Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lenka Žouželková

Lenka Žouželková

virtuální asistentka se specializací na e-shopy a zákaznickou podporu

Lenka Žouželková
Lenka Žouželková - logo

Říkám si Virtuálka a jsem zapálená pro komunikaci, organizaci a práci ve virtuálním světě. Díky spolupráci se mnou získáte více času a volné ruce k budování vašeho online podnikání.

  • Zákaznická podpora – Provozujete e-shop, ale nestíháte řešit komunikaci se zákazníky? Vyřídím za vás telefonáty, emaily, postarám se o komunikaci přes sociální sítě. Zákazníkům poradím s orientací na webu, s výběrem vhodného zboží, platbou, volbou dopravy, vyřízením reklamace.
  • Správa internetového obchodu – budu doplňovat skladové zásoby a popisky k produktům, napíšu články na blog, rozešlu newslettery, připravím adresní štítky na balíčky, objednám svoz přepravní společností.
  • Administrativa – vyhledám jakékoliv informace, udělám rešerše a přehledy, zastanu komunikaci s úřady přes datovou schránku, vyřídím obchodní korespondenci, fakturaci, přepisy textů z audiozáznamu.
  • Organizace – najdu pro vás nová řešení, dodavatele služeb a zboží, naplánuji a zorganizuji firemní akce.

Virtuální asistenci nabízím e-shopům, obchodníkům a malým firmám napříč různými obory. Bohaté zkušenosti mám zejména v oblasti zdravé výživy, mobilních telefonů a kosmetiky. Umím se velmi rychle učit a vstřebávat informace. Pro maximální produktivitu využívám moderní online nástroje: G Suite (dříve Google Apps), Canva, MailChimp, Trello, Toggle, Smartsupp, Česká pošta online podání a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lenka Žouželková
Polská 555/14
Olomouc
779 00
Mobil:732 527 363
Email:lenka@virtualka.cz
Web:www.virtualka.cz
LinkedIn:LinkedIn lenka-zouzelkova
:02056224

Doporučení z první ruky

Paní Lenku Žouželkovou velice doporučuji! Vedla nás krok za krokem a ochotně nám vyřešila i nemalé problémy, které se vyskytly. Líbil se mi i její profesionální náhled. Viděla jsem určité věci jinak, ale přesto jsem si dala říct a nelitovala jsem! Trpělivě odpovídala na mé všetečné otázky a rozhodně se na ni v budoucnu kdykoliv ráda s důvěrou obrátím. A tímto bych ji chtěla dodatečně moc poděkovat, protože bez ní bychom ještě nefungovali :)
Petra Pokorná
majitelka obchodu
outletpetra.cz

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS