Doporučení z první ruky

Lilian Prášková — copywriterka, správkyně sociálních sítí a konzultantka psaní


Zobrazuji všech 10 doporučení

Na spolupráci s Lilian bych rád ocenil to, že vyvinula velké úsilí pro pochopení výrobku, o kterém bude psát. Vyžádala si vzorky našich produktů, zajímala se o specifika samotné výroby, jednotlivých příchutí apod. Mile jsem byl překvapen také krátkým časem od dodání vstupních informací po samotnou realizaci. Rovněž si cením proaktivního přístupu při následné korekci. Spolupráci s Lilian mohu jen doporučit.

Ján Hudeček
PečenéČaje.cz
www.pecene-caje.cz jan.hudecek@pecenecaje.cz

Spolupráci se slečnou Práškovou mohu jen doporučit, její profesionální přístup doplněný příjemným vystupováním člověku zpříjemní pracovní povinnosti, přičemž výsledná práce plně odpovídala našim požadavkům.

Bc. Pavel Bartoš
Safiruklid.cz
www.safiruklid.cz info@safiruklid.cz

S Lilian vždy počítám při tvorbě a návrhu nových webových stránek nebo jiných projektů, které se neobejdou bez špičkových profesionálů. Dokáže napsat perfektní texty, které zákazníky zaujmou a splní cíl. Těším se na další spolupráci a vždy ji rád doporučím.

S Lilian Práškovou spolupracujeme na více interních a externích projektech a s její prací jsme velice spokojeni. Požadujeme hlavně samostatnost, flexibilitu, bezchybnost v textech a správné ověřování informací a tohle vše splňuje na jedničku.

David Lešiga
Online Marketing Manager, Railsformers s.r.o.
railsformers.com david.lesiga@railsformers.com

Lilian mi pomohla s celkovou textací na eshopu. Od popisků kategorií přes transakční maily až po kompletní články na blog. Spolupráce byla vždy na perfektní úrovni. Výhodou bylo, že mám sortiment, který je Lilian blízký, a díky tomu byly i špičkové texty.

Martin Bradáč
majitel e-shopu Marbee
www.marbee.cz shop@marbee.cz

Spolupráci s Lili můžu jen doporučit – je velmi milá, příjemná a uměla se vždy velmi empaticky nacítit do každého tématu. Obdivuji její zájem a přehled, aby byl výsledek vždy dokonalý.

Martina Paličková
akreditovaný kouč Komunikace a Psychohygiena
martinapalickova.cz martinapalickova@email.cz

Slečna Lilian je pro naši společnost velkým přínosem. Pomáhá nám s rozjezdem našich nových značek a ke každému produktu si zjistí maximum informací. Téměř po celou dobu naší spolupráce jsme v kontaktu a můžeme se na Lilian obrátit s prosbou o radu k designu produktů či jejich propagaci. Spojením její kreativity a píle vznikají unikátní texty a nádherné velkoplošné bannery. Lilian je komplexní marketingový balíček :)

Leszek Toman
marketing manager ve společnosti Kolimpex s.r.o.
www.kolimpex.cz marketing@kolimpex.cz

S Lilian spolupracujeme dlouhodobě na tvorbě textů pro naše weby a musím říct, že jsem z výsledkem její práce vždy spokojená. Oceňuji její preciznost, spolehlivost a hlavně neustále pozitivní náladu a nadšení. Jsem velmi ráda za naši spolupráci a určitě mohu její služby doporučit každému, kdo chce svůj web oživit o kreativní texty.

Kristina Voľanská
manažerka MadFox Design s.r.o.
www.madfoxdesign.cz volanska@madfoxdesign.cz

Spolupráce s Lilian je naprosto skvělá. Vše probíhá rychle a ve vzájemně schválených termínech. Články jsou zasílané v předstihu tak, aby byl prostor na případné úpravy a připomínky. Tuhle copywriterku můžeme s klidným srdcem doporučit.

Michaela Kulhava
marketing managere ve společnosti ČistéDřevo s.r.o.
www.cistedrevo.cz marketing@cistedrevo.cz

S Lilian spolupracuji déle než jeden rok. Kdybych měl vypíchnout její hlavní přednosti, bude to zejména serioznost a lidskost. V minulosti jsem pracoval s mnoha lidmi z online marketingu. Všichni byli kreativní a uměli se pro věc zapálit. Často jim však scházela schopnost věci dotáhnout do konce, popřípadě měli zásadní problémy s dodržováním termínů. S Lilian tento problém nemám. Spíše naopak, upomíná ona mne :). Zároveň oceňuji, že našim klientům dokáže polidštit tématiku světa finančních produktů. Na její články máme velmi pozitivní odezvy jak od našich klientů, tak od konkurenčních poradenských společností.

Jan Gizický
finanční konzultant ve společnosti Váš konzultant s.r.o.
www.vaskonzultant.cz jan.gizicky@vaskonzultant.cz