Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ľubomíra Honíšková

Ing. Ľubomíra Honíšková

copywriterka píšící česky i slovensky a editorka

Ing. Ľubomíra Honíšková

Tvořím texty, které si získají vaše zákazníky. V Česku i na Slovensku, na webech i v tištěných médiích.

  • Copywriting – články, popisy produktů, reklamní a PR texty, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO.
  • Editace textů a překlady do slovenštiny – aby byly vaše texty čtivé a srozumitelné i za hranicemi.

Vystudovala jsem obor Ekonomická žurnalistika, pracovala jako šéfredaktorka univerzitního magazínu a kromě tvorby obsahu pro mediální agentury v Česku jsem měla také možnost vyzkoušet si práci na zahraničních webech a sociálních sítích během pobytu v Kanadě.

Při spolupráci si potrpím na plnění domluvených podmínek a deadliny jsou pro mě posvátnou záležitostí. Ráda se vzdělávám a své zkušenosti pak předávám dalším nadšencům jako jsem já. Proto lektorsky spolupracuji s Národním podnikatelským centrem na Slovensku. Když odpočívám od profesionálního copywritingu, vypínám u psaní osobního blogu.

Nevěřím na univerzální postupy – příběh každého klienta si v mých očích žádá originální přístup s důrazem na kvalitu. Přesvědčili se o tom: Tesco, Moje lékárna, InSPORTline, MAXimum, Dogsie, Herbofit, Porfix, Dova Aircraft, Etuo.sk, Office option, Helcel nábytek, TraumaPet, Kopaničiar, Breka Bakery a další.

Pojďme spolu dát vašim textům tu správnou šťávu.

Ukázky mé práce:

Tvorba projektu PríbehovoTvorba článků pro portál Hello TescoTvorba článků pro portál Hello Tesco CZ, SK, PL a HUWebový copywritng pro personální agenturu HeblWebový copywritng Zpasti.cz
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Ľubomíra Honíšková
M. R. Štefánika 2600/5
Zvolen
960 01
Slovensko
Mobil:+421 903 528 481 (Slovensko)
Email:lubomira.honiskova@gmail.com
Web:www.lubomirahoniskova.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook lubka.honiskova
LinkedIn:LinkedIn lubomira-honiskova
Účet:246783682 / 0300 (ČSOB)
:51833590

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha
Na Ľubce oceňuji především její svědomitý přístup k práci a pohotovost v řešení problémů. Názorně to dokazovala několik let jako redaktorka a následně i šéfredaktorka našeho magazínu. Rád jsem sledoval, jak se vedle přípravy vlastních textů zdokonalovala taky ve vedení týmu autorů, kterým dodávala cennou zpětnou vazbu — a to rozhodně neumí každý. Spolupráce s ní byla ve všech ohledech příjemná a těší mě, že se na volnou nohu vydal někdo, kdo opravdu ví, co dělá.
copywriter a rešeršér

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS