Doporučení z první ruky

Ľubomír Takáč — webový a grafický designér


Zobrazuji všech 9 doporučení

Bc. Ladislav Vitouš

Od první spolupráce mě Luboš ohromil grafickým citem, rychlým a profesionálním vypracováním i bezkonkurenční cenou. Když sháním někoho na menší web nebo logo, je vždy mou první volbou a rád ho doporučuji každému, kdo něco podobného potřebuje.

Bc. Ladislav Vitouš
PPC specialista a online marketér
Lucie Svoboda

Spolupráce s Ľubomírem je skvělá! Má talent a svou práci dělá zodpovědně a s citem pro detail. Komunikace je rychlá a zvládá i náročné klienty! :)

Lucie Svoboda
virtuální asistentka a event manažerka
Mgr. Daniela Vránová

Pan Lubomír mi velice pomohl s mým webem, který jsem potřebovala aktualizovat. Spolupráce s ním je příjemná a hladká. Doporučuji.

Mgr. Daniela Vránová
soudní překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
Ing. Ľubomíra Honíšková

Spolupráce s Ľubomírem byla na velmi profesionální úrovni. Tvořil pro nás prezentační webové stránky spojené s e-shopem. Webdesignem dokázal přesně vystihnout povahu našeho byznysu a navíc přidal originální prvky, které na první pohled zaujmou. S jeho prací jsem byla nadmíru spokojená a mohu ho každému jen a jen doporučit.

Ing. Ľubomíra Honíšková
copywriterka píšící česky i slovensky

S panem Takáčem jsme velmi spokojeni. Především s kvalitou grafických prací, spolehlivostí a dodržením daných termínů. Grafické práce přesně zapadají do oblasti našeho podnikání. Ceníme si především kreativity.

Miroslav Mysliveček
Svět pohybu z.s.

S panem Takáčem je skvělá spolupráce. Pracoval pro nás jako externí grafik na několika projektech a vždy vše proběhlo tak, jak slíbil. Vždy svižně komunikuje a do každého projektu přivádí svůj pohled a své zkušenosti.

Lukáš Bárta
Buldok Marketing s.r.o.
www.buldok-marketing.cz

Pana Takáče jsem si vybral na základě několika důležitých kritérií. Zhotovil několik pěkných a funkčních webů, kde se jeho práce dala odlišit od konkurence. Není to jenom programátor, ale také dokáže vycítit potřeby klienta a má cit pro detail. Po krátkém telefonickém rozhovoru jsem také zjistil, že je komunikativní a dokážeme si rozumět při zadání. Poslední věc je, že je pečlivý a je na něj spoleh!

Marek Záhorský
specialista na termovizní měření
www.unikytepla.cz

Na pana Ľubomíra jsem dostala doporučení, to samo o sobě bylo určitou zárukou spokojenosti. A opravdu, veškerou poptávku zvládl v zázračném čase, návrhy mi vždy padly do oka na první pokus, ceny byly příjemné a komunikace velmi milá. Mohu jedině doporučit!

Alena Slováková
Pole dance studio Wonderland
www.poledance-wonderland.cz

Spolupráce na webdesignu, propagačních materiálech (brožury, design pro sociální sítě) a design manuálu pro firmu Excello s.r.o. proběhla zcela bez problémů. Výsledek práce byl kvalitní a dotažený do nejmenšího detailu. Komunikace během spolupráce probíhala také na jedničku. Mohu jen doporučit.

Anděla Heřmánková
ah@excello.cz