Ing. Ľubomíra Honíšková

copywriterka píšící česky i slovensky

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; Slovensko

Tvořím texty, které si získají vaše zákazníky. V Česku i na Slovensku, na webech i v tištěných médiích.

  • Copywriting – články, popisy produktů, reklamní a PR texty, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO.
  • Editace textů a překlady do slovenštiny – aby byly vaše texty čtivé a srozumitelné i za hranicemi.

Vystudovala jsem obor Ekonomická žurnalistika, pracovala jako šéfredaktorka online i offline periodik na Slovensku i v Česku a kromě tvorby obsahu pro mediální agentury v Česku jsem měla také možnost vyzkoušet si práci na zahraničních webech a sociálních sítích během svého pobytu v Kanadě.

Při spolupráci si potrpím na plnění domluvených podmínek a deadliny jsou pro mě posvátnou záležitostí. Ráda se vzdělávám a své zkušenosti pak předávám dalším nadšencům jako jsem já. Proto lektorsky spolupracuji s Národním podnikatelským centrem na Slovensku. Když odpočívám od profesionálního copywritingu, vypínám u rozvoje svého projektu personalizovaných knih pro děti Príbehovo.

Nevěřím na univerzální postupy – příběh každého klienta si v mých očích žádá originální přístup s důrazem na kvalitu. Přesvědčili se o tom: Tesco, Mall.sk, Nespresso, Moje lékárna, InSPORTline, Synouvelle, Dogsie, Herbofit, Porfix, Dova Aircraft, Biomin, Flagranti a další.

Pojďme spolu dát vašim textům tu správnou šťávu.

Ukázky mé práce

Tvorba projektu Príbehovo Tvorba popisu produktů na stránkách Synouvelle.cz Tvorba článků pro portál Hello Tesco Webový copywriting, tvorba popisů produktů a kategorií pro internetový obchod etuo.sk Webový copywriting pro firmu Heuris
Zobrazit všech 23 náhledů
Ing. Ľubomíra Honíšková

Kontakty

Ing. Ľubomíra Honíšková
M. R. Štefánika 2600/5
Zvolen
960 01
Slovensko
Mobil:+421 903 528 481(Slovensko)
Email:lubomira.honiskova@gmail.com
Web:www.lubomirahoniskova.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:lubka.honiskova
LinkedIn:lubomira-honiskova
Účet:246783682/0300 (ČSOB)
DIČ:SK1080903120

Doporučení
z první ruky

Spolupracovat s Ľubkou byla jedna radost. Měla jsem s ní tu čest spolupracovat v rámci fakultního časopisu Sokolská 33, kde mě vedla jakožto editorka rubriky. Dokázala perfektně rozvrhnout množství práce a naplánovat vše do posledního detailu. Vždy měla spoustu skvělých nápadů i inovativních myšlenek. Samozřejmě to neskončilo na vysoké škole. I po vysoké se Ľubka aktivně věnuje psaní, které neustále zlepšuje. Její texty jsou čtivé, jasné a gramaticky naprosto správné. Spolupráci s Ľubkou mohu jedině doporučit.

Ing. Natálie Rumpala
Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média