Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Ľubomíra Honíšková

Ing. Ľubomíra Honíšková

copywriterka píšící česky i slovensky, editorka a správkyně sociálních sítí

Ing. Ľubomíra Honíšková

Tvořím texty, které si získají vaše zákazníky. V Česku i na Slovensku, na webech, sociálních sítích i v tištěných médiích.

  • Copywriting – články, popisy produktů, reklamní a PR texty, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO.
  • Editace textů a překlady do slovenštiny – aby byly vaše texty čtivé a srozumitelné i za hranicemi.
  • Správa sociálních sítí Facebook a Instagram – včetně tvorby obsahové strategie, grafických materiálů a komunikace se zákazníky.

Vystudovala jsem obor Ekonomická žurnalistika, pracovala jako šéfredaktorka univerzitního magazínu a kromě tvorby obsahu pro mediální agentury v Česku jsem měla také možnost vyzkoušet si práci na zahraničních webech a sociálních sítích během pobytu v Kanadě.

Při spolupráci si potrpím na plnění domluvených podmínek a deadliny jsou pro mě posvátnou záležitostí. Ráda se vzdělávám, učím novým dovednostem, a když odpočívám od profesionálního copywritingu, vypínám u psaní osobního blogu. Mým mateřským jazykem je slovenština, plynně však mluvím kromě češtiny i anglicky, německy a pracuji na své ruštině.

Nevěřím na univerzální postupy – příběh každého klienta si v mých očích žádá originální přístup s důrazem na kvalitu. Přesvědčili se o tom: Moje lékárna, MAXimum, Herbofit, InSPORTline, Brand-magazine.cz, DNKplus, Breka Bakery, Traumapet.cz, Target-print.cz, Sokolska33.cz, Undg.cz, Alumni a další.

Pojďme spolu dát vašim textům tu správnou šťávu.

Ukázky práce:

Článek pro magazín InSPORTlineČlánek pro magazín InSPORTlineČlánek pro magazín MAXimumČlánek pro magazín MAXimumFacebookový profil TraumaPet Ag
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Ľubomíra Honíšková
M. R. Štefánika 2600/5
Zvolen
960 01
Slovensko
Mobil:+421 903 528 481 (Slovensko)
Email:lubomira.honiskova@gmail.com
Web:www.lubomirahoniskova.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:Facebook lubka.honiskova
LinkedIn:LinkedIn lubomira-honiskova
Účet:246783682 / 0300 (ČSOB)
:51833590

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská
Spolupracovat s Ľubkou byla jedna radost. Měla jsem s ní tu čest spolupracovat v rámci fakultního časopisu Sokolská 33, kde mě vedla jakožto editorka rubriky. Dokázala perfektně rozvrhnout množství práce a naplánovat vše do posledního detailu. Vždy měla spoustu skvělých nápadů i inovativních myšlenek. Samozřejmě to neskončilo na vysoké škole. I po vysoké se Ľubka aktivně věnuje psaní, které neustále zlepšuje. Její texty jsou čtivé, jasné a gramaticky naprosto správné. Spolupráci s Ľubkou mohu jedině doporučit.
copywriterka se specializací na sociální média

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS