Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lilian Prášková

Lilian Prášková

copywriterka, správkyně sociálních sítí a konzultantka psaní

Lilian Prášková

Za víc jak 7 let v oboru copy jsem zjistila, že dokážu napsat snad o čemkoliv. S úsměvem na rtech se považuji za „obsahového chameleona“!

Některá témata, jako knihy, jídlo nebo videohry, jsou ale mému srdci stále nejblíž. O takových věcech totiž dokážu psát bez únavy 24/7. To ale neznamená, že o ničem jiném nepíšu! Právě naopak – jelikož ráda sbírám informace, je pro mne každý nový projekt i možností, jak se něco nového naučit, obohatit se a nabyté znalosti předat dál.

  • Webový obsah – vytvořím unikátní a smysluplný obsah, který vystihne atmosféru vaší firmy a osloví návštěvníky.
  • Články – napíšu články na jakékoliv téma s ohledem na SEO a cílovou skupinu. Přednost má u mě vždy kvalita a snaha přinášet čtenářům komplexní obsah.
  • Produktový popis – vdechnu život každému neživému předmětu z vašeho sortimentu a dám mu svůj příběh.
  • Správa sociálních sítí – založím vám profil, sestavím plán a postarám se o atraktivní grafiku s čtivými a zajímavými příspěvky.
  • Poradenství – ráda se stanu vaším průvodcem ve světě záludné gramatiky a stylistiky. Zlepšíte si se mnou literární projev a psaní vás začne bavit.

Věřím, že za úspěchem každé spolupráce stojí vzájemné porozumění a správná specifikace zakázky. Proto se s novými klienty ráda setkávám nejprve osobně. Díky tomu se můžeme nejen poznat, ale i zjistit, jestli si sedneme po lidské stránce.

Nebojte se, skvěle si rozumím i s moderními technologiemi a tak není problém schůzku sjednat online nebo udržet komunikace v emailech.

Galerie:

Popis produktu BombaboxPopis produktů Pečené čajePopis kategorie MarbeePsaní článků pro Diamona ClinicSpolupráce na plnění obsahu pro blog Railsformers
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Ostrava a Praha

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Lilian Prášková
Mánesova 2784/2
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00
Mobil:730 187 187
Email:lilian.praskova@gmail.com
Web:lilianpraskova.cz
Facebook:Facebook lilian.praskova
LinkedIn:LinkedIn lilianpraskova
Messenger:Facebook Messenger lilianpraskova
WhatsApp:WhatsApp 420730187187
:05908582 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Spolupráci se slečnou Práškovou mohu jen doporučit, její profesionální přístup doplněný příjemným vystupováním člověku zpříjemní pracovní povinnosti, přičemž výsledná práce plně odpovídala našim požadavkům.
Bc. Pavel Bartoš
Safiruklid.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS