Doporučení z první ruky

Mgr. Linda Kapitulčinová — překladatelka a soudní překladatelka angličtiny se zaměřením na oblast práva, soudní tlumočnice


Zobrazuji všech 5 doporučení

S Lindou máme velice dobré zkušenosti. Překlady jsou vždy perfektní a dodané v domluveném termínu. Její služby můžeme jen doporučit.

Mgr. Martin Hejný
advokát a společník v Advokátní kanceláři KF Legal, s.r.o.
www.kflegal.cz

Služeb Lindy Kapitulčinové využíváme již několik let a s jejími překlady odborných právních textů z různých odvětví práva jsme velmi spokojeni. Oceňujeme především její spolehlivost i vysokou kvalitu vyhotovených překladů.

Mgr. Martina Křižková
advokátka v Greats advokáti, s.r.o.
greats.cz

Linda je naprostý anděl. V létě 2022 jsme s manželkou (Američankou) plánovali svatbu v ČR. Přes web a se strachem, co vlastně máme dělat, jsme narazili na Lindu. Její pohotovost, vzdělání a zkušenost nám oběma vnesla klid na duši. Pouze pro příběh z osobní perspektivy: Lindina profesionalita a znalost prohloubila náš ceremoniál pro nás i všechny svatebčany z různých krajin světa; navždy jí budeme zavázáni a velice doporučujeme její servis.

Jan Dám
hlavní trenér hokejistů na Midland University v Nebrasce, USA

Jelikož sňatek s cizincem v ČR (v mém případě žena z Keni) není vůbec jednoduchá záležitost, tak jsme potřebovali přeložit z anglického jazyka do mé rodné češtiny spoustu dokumentů, které musela moje žena doložit, aby vůbec sňatek proběhl. Našli jsme tedy na webu paní Lindu Kapitulčinovou, která nám opatřila veškeré soudní překlady a zároveň také potvrdila účast na našem svatebním obřadu, kde jsme samozřejmě také potřebovali její tlumočnické dovednosti. Spolupráce s Lindou byla na přátelské, ale zároveň profesionální úrovni. Pokud potřebujete spolehlivého překladatele a tlumočníka, tak můžu vřele doporučit právě paní Lindu Kapitulčinovou.

Roman Bulko
operační manažer pro sázkové kanceláře Fortebet

Překladatelské služby paní Mgr. Lindy Kapitulčinové vřele doporučujeme. Jakožto mezinárodní pár jsme jejích služeb využili mhohokrát, nejen k překladu dokumentů, ale i samotného svatebního obřadu. Nejvíce oceňujeme její profesionální přístup, včasnost a připravenost, ale také její velice přátelskou povahu a skvělé komunikační schopnosti. I díky jejímu příjemnému hlasu byl náš svatební obřad nezapomenutelným momentem, na který velice rádi a často vzpomínáme. Proto pokud potřebujete překladatelku pro shora zmíněné služby, rozhodně neváhejte a obraťte se na paní Mgr. Lindu Kapitulčinovou. My s jistotou víme, že jejích služeb v budoucnu opět rádi využijeme.

Petra a Jesse Baule