Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Krausová — lektorka, účetní a finanční mentorka se specializací na podnikatelky a neziskovky


Zobrazuji všech 10 doporučení

Lucie perfektně rozumí všemu kolem mateřské, rodičovské, podnikání i zaměstnání. Oběhala jsem řadu úřadů, ale až po konzultaci s ní jsem získala přesný návod na to, jak mohu jako freelancer po narození miminka dál pracovat.

Michaela Weikertová (Mužíková)
copywriterka a obsahová konzultantka
michaelaweikertova.cz michael@weikertova.cz
Kristýna Moravec Sataryová

Už dřív jsem narazila na Lucčiny stránky a e-book o možnostech přivýdělku při mateřské a rodičovské. Zaujalo mě to, protože mi bylo jasné, že pro mě jako OSVČ to v dohledné době bude téma. Když jsem pak otěhotněla a řešila, jak to nejlépe udělat s mateřskou a rodičákem, bylo už předem rozhodnuto, že si musím domluvit konzultaci s Lucií a ujistit se, že se v situaci orientuji. Nejenže jsem si vše mohla ověřit, ale Lucie ještě našla řešení, které mě samotnou vůbec nenapadlo. Díky tomu získám ještě nějaké peníze navíc s minimálním omezením v podnikání. Do toho je i radost s ní komunikovat, protože při odpovídání na všemožné všetečné dotazy je velmi ochotná, milá a vstřícná. Pokud vám je cokoliv nejasného ohledně přivydělání si při dětech, mohu Lucii vřele doporučit.

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Lucie je spolehlivá profesionálka, která skvěle rozumí svému oboru. Jako umělkyně si nejvíce cením milého přístupu a neskutečné trpělivosti, se kterou mě provádí spletitým světem účetnictví. Své podnikání už si bez Lucie neumím (ani nechci) představit.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka

Paní Lucii mi doporučila kamarádka, když jsem hledala informace, jak nejlépe skloubit podnikání a mateřství. Během hodinové konzultace po telefonu mi osvětlila mnoho informací a velmi usnadnila celý proces a možnosti, které jako nastávající matka a podnikatelka mám. Je profíkem ve svém oboru!

Vendula Pospiechová

Zaplatila jsem si u Lucie konzultaci, a ještě jsem na tom vydělala :-). Potřebovala jsem si spočítat, jestli podepsat práci na smlouvu, nebo DPP. Obvykle posílám fakturu, takže tohle pro mě byla nová situace. Konzultace naprosto předčila má očekávání. Lucie mi perfektně spočítala, jak to vychází v různých situacích. Řešily jsme odvody, hodinovku a našly tu nejlepší možnost. Měla jsem ještě spoustu doplňujících otázek. Moc děkuji! Z konzultace jsem si odnesla mnohem více, než jsem původně doufala. Výsledek: Kdybych podepsala smlouvu, která mi byla původně doporučena, vydělala bych si o několik tisíc méně.

Aneta Jirková

S podnikáním začínám a můj obor je vážně na míle vzdálen jakémukoli účetnictví a ekonomickému směru. Lucie mi velmi pomohla a vyjasnila mi vše kolem podání přehledu OSVČ pro zdravotní pojišťovnu. Byla jsem v tom zamotaná až po uši a online formulář zdravotní pojišťovny mi hrozil nemalým doplatkem. Díky Lucce a jejímu velmi jednoduchému vysvětlení jsme přišly na to, že to není potřeba a doplácet nemusím. Ještě jednou Luci děkuji a jsem ráda, že je možnost využít i tvé kurzy. Chystám se, že si rozšířím obzory v hlubinách, které pro mě byly doteď tabu.

Lucie Mašková

Lucii jsem kontaktovala v počátcích svého podnikání, kdy pro mě bylo těžké zorientovat se v požadavcích různých institucí. Hned na první konzultaci mi bylo jasné, že Lucie je žena na svém místě. Svým profesionálním, ale lidským přístupem a absolutním přehledem ve svém oboru mi velice pomohla. Velice ji doporučuji všem, její odborné poradenství mi ušetřilo hodně času a stresu se sháněním relevantních informací.

Dita Salajková

Lucko, moc děkuji za přínosný seminář o daňovém přiznání. Daňové přiznání si vyplňuji sama už dlouho, ale tentokrát jsem poprvé potřebovala vyplnit také OSVČ část. Po Tvém semináři jsem si byla jistá, že ji mám stoprocentně dobře. Asi nejvíc mi pomohlo to, že jsem se Tě mohla zeptat na jakoukoliv drobnost a Ty jsi měla vždy přesné informace. Neméně cenné byly také Tvé rady ohledně formulářů pro ČSSZ a zdravotní pojišťovnu, které jsem jako OSVČ vyplňovala poprvé a které budu schopná příští roky vyplňovat sama právě díky Tvému semináři a e-booku. Tvůj e-book i seminář mohu určitě všem začínajícím OSVČ vřele doporučit.

Petra Veselá
www.petra-vesela.cz
Bc. Pavel Szabo

Finanční mentorku Lucii jsem si najmul po několikerých pokusech o stabilizaci a zpřehlednění mých firemních, živnostenských a osobních financí. Lucie se ihned naladila na mé potřeby a pomohla mi vytvořit systém tak, abych viděl, jak na tom skutečně jsem a hlavně, jak na tom v dalších měsících budu. Je to opravdu super pocit, když víte, jak to s financemi skutečně máte. Lucii rozhodně doporučuji a za celou spolupráci jí moc děkuji.

Bc. Pavel Szabo
programátor webových stránek, eshopů a systémů

Konzultaci s Lucií jsem si domlouvala na poslední chvíli, ale přesto pro mě bleskově našla termín. Řešily jsme spolu načasování nástupu na mateřskou (jsem OSVČ) a Lucie mi skvěle poradila, jaký termín pro mě bude nejvýhodnější. Už jen díky této radě jsem ušetřila několik tisíc. Probraly jsme spolu rovnou také moje možnosti, co se týče následné rodičovské. Po mnoha nejistých nebo nejasných odpovědích od „normální“ účetní bylo velmi příjemné narazit na skutečného odborníka v oboru, který vám během chvilky opravdu prakticky pomůže. Velmi doporučuji!

Tereza Nádvorníková
OSVČ, lektorka němčiny a češtiny pro cizince