Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lubomír Čenovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lubomír Čenovský — 3D grafik se specializací na produktové vizualizace a animace

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Lubomír Čenovský:
Spolupracuji s Lubomírem už delší dobu a jsem vždy s výsledkem jeho práce nadmíru spokojen. Když je potřeba udělat složitou grafiku, na kterou si sám netroufnu, tak vím, že se na něj můžu vždy spolehnout.

Jiří Hozda

info@jlp.cz ~ 731 189 400
Pana Čenovského jsem oslovila s poptávkou 3D renderů, 2D grafiky a výroby GIFů pro naše webové stránky, IG, Fb atd. Komunikace a jednání z jeho strany bylo velmi profesionální, skvěle uchopil zadání a také mi doporučil, jak je možné grafiku zpracovat. Je kreativní a nic z toho, co jsem si vymyslela, pro něj nebyl problém. Pracuje velmi rychle a precizně. Za mě jednoznačně dokonalý výsledek a velmi příjemná a rychlá domluva. Lubomíra mohu jen doporučit, těším se na další spolupráci.

Jana Hádlová

www.vermibydara.com ~ obchod@vermibydara.com ~ 777 320 851
S Lubomírem pracujeme již několik let na značce GoMobil. Vdechuje život našemu průvodci chameleonovi Ringo. Spolupráce s ním je velmi flexibilní a velmi přesná. Umí zcela splnit mou představu zadané práce, ale zároveň umí přijít s nápadem nad nepřesným nebo neúplným zadáním, kdy si nevím rady. A především je schopen dodržovat termíny, na kterých se shodneme, což je pro mě jako marketéra při přípravě kampaní důležité.

Milan Pleva

marketingový manažer GoMobil
www.gomobil.cz ~ milan.pleva@gomobil.cz
Pokud potřebujete odvést profesionální práci, tak vám vřele doporučuji pana L. Čenovského. Za mnohaletou spolupráci s ním vzniklo mnoho úžasných projektů, které by bez něj nedosahovaly takové úrovně. Komunikace, ochota i intuitivní řešení z jeho strany dělá takovou spolupráci naprosto neocenitelnou.

MgA. Petr Karban

vedoucí grafického oddělení společnosti Wander Book s.r.o.
Spolupracujeme s panem Čenovským již více jak 5 let. Je spolehlivý, pečlivý a kreativní. Všechna naše zadání, tj. zpracování 3D renderů, 3D videí a drobné fotomontáže vytvořil s nejlepším možným výsledkem a v domluveném čase, bez zbytečného odkladu. Občas jsme z různých důvodů předali zpracování 3D renderů někomu jinému, ale u klíčových či důležitých projektů se vždy obracíme na pana Čenovského, kde si můžeme být vždy jisti, že bude zadání zpracované na 100 %. Práci pana Čenovského doporučuji, nebudete zklamaní.

Petr Kadaník

Product Group Manager
www.elem6.com ~ petr.kadanik@elem6.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS