Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lilian Prášková

Lilian Prášková

copywriterka, správkyně sociálních sítí a konzultantka psaní

Lilian Prášková

Za víc jak 7 let v oboru copy jsem zjistila, že dokážu napsat snad o čemkoliv. S úsměvem na rtech se považuji za „obsahového chameleona“!

Některá témata, jako knihy, jídlo nebo videohry, jsou ale mému srdci stále nejblíž. O takových věcech totiž dokážu psát bez únavy 24/7. To ale neznamená, že o ničem jiném nepíšu! Právě naopak – jelikož ráda sbírám informace, je pro mne každý nový projekt i možností, jak se něco nového naučit, obohatit se a nabyté znalosti předat dál.

  • Webový obsah – vytvořím unikátní a smysluplný obsah, který vystihne atmosféru vaší firmy a osloví návštěvníky.
  • Články – napíšu články na jakékoliv téma s ohledem na SEO a cílovou skupinu. Přednost má u mě vždy kvalita a snaha přinášet čtenářům komplexní obsah.
  • Produktový popis – vdechnu život každému neživému předmětu z vašeho sortimentu a dám mu svůj příběh.
  • Správa sociálních sítí – založím vám profil, sestavím plán a postarám se o atraktivní grafiku s čtivými a zajímavými příspěvky.
  • Poradenství – ráda se stanu vaším průvodcem ve světě záludné gramatiky a stylistiky. Zlepšíte si se mnou literární projev a psaní vás začne bavit.

Věřím, že za úspěchem každé spolupráce stojí vzájemné porozumění a správná specifikace zakázky. Proto se s novými klienty ráda setkávám nejprve osobně. Díky tomu se můžeme nejen poznat, ale i zjistit, jestli si sedneme po lidské stránce.

Nebojte se, skvěle si rozumím i s moderními technologiemi a tak není problém schůzku sjednat online nebo udržet komunikace v emailech.

Galerie:

Popis produktu BombaboxPopis produktů Pečené čajePopis kategorie MarbeePsaní článků pro Diamona ClinicSpolupráce na plnění obsahu pro blog Railsformers
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Ostrava a Praha

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Lilian Prášková
Mánesova 2784/2
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00
Mobil:730 187 187
Email:lilian.praskova@gmail.com
Web:lilianpraskova.cz
Facebook:Facebook lilian.praskova
LinkedIn:LinkedIn lilianpraskova
Messenger:Facebook Messenger lilianpraskova
WhatsApp:WhatsApp 420730187187
:05908582 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Slečna Lilian je pro naši společnost velkým přínosem. Pomáhá nám s rozjezdem našich nových značek a ke každému produktu si zjistí maximum informací. Téměř po celou dobu naší spolupráce jsme v kontaktu a můžeme se na Lilian obrátit s prosbou o radu k designu produktů či jejich propagaci. Spojením její kreativity a píle vznikají unikátní texty a nádherné velkoplošné bannery. Lilian je komplexní marketingový balíček :)
Leszek Toman
marketing manager ve společnosti Kolimpex s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS