Lilian Prášková

copywriterka, správkyně sociálních sítí a konzultantka psaní

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Ostrava a Praha

Za víc jak 7 let v oboru copy jsem zjistila, že dokážu napsat snad o čemkoliv. S úsměvem na rtech se považuji za „obsahového chameleona“!

Některá témata, jako knihy, jídlo nebo videohry, jsou ale mému srdci stále nejblíž. O takových věcech totiž dokážu psát bez únavy 24/7. To ale neznamená, že o ničem jiném nepíšu! Právě naopak – jelikož ráda sbírám informace, je pro mne každý nový projekt i možností, jak se něco nového naučit, obohatit se a nabyté znalosti předat dál.

  • Webový obsah – vytvořím unikátní a smysluplný obsah, který vystihne atmosféru vaší firmy a osloví návštěvníky.
  • Články – napíšu články na jakékoliv téma s ohledem na SEO a cílovou skupinu. Přednost má u mě vždy kvalita a snaha přinášet čtenářům komplexní obsah.
  • Produktový popis – vdechnu život každému neživému předmětu z vašeho sortimentu a dám mu svůj příběh.
  • Správa sociálních sítí – založím vám profil, sestavím plán a postarám se o atraktivní grafiku s čtivými a zajímavými příspěvky.
  • Poradenství – ráda se stanu vaším průvodcem ve světě záludné gramatiky a stylistiky. Zlepšíte si se mnou literární projev a psaní vás začne bavit.

Věřím, že za úspěchem každé spolupráce stojí vzájemné porozumění a správná specifikace zakázky. Proto se s novými klienty ráda setkávám nejprve osobně. Díky tomu se můžeme nejen poznat, ale i zjistit, jestli si sedneme po lidské stránce.

Nebojte se, skvěle si rozumím i s moderními technologiemi a tak není problém schůzku sjednat online nebo udržet komunikace v emailech.

Lilian Prášková

Kontakty

Lilian Prášková
Mánesova 2784/2
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00
Mobil:730 187 187
Email:lilian.praskova@gmail.com
Web:lilianpraskova.cz
Facebook:lilian.praskova
LinkedIn:lilianpraskova
Messenger:lilianpraskova
WhatsApp:420730187187
IČ:05908582 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Lilian vždy počítám při tvorbě a návrhu nových webových stránek nebo jiných projektů, které se neobejdou bez špičkových profesionálů. Dokáže napsat perfektní texty, které zákazníky zaujmou a splní cíl. Těším se na další spolupráci a vždy ji rád doporučím.

Tomáš Koliba