Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Křivánková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Křivánková — akreditovaná instruktorka kondiční chůze nordic walking

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Lenka Křivánková:
Ing. Olga Rochowanská
Individuální lekce nordic walkingu v oboře Hvězda jsem si s kamarádkou velmi užila. Severská chůze s hůlkami mě v podání Lenky úplně nadchla. Vždy na nás něco nového vymyslela a cítila jsem po jejích hodinách, že jsem udělala zase něco super pro tělo i psychiku. Doporučuji vyzkoušet.

Ing. Olga Rochowanská

stylistka a poradkyně s odíváním
Hrozně ráda a pravidelně chodím s holemi nordic walking. Na Lenku jako lektorku jsem natrefila na síti LinkedIn. Chvíli jsem ji sledovala, její přístup se mi líbil, a tak jsme se na konci března setkaly a cvičily a pochodovaly jsme spolu. Lenka mi poradila, co změnit, naučila mě nová cvičení. Bylo to svižné, velmi praktické a Lenka jako lektorka byla empatická, energická a moc milá. Vřele doporučuji, nehledě na to, že pravidelný pohyb svědčí nejen tělu, ale i mozku.

RNDr. Kateřina Kufová

lektorka a koučka, Leadership metodou horsemanship, PROENVI
www.proenvi.cz ~ kufova@proenvi.cz
S Lenkou jsem skutečně „propadla“ nordic walkingu. Pohybu se sama věnuji profesionálně 25 let a vím, jak je důležité mít dobrého instruktora, aby byl sport prospěšný nejen pro tělo, ale i pro mysl. Lenka je špička! Umí skvěle vysvětlit techniku, dát do těla a zároveň kompenzačně protáhnout. Je velmi kreativní, takže každá lekce má nějaké překvapení, hravost s holemi, a hlavně je s Lenkou pohoda a legrace. Lenka NW uchopila skutečně celostně – je to trénink pro tělo, mysl i duši. A to já nesmírně cením a moc doporučuji. Díky, Leni!

Jana Kyriakou

expert na jógu a všímavost (mindfulness) a wellbeing mládeže a dospělých
www.janakyriakou.com ~ jana@janakyriakou.com
Kurz Nordic Walking se STOB je naprosto výjimečný a to hlavně díky velmi profesionálnímu přístupu Lenky, která měla vše naprosto skvěle zorganizované a hlavně dokáže velmi mile, se zápalem sobě vlastním, nadchnout pro nordic walking. Oceňuji, že důsledně dbala na správné rozcvičení a protažení před a po chůzi. Lenka je skvělá lektorka, velmi pozitivní a milý člověk. Je vidět, že ji to baví a je to na výsledku hodně znát. Díky ní je možné na Hvězdě zažít nádherné chvíle s dvěma hůlkami a udělat něco pro své zdraví.

Jan Roučka

účastník kurzu NW se STOB, jaro 2021
janroucka@centrum.cz
Lenku Křivánkovou jako instruktorku severské chůze nordic walking vřele doporučuji. Během individuální lekce mi vše trpělivě a mile vysvětlila a naučila základy chůze s holemi. Chůze s holemi má svá pravidla, aby byla co nejvíce ku prospěchu. Lekce mě nadchla, nebylo to jen o chození, ale i o cvičení a protahování. Hole jsem si po vyzkoušení u Lenky zakoupila a po roce chození NW už mám na kontě 2 000 km, hodně kilometrů i s Lenkou :).

Eliška Mayerová

administrativní asistentka, T-Mobile
V době covidové, jarní i současné, mi chůze s holemi dodává nejenom zdravý pohyb a „nutí“ mě pobýt na čerstvém vzduchu, ale hlavně mi dává pocit svobody, který je dnes tolik cenný… Jsem spíše introvert a samotář, proto chodím na své vycházky raději sama a díky Tvému kurzu a následně díky holím chodím mnohem dál od domu, ponejvíce do lesa. To je tak nesmírně blahodárný zážitek, který jsem zažila také dnes a cestou jsem si usmyslela, že Ti to musím napsat! Takže Leni, MOC DĚKUJI!

Markéta Lisá

lektorka jógy, masérka, Y O G A . M A . L I, Hostomice
Milá Lenko, jsi úžasná lektorka, neb cítím každý sval v těle – to je výhoda netrénovaného člověka, protože trénovaný by necítil nic (jen dobrý pocit). Já můžu ocenit, co jsi povídala, a to, že NW je komplexní zapojení svalů. Joooooooo, je to tak!

Věra Volfová

garant poutí a zajištění tras, sdružení Cesta hvězdy
Lenka je přesně ten člověk, kterého jsem potřebovala potkat, když mě napadlo vyzkoušet nordic walking. Pohoda a elán současně a vždycky tak nějak ví, jak na vás, aby člověka bavila nejen celá lekce, ale ještě i závěrečné protahování, a aby už se těšil na další výpravu s hůlkami!

Daniela Swart

Lenka je velice milá profesionálka a její kurz příjemně zábavný, adekvátně akční a velmi inspirující! Vřele doporučujeme!

Václav Lisý

provozovatel, sportovní a relaxační centrum HejbejmeSe.cz, Hostomice
Individuální lekce s paní Lenkou splnila má očekávání i nároky. Lekce sestávala z několika částí, které plynule navazovaly jedna na druhou – zahřátí, úvodní instruktáž, chůze s opravováním, strečink, informace. Lekce byla vedena profesionálně a nadmíru zajímavě. Pro mne to bylo seznámení s hůlkami a rozhodně mě to namotivovalo k dalším krokům, lekcím a akcím. Děkuji Lence za její přístup.

Irena Ihnátová

lektorka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS