Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Klauberová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Klauberová — HR konzultantka, externí a interim HR manažerka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Lenka Klauberová:
Lenka Klauberová je jednou z nejpříjemnějších osob, jaké jsem kdy potkal. Kvůli jejímu nesmírně profesionálnímu, milému, lidskému a noblesnímu jednání a vystupování se vždy moc těším na kontakt s ní. Ať už jste zájemce o práci, její kolega, zákazník nebo dodavatel, spolupráci s ní si jistě velmi užijete. Je to zkrátka člověk, který zpříjemní váš den.

Lukáš Hubáček

networker & jednatel ve společnosti Artemida
S paní Klauberovou jsem profesně spolupracovala přes 4 roky. Za celou dobu nelze její práci naprosto nic vytknout - naopak. Je to dokonalá profesionálka s výbornou orientací v oboru a správným poměrem lidského přístupu a asertivity. Pro naší společnost v ČR kompletně zastřešovala HR (nábory, nástupy, mzdy, školení… kromě toho vedla a implementovala nové projekty, např. zavedení GDPR, COVID pravidla, kvalifikační matice). Její znalosti byly využívány i při speciálních požadavcích, např. na práci ve ztíženém prostředí, přerušované pracovní době apod. Zafungovala výborně i jako mediátor při nekorektních vztazích na pracovišti a konfliktních situacích mezi zaměstnanci. Paní Klauberová vždy byla profesionální, pilná, pečlivá, spolehlivá a důsledná, k tomu neustále pozitivně naladěna. Doporučuji!

Lenka Zdeňková

Operations Manager QSA Europe
www.qsa-global.com ~ lenka.zdenkova@qsa-global.com ~ 735 168 899
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS