Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ľubomíra Honíšková

Ing. Ľubomíra Honíšková

copywriterka píšící česky i slovensky

Ing. Ľubomíra Honíšková

Tvořím texty, které si získají vaše zákazníky. V Česku i na Slovensku, na webech i v tištěných médiích.

  • Copywriting – články, popisy produktů, reklamní a PR texty, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO.
  • Editace textů a překlady do slovenštiny – aby byly vaše texty čtivé a srozumitelné i za hranicemi.

Vystudovala jsem obor Ekonomická žurnalistika, pracovala jako šéfredaktorka online i offline periodik na Slovensku i v Česku a kromě tvorby obsahu pro mediální agentury v Česku jsem měla také možnost vyzkoušet si práci na zahraničních webech a sociálních sítích během svého pobytu v Kanadě.

Při spolupráci si potrpím na plnění domluvených podmínek a deadliny jsou pro mě posvátnou záležitostí. Ráda se vzdělávám a své zkušenosti pak předávám dalším nadšencům jako jsem já. Proto lektorsky spolupracuji s Národním podnikatelským centrem na Slovensku. Když odpočívám od profesionálního copywritingu, vypínám u rozvoje svého projektu personalizovaných knih pro děti Príbehovo.

Nevěřím na univerzální postupy – příběh každého klienta si v mých očích žádá originální přístup s důrazem na kvalitu. Přesvědčili se o tom: Tesco, Mall.sk, Nespresso, Moje lékárna, InSPORTline, Synouvelle, Dogsie, Herbofit, Porfix, Dova Aircraft, Biomin, Flagranti a další.

Pojďme spolu dát vašim textům tu správnou šťávu.

Ukázky mé práce:

Tvorba projektu PríbehovoTvorba popisu produktů na stránkách Synouvelle.czTvorba článků pro portál Hello TescoWebový copywriting, tvorba popisů produktů a kategorií pro internetový obchod etuo.skWebový copywriting pro firmu Heuris
Zobrazit všech 23 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Ľubomíra Honíšková
M. R. Štefánika 2600/5
Zvolen
960 01
Slovensko
Mobil:+421 903 528 481 (Slovensko)
Email:lubomira.honiskova@gmail.com
Web:www.lubomirahoniskova.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook lubka.honiskova
LinkedIn:LinkedIn lubomira-honiskova
Účet:246783682 / 0300 (ČSOB)
DIČ:SK1080903120

Doporučení z první ruky

Roman Sokola
Pro psaní rozhovorů s našimi klienty jsem potřeboval redaktorku. S první jsem se trápil – komunikovala snad podle nálady, články dodávala pozdě a i jejich kvalita byla rozporuplná. Paní Honíšková je pravý opak – články nám dodává rychle, je příjemná, samostatná, komunikativní a i klienti, se kterými rozhovory dělá, si ji pochvalují. Zajímá ji zpětná vazba na její práci a jak se může zlepšit, což není tak úplně obvyklé a já to oceňuji. Za sebe ji mohu rozhodně doporučit!
zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS