Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Šilhánová

Lenka Šilhánová

konzultantka sociálních sítí se specializací na šoubyznys a kreativní profesionály

Lenka Šilhánová

Ukážu vám, jak sdílet váš talent online. Jako konzultantka sociálních sítí se specializuji na šoubyznys a kreativní profesionály, ale taky oblast turismu a vzdělávání:

  • konzultace – online nebo osobně v Praze zaměřené na to, které sociální sítě používat, co na nich tvořit a jak obsah dostat mezi lidi
  • kurzy – přes portál Naučmese.cz vyučuji Sociální sítě pro kreativce
  • správa sociálních médií – v češtině i angličtině pro firmy a organizace (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter či LinkedIn)

K sociálním sítím jsem se dostala během života v USA a Velké Británii, kde jsem psala blog Acting Abroad o své nekonvenční cestě za hereckým vzděláním bez peněz, který byl nominovaný na cenu Streamy Award (internetoví Oskaři) a zmíněný například v Huffington Post.

První praxi v oboru jsem sbírala v digitální agentuře Stario a souběžně začala má spolupráce s neziskovkou Leap Makers, kde jsem pomáhala s komunikací populárního závodu LowCost Race. Další praxi jsem získala v agentuře SYMBIO – jako social media manager jsem se podílela například na kampani pro Nestlé (konkrétně značku KitKat), za kterou jsme nedávno získali ocenění v soutěži Internet Effectiveness Awards a s kolegy ze social media týmu jsme za náš newsletter Páteční socka získali první místo ve Zlatém středníku v kategorii Inovativní a netradiční forma firemní komunikace. Mezi čerstvé projekty pak patří např. Facebooková stránka Northern Hikes.

Napsala jsem několik anglických ebooků a své zkušenosti z marketingu a šoubyznysu jsem propojila v programu Social Media for Actors, který vedu převážně pro herce v Hollywoodu pod taktovkou známé lektorky Bonnie Gillespie. Vybrané tipy pak sdílím také na vlastním YouTube kanálu, instagramové tipy na Instagramu a novinky a tipy o sociálních sítích na Twitteru.

Status:

konzultace ano, správa sociálních sítí bez kapacity

Působnost:

celá ČR; Praha

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kreativní kreatury: Sociální sítě pro kreativce s Lenkou Šilhánovou

Esencisem: Kreativci na sítích nejen v době koronavirové

Kontaktní informace

Lenka Šilhánová
Novoveská 2118/53
Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)
466 01
Mobil:777 100 530
Email:ahoj@lenkasilhanova.cz
Web:lenkasilhanova.cz
Instagram:Instagram smforactors
LinkedIn:LinkedIn lenkasilhanova
Skype:Skype lenkasilhanova
Datovka:Datová schránka crqzw28
Účet:1257042067 / 3030
:04860543

Doporučení z první ruky

Jako nezkušená producentka a NE mileniál jsem opravdu potřebovala Lenčinu pomoc. Její koučink pro sociální média byl extrémně přínosný. Pomohla mi zorganizovat a strategicky naplánovat propagaci a vydání mé webové série napříč různými platformami. Doporučuji Lenku jako pomoc pro všechny vaše otázky z oblasti sociálních médií!
Stephanie M. Wilkinson
producentka Susan’s Senior Moments

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS