Doporučení z první ruky

Linda Sikorová — fyzioterapeutka a certifikovaná osobní trenérka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Dobrý den, Lindo, předevčírem jsme společně absolvovali první návštěvu. Ve středu večer se mi intenzivní bolest přesunula z ramene ke krku, ale vnímal jsem ji jako příjemnou, byla to jiná bolest, než jakou znám. Na večer jsem si vzal prášek. Včera jsem pokračoval dál ve cvičení, jak jsme se domluvili. Dnes cítím ohromnou úlevu, při pohledu vlevo ještě cítím tah, ale ramenem můžu skoro po roce vesele mávat! Ve cvičení pokračuji a už se ho snad nevzdám! Těším se na příští týden.

Roman V.

Po návštěvě u Vás jsem prováděla cca 4× až 5× denně domluvené cviky. Během víkendu jsem cviky prováděla již pouze ve třech sériích – celé dny jsem trávila u koní a nebylo tedy kde zalehnout (leda do bahna). Nicméně posun je zřejmý. Jak v sobotu, tak i v neděli jsem strávila v sedle koně 3 hodiny a cca 15 km každý z víkendových dní a obvyklé bolesti vystřelující z pravého kolene přes stehno a kyčel až do beder (či v opačném směru) nepřišly. Zůstala pouze bolest v pravé kyčli, nyní pro mě již zřetelně lokalizovatelná. Bolest však přišla až cca po dvou hodinách jízdy, tedy i v tomto velké zlepšení, záda již nebolela, koleno také ne. Tím, že ta bolest nyní nezachvacuje velkou oblast, mám daleko lepší možnost se na ni soustředit, kdy tedy jednak ohnisko bolesti je nyní v pravé kyčli a současně jsem se mohla lépe soustředit na „vyváženost sedu na koni“ – zde velmi markantní nevyváženost na levou stranu, resp. pravá noha jakoby byla v tenzi namísto toho, aby uvolněně právě od kyčle visela dolů. (zkráceno)

Pavla M.

Po včerejší návštěvě se cítím fantasticky. Oproti včerejšku se cítím minimálně o 70 % lépe. Hlava mě zatím vůbec nebolela, i když navečer jsem měla pocit, že to zase začíná, ale po uvolnění jizvy a zacvičení se stav nevygradoval. Zatím vám moc děkuji, jste zlatá. Doplnění: velmi cením návaznosti na rehabilitaci ve smyslu tréninků, které mě po proležených měsících dostaly zpět do formy!

Jitka K.