Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Klauberová — konzultant v oblasti HR, interim HR manažer a externí HR manažer


Zobrazuji všech 8 doporučení

Lenka Klauberová je jednou z nejpříjemnějších osob, jaké jsem kdy potkal. Kvůli jejímu nesmírně profesionálnímu, milému, lidskému a noblesnímu jednání a vystupování se vždy moc těším na kontakt s ní. Ať už jste zájemce o práci, její kolega, zákazník nebo dodavatel, spolupráci s ní si jistě velmi užijete. Je to zkrátka člověk, který zpříjemní váš den.

Lukáš Hubáček
networker & jednatel ve společnosti Artemida

S paní Klauberovou jsem profesně spolupracovala přes 4 roky. Za celou dobu nelze její práci naprosto nic vytknout - naopak. Je to dokonalá profesionálka s výbornou orientací v oboru a správným poměrem lidského přístupu a asertivity. Pro naší společnost v ČR kompletně zastřešovala HR (nábory, nástupy, mzdy, školení… kromě toho vedla a implementovala nové projekty, např. zavedení GDPR, COVID pravidla, kvalifikační matice). Její znalosti byly využívány i při speciálních požadavcích, např. na práci ve ztíženém prostředí, přerušované pracovní době apod. Zafungovala výborně i jako mediátor při nekorektních vztazích na pracovišti a konfliktních situacích mezi zaměstnanci. Paní Klauberová vždy byla profesionální, pilná, pečlivá, spolehlivá a důsledná, k tomu neustále pozitivně naladěna. Doporučuji!

Lenka Zdeňková
Operations Manager QSA Europe
www.qsa-global.com lenka.zdenkova@qsa-global.com 735 168 899

Ráda bych se podělila o zkušenost ohledně externí spolupráce s ing. Klauberovou. V tzv. pocovidové době hotel, ve kterém pracuji, neměl obsazenou pozici HR managera. Než jsme opět toto pracovní místo obsadili zaměstnancem na plný úvazek, využívali jsme služeb paní ing. Klauberové. Vždy k naší naprosté spokojenosti. Obraceli jsme se na ni s mnoha požadavky a dotazy, vždy byla ochotná, plně k dispozici a její rady se i s odstupem času ukázaly jako správné. Já osobně jsem si spolupráce natolik cenila, že jsem její služby doporučila i manželovi, který pracuje jako OSVČ a který také již několikrát využil její podporu. Mohu tedy opravdu hodnotit jen kladně.

Jitka Fonioková
Front Office Manager VHE Pilsen
jitka.foniokova@viennahouse.com 732 176 824

Lenka je vynikající personalistka a člověk, na kterého se můžete spolehnout v obtížných situacích. Dokáže velmi efektivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních a také zaměstnanci k ní jako personalistovi cestu hledají, aby konzultovali své záležitosti. Je přínosem a součástí srdečné firemní kultury. Vřele doporučuji!

Vít Chomát
Operations Director, Faiveley Transport Czech
vit.chomat@gmail.com 602 126 594

S paní Lenkou Klauberovou jsme dlouhodobě spolupracovaly, když působila ve spol. Loma Systems. Spolupráce s ní byla vždy naprosto perfektní - pozitivní a profesionální přístup, milé, lidské jednání, rychlá zpětná vazba. Pakliže hledáte člověka, který je spolehlivý, pracovitý, pozitivně naladěný a hlavně znalý v oblasti HR, paní Klauberová bude tou nejsprávnější volbou.

Gabriela Pčolová
Team Leader ze společnosti ManpowerGroup spol. s.r.o.
gabriela.pcolova@manpower.cz 734 685 709

S Lenkou jsem ze své pozice vedoucího výroby úzce spolupracoval 8 let. Velice si vážím její přímosti, širokých zkušeností, profesionality a lidskosti. Vždy ráda pomohla i v těžších chvílích najít vhodné řešení pro obě strany. Doporučuji využít její služby.

Václav Novák

Paní Ing. Klauberovou vřele doporučuji. Člověk na správném místě, který vždy poradí a pošle člověka lepším směrem. V HR světě neznám lepší osobu! Skvělá komunikace. Budu se opakovat a napíšu to znovu, vřele doporučuji. Pokud hledáte práci, uvažujete o změně, cokoliv v HR, tak tady jste na správném místě.

Lumír Bumbalík
Country Manager
www.photomate.eu lumir.bumbalik@photomate.eu

Lenka je pro mne naprostý profesionál v oboru HR. Spolupracujeme průběžně od roku 2008 a vždy to fungovalo bez problémů. Lenka má neuvěřitelné znalosti napříč všemi procesy v HR. Nejvíc oceňuji, že k věcem přistupuje s nadhledem a má ráda jednoduchá, funkční a praktická řešení, která vedou k výsledkům. Kromě toho je člověk, se kterým se dobře pracuje. Empatická, ochotná sdílet zkušenosti, poradit, pomoci.

Linda Šimonová
Owner & founder CIE development s.r.o.
www.cie-group.cz simonova@cie-group.cz 725 650 096