Bc. Lucie Mynářová

copywriterka a markeťačka na sociální sítě

Potřebujete vaši firmu zviditelnit v online světě? Získat nové zákazníky a lepší konverze? S tímto vám mohu pomoci. Pojďme spolu napnout plachty a vyplout do světa úspěchu dříve než konkurence.

  • Copywriting – Vymýšlím originální texty, které vypráví příběh firmy, podporují prodej a zohledňují přitom cíl komunikace. SEO mi není cizí. Píši pro online i offline prostředí. Budete si přát texty pro webové stránky, e-shop, blog, newsletter, PR články nebo letáky? S radostí!
  • Správa Facebooku a Instagramu – Vím, jak najít cílové zákazníky. Umím se s nimi sladit na společnou notu ve stylu komunikace. Ukážu jim cestu k vaší značce. Budování brandu a podpora prodeje, to je oč tu běží.
  • Správa placených kampaní na Facebooku a Instagramu – Navrhnu vhodné formy propagace, rozpočet, nastavím kampaně a budu je vyhodnocovat. A to takovým způsobem, aby to pro vás nebyly jen další náklady, ale investice do nových konverzí.

Proč do toho jít se mnou?

Mám několikaletou praxi a tím získané potřebné zkušenosti.

Navíc je na mě spolehnutí, dodržím určené termíny (prý rarita), jsem nadšenec do online marketingu, vzdělávám se, sleduji novinky a trendy, získám pozornost vašich zákazníků a nezkazím žádnou srandu.

Jak vypadá spolupráce?

Dbám na maximální výsledek. Za ním stojí tyto ověřené kroky.

Pro online magazín Objevit.cz jsem poskytla rozhovor o copywritingu a online marketingu.

Vybrané reference:

  • Jamall nábytek
  • Bugo
  • Vojtěch Kulhánek s.r.o.
  • GR-7 proti šedinám
  • SanStel
  • Good Night Drink
Bc. Lucie Mynářová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Lucie Mynářová
Dlouhá třída 1406/52
Havířov-Podlesí (Moravskoslezský kraj)
736 01

Doporučení
z první ruky

Lucku znám z mediální agentury, kde jsme obě pracovaly jako copywriterky a správkyně sociálních sítí. Její příspěvky na sociální sítě mi byly často inspirací a vzorem. Nepostrádají nápad, vtip i šikovně podaný prodej. Lucka neváhá vložit také vlastní iniciativu a nafotí klientům produkty v instagramovém duchu. Její fotky skvěle oživí každou sociální síť a jsou oproti bezduchým produktovkám z Photoshopu autentičtější a atraktivnější. Milá komunikace s fanoušky a vyladěné reklamy skvěle završují její práci.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí