie.cz matyas@dogsie.cz 728 702 657

Potřebovali jsme navrhnout webové stránky pro ekonoma Lukáše Kovandu. Spolupráce s Lenkou Chotěnovskou byla od samého začátku perfektní. Nejdřív jsme na nezávazné schůzce osobně probraly naše představy výstupu a finanční a časová očekávání. Lenka se snažila také pochopit, v čem například Lukáš Kovanda vyniká, v čem spočívá jeho přidaná hodnota oproti konkurenci, aby mohla web dobře postavit. Lenka nám na základě úvodního rozhovoru nabídla služby, které skvěle vycházely vstříc našim požadavkům. Dále jsme komunikovaly zejména přes email, což nám výrazně šetřilo čas a nemělo to dopad na kvalitu výstupů. S Lenkou se výborně komunikuje. Rozuměla našim požadavkům, ač nebyly formulovány ve webovém žargonu. Postupně stránky rozšiřujeme a upravujeme na základě aktuálních potřeb. Opět využíváme služeb Lenky. Během úprav jsem ocenila také její podněty, jako například řešení newsletteru, který Lukáš Kovanda pravidelně odesílá. Velmi se mi také líbilo, že jsme věděli cenu za web a dodatečné práce předem. Přesvědčte se o její práci na www.lukaskovanda.cz. Kdybych potřebovala další webové stránky tohoto charakteru, určitě bych se na Lenku Chotěnovskou obrátila. Velmi spolupráci s ní doporučuji. Osobně jsem ji doporučila už minimálně dvěma lidem, kteří obdobné služby potřebovali.

Lenka Andrýsová
www.lukaskovanda.cz

Lenka je velmi šikovná, spolehlivá a rychlá grafička. S její prací jsem byl nadmíru spokojen a můžu ji jen a jen doporučit :)

Miroslav Uďan
CEO
www.shoptet.cz

Grafička paní Chotěnovská již třetí sezonou zpracovává náš katalog cestovní kanceláře. Katalog je vždy originálně a pečlivě připraven k tisku, má styl a dokáže oslovit řadu našich klientů. Oceňujeme zejména její nápady a schopnost přizpůsobit se našim vizím. Věříme v dlouhodobou spolupráci a vřele její služby doporučujeme.

Ivana Maini
CK Best Tour Liberec
maini@best-tour.cz 728 234 908

Lenku jsem oslovila s tvorbou grafiky a vizitek. Byla jsem velice mile překvapená jejím citem pro grafiku a pro moje konkrétní přání, které dokázala víc než dobře naplnit. Dodržen byl jak termín odevzdání tak i předem domluvená cena. Když jsem potřebovala doporučit kodéra pro můj nový web, dala mi kontakt na kolegu, který byl stejně spolehlivý jako ona a celkový výsledek to příjemně zakončilo. Určitě Lenku doporučuji dál!

Anna Stahlová
www.anickastahlova.cz

S paní Chotěnovskou je vždy hladká spolupráce. Naše představy splní na první dobrou a hlavně v termínu.

Jan Král
Janova pec
janovapec.cz

Spolupráce s Lenkou je jedním slovem RADOST. Preciznost její práce, příjemná a efektivní komunikace a striktní dodržení termínu jsou samozřejmostí. Navíc se velmi rychle dokáže naladit na vaši zakázku a navrhnout vhodná řešení. Má nejen talent, ale i cit pro klienta. Naše aktivní spolupráce trvá téměř dva roky a již nyní se těšíme na další společné projekty.

MgA. Magdalena Vokáčová
osobnostní rozvoj, koučink, prezentační dovednosti
www.vokacova.com

S Lenkou Chotěnovskou spolupracujeme již několik let, připravuje pro nás podklady pro tištěné materiály, grafické vizuály a další materiály. Lenka je velmi vnímavá, má cit pro grafiku a umí přijmout i naše požadavky jako zadavatele. Jsem velmi rád za spolupráci s ní.

Dušan Mlynarčík
ředitel a spolumajitel zlatnické firmy JK Jitka Kudláčková
www.jk.cz dusan@jk.cz 777 100 357

Byli jsme moc spokojení s prací Lenky Chotěnovské. Navrhovala nám celý design značky – logotyp, etikety, základní design webu. Velmi dobrá spolupráce, dobré nápady, rychlá komunikace a reakce na změny. Doporučujeme!

Hana Jarošová
jednatel společnosti Medovíno s.r.o.

S Lenkou jsem spolupracovala na své webové stránce www.golembiowski.cz a vybrala si ji z toho důvodu, že její realizace jsou originální a kreativní. Výsledkem jsem nadšená a logo i webová stránka mají velmi dobrý ohlas.

Katka Golembiowski
koučka a lektorka
www.golembiowski.cz 739 337 452