Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Samek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Luboš Samek — frontend vývojář a spoluzakladatel vývojářského studia Involve

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Luboš Samek:
Nejvíc oceňuji preciznost a spoleh na to, že dodržíte perfektně zadání, aniž bych vás musel neustále kontrolovat. Současně máte vlastní nápady, jak různá řešení udělat jednodušší a levnější. Mám zkušenost s jinými vývojáři a klientská zkušenost je nesrovnatelná. Ve prospěch Involve. Ač jsem IT laik, tak jsem se s pomocí kluků z Involve rychle dostal „inside“ a všechno běží jako po drátkách.

Jiří Hluchý

CEO
www.frenkee.cz
Všichni, se kterými jsme se z firmy setkali, působili profesionálně a se zájmem o výsledek. Na jiných projektech se nezřídka stalo, že při vyjednávání zakázky jsme se setkávali s profesionály, zatímco při jejím uskutečnění jsme měli co do činění s lidmi ze zcela jiného druhu.

David Lipka

vicepresident for Enrollment Management
www.aauni.edu ~ david.lipka@aauni.edu
Líbí se mi princip, kdy se dohodneme na projektu (úkolu, konceptu), rozfázujeme podrobněji v Asaně a poté se na tom pracuje. Dá se dosledovat pokrok v rámci vývoje a je to přehledné i při fakturacích.

Daniel Boháček

jednatel společnosti
www.interbohemia.cz
Velmi dobrý dojem z individuálního přístupu a efektivního způsobu práce. Mně osobně se líbí nejvíc schopnost nahlížet částečně našima očima a snaha navrhnout nejvhodnější postup. Případné urgentní požadavky řeší ochotně a obratem.

Jan Záhora

zakladatel a jednatel
www.mynemo.cz
Firma LUMITRIX dlouhodobě spolupracuje s firmou Involve, která pro nás mimo jiné řeší kompletní vývoj frontendu naší komplexní webové aplikace v Reactu. Za sebe, jakožto CTO Lumitrixu, jsem s firmou Involve spokojen. Naše aplikace využívá dost pokročilé technologie (WebGL apod.) a frontendových odborníků této úrovně v ČR moc není.

Václav Švirga

lumitrix.eu
S firmou Involve úspěšně spolupracujeme již několik měsíců a zatím jsme nenarazili na žádný problém, který by měl tuto spolupráci překazit. Jako hlavní výhodu oproti konkurenci považuji jejich ochotu a pružnost při reagování na nenadálé situace. Nic není problém a po krátké konzultaci jsme vždy dospěli k řešení. Jako jedni z mála opravdu plní termíny včas a když nastane situace, kdy to není možné, zavčasu dávají informace a komunikují, jak dále pokračovat. Momentálně máme spolu rozdělaných několik projektů, z nichž bych mohl uvést např. web www.zona123.cz, kde se kromě prezentační stránky řešilo hlavně napojení na náš interní systém a spolupráci s hardwarem. Další dokončený projekt je funkční skladový systém pro mobilní skenery Zebra pro naše řidiče a pracovníky skladu. Je to pro nás velký pomocník. Opravdu je mohu jen doporučit.

Jan Bartík

jednatel společnosti Frogman s.r.o.
www.estrike.cz ~ j.bartik@frogman.cz ~ 725 117 571
S firmou Involve jsem řešila kompletní realizaci webových stránek. S jejich prací a nápady jsem byla spokojená, vždy flexibilně reagovali na mé požadavky a výsledkem je fungující web dle mých představ. Spolupráci mohu doporučit.

Marcela Vaidišová

návrhářka interiérů
www.marcelavaidisova.cz
Se studiem Involve máme jen ty nejlepší zkušenosti. Díky nim má naše advokátní kancelář krásné, moderní a přehledné webové stránky, které nám naši klienti opakovaně chválí, máme zajištěný hosting a další s tím související služby nezbytné pro naší práci. S panem Samkem je mi vždy potěšení jednat. Umí pochopit potřeby zákazníka a doporučit mu ideální řešení, případně ladit věci tak dlouho, až je to k naprosté spokojenosti zákazníka. Investice do spolupráce s Involve se nám bohatě vyplatila a jsme za to rádi. Rozhodně můžeme všem toto studio velmi doporučit!

JUDr. Tomáš Doležal, advokátní kancelář

www.dolezal-advokat.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS