Doporučení z první ruky

Ing. Lubomír Moudrý — překladatel, korektor a zpracovatel žádostí o granty


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Velmi rádi se na pana Moudrého obracíme s texty vyžadujícími od překladatele nejméně velmi dobrou orientaci v problematice finanční, auditorské, daňové a účetní, ale i cit pro detail a potřebu konzultovat s námi případné nejasnosti. Těší nás, že nás v tomto ohledu nikdy nezklamal. Rádi budeme jeho služby používat nadále, kdykoliv k tomu bude příležitost.

Jan Černý
auditor ve společnosti 22HLAV s.r.o.
22hlav.cz

Jestli doporučuji? Chce se napsat Absolutely! Jawohl! S panem Moudrým spolupracuji dlouhodobě. Skoro bych řekl, že je to dvorní překladatel barokního areálu Kuks, protože mu rukama prošly snad všechny naše texty. Od těch opravdu rozsáhlých pro webové stránky a brožury přes texty pro mobilní aplikace s neúprosnými limity znaků až po jednoslovné štěky. Právě tyhle drobnosti ale obvykle potřebujete před uzávěrkou uprostřed noci. Dostal jsem je vždycky včas. V Kuksu si rádi s texty hrajeme a milujeme jazykové vtípky. U pana Moudrého mám jistotu, že nikdy nezůstanou ztraceny v překladu.

Filip Košťál
PR manažer barokního areálu Kuks
www.zkuskuks.cz

S překladem pana Lubomíra Moudrého jsme byli vždy spokojení. Spolupráce byla vždy rychlá a bez problémová. Těšíme se na další spolupráci.

Kristýna Nováková
www.ccbc.cz

Oceňuji profesionální přístup, rychlost a ochotu spolupráce na jakémkoliv typu zakázky.

Alena Houšková
mluvčí Zoo Děčín

Dlouholetá spolupráce s Ing. Lubomírem Moudrým. Vážíme si vstřícného přístupu, bezvadné komunikace, rychlé reakce na zakázku, flexibility a kvality odborných překladů do AJ. Na domluvené termíny se můžeme vždy spolehnout. Velmi doporučujeme.

ZOO Zlín

Kvalita, spolehlivost, respekt k termínům. Je třeba dodávat víc? Vlastně ano, je – pan Lubomír Moudrý je ctnostný profesionál, který nás ani jednou nenechal ve štychu. A to se cení. Pracujeme pro náročné klienty a sami náročným klientem jsme. Text vám totiž do cizího jazyka převede ledaskdo, ale v tomto případě dostáváte skutečný překlad. Těšíme se na další spolupráci a vřele doporučujeme!

Mgr. Michal Šeba
jednatel, FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.
www.fifty50.cz

Kvalita překladu jak od rodilého mluvčího. U jakéhokoliv materiálu pro překlad je mou osobní snahou, aby to byl právě p. Moudrý, kdo to udělá, neboť pak je skvělý výsledek zajištěn. Ochota a flexibilita jen výslednou kvalitu podtrhují a vždy mám skvělý pocit, že lépe to udělat nešlo. Pro překlady nejen tematicky z přírody, turistiky a Šumavy mohu jen doporučit :-)

Josef Štemberk
Správa Národního parku Šumava
www.npsumava.cz

Lubomír je prvotřídní překladatel a je schopen zvládnout jakýkoli obor, ať už se jedná o právní text, nebo tvůrčí záležitost. Jeho specializace není úplně běžná – je to svět přírody a umí se v něm z pohledu překladu pohybovat jako málokdo. Termíny plní včas a hlídá si požadavky zákazníka. Doporučení jeho služeb je opravdu namístě! ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: Lubomir is a first-rate translator, capable of handling texts on any subject - legal, creative or otherwise. His specialisation is the natural world, which is unusual, and his skills in this respect are unlikely to be matched by anyone. He always delivers on time and is attentive to clients' requirements. He comes highly recommended!

Julian Overall
proofreader/editor in English

S Lubošem Moudrým spolupracuji už dlouho. Na kvalitu jeho překladů u nás nedáme dopustit. Vzhledem k našemu zaměření je jeho odborná způsobilost nedocenitelná – zatím žádný překladatel pro nás nedokázal připravit anglické texty o zvířatech a přírodě tak profesionálně precizně a odborně jako on. Navíc musím ocenit jeho spolehlivost a rychlost, s jakou k zakázkám přistupuje. Nebo trpělivost, když si vymýšlíme další a další úpravy textu. Proto se k němu rádi vracíme. Samozřejmě vřele doporučuji.

Roman Kössl
zástupce ředitele Jihočeské zoologické zahrady Hluboká nad Vltavou
www.zoohluboka.cz

Dlouhodobě spolupracujeme s panem inženýrem Moudrým a jsme velmi spokojeni. Jedná se především o překlady a korektury angličtiny z oboru geologických a zemědělských věd. Velmi oceňujeme profesionální přístup, ale také nadstandardní technické znalosti a navrhované logické úpravy, které svědčí o jeho zkušenosti, profesionalitě a osobním zaujetí pro přírodní vědy.

Milan Geršl, Eva Geršlová
Mendlova Univerzita, Masarykova Univerzita
mendelu.cz/26370-Lide-na-MENDELU?osoba=5…