Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Onderčaninová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Onderčaninová — poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Lucie Onderčaninová:
Lucii velmi doporučuji. Pracovala pro mne na třech projektech, na třech různě inovativně pojatých stanovách. Vstřícné a spolehlivé jednání, flexibilita a velká ochota i schopnost nacházet individuálně vhodná řešení, plus vhled do praxe – předpoklad výborné spolupráce.

Anna Třešňáková

zakladatelka Asociace svobody učení z.s. a puttika z.s.
S paní Onderčaninovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Spolupráce je velmi příjemná a Lucie je velmi spolehlivá, má profesionální přístup a časově je opravdu flexibilní. Do každé situace je navíc schopná vnést vlastní postřehy a nápady a přispět tím k jejímu vyřešení, což opravdu oceňuji. Za zhruba roční spolupráci nám pomohla v několika případech při zápisu a změnách ve Spolkovém rejstříku hlavního spolku, pobočných spolcích, o.p.s. a také při tvorbě a změnách stanov spolků. Příjemným bonusem je, že pokud si s ní sjednáte schůzku v Týnci nad Sázavou, uvítá Vás ve velmi příjemné kavárně, kde je radost pracovat. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Martin Kadlec

předseda Asociace samaritánů České republiky z.s.
www.ascr.cz
Služby Ing. Lucie Onderčaninové jsme si vybrali z nabídky několika subjektů, které jsme oslovili a její nabídka byla po posouzení vybrána jako optimální. Jednalo se o konzultační služby pro asistenci při zakládání ústavu. S přístupem Ing. Onderčaninové jsme byli naprosto spokojeni, vysvětlila nám všechny aspekty této formy a při konzultaci zodpověděla všechny naše dotazy. Pro složitost vztahů mezi potenciálními zakladateli byl náš záměr zatím odložen, ale předpokládáme, že pokud se vztahy vyjasní a bude na založení zájem, budeme v zahájené spolupráci pokračovat. Služby Ing. Onderčaninové jednoznačně doporučujeme i dalším zájemcům.

Jan Hudeček

projektový manažer
Spolupráci s Ing. Lucii Onderčaninovou vřele doporučuji. Oslovili jsme ji v souvislosti založení z. s. v oblasti primární prevence. Při prvním setkání jsme probrali naše představy a požadavky. Lucie nám nejen obratem připravila veškerou potřebnou dokumentaci, ale zároveň nám doporučila různé dodatky a změny. Vše jsme v krátké době dovedli do zdárného konce zapsání spolku. Díky jejímu profesionálnímu a vstřícnému přístupu se na ni v případě potřeby určitě znovu obrátíme. Lucie, moc děkuji a těším se na naše další společné příště.

Silvie Vilímová

Lucie má nejen profesionální, ale především osobní přístup ke klientovi. Mimo skvěle zpracovaných stanov a ostatních náležitostí přidá i svoje nápady. Všechno vyřídila za nás a neprodleně. I nadále, když potřebuji poradit, je k dispozici. Spolupráci s Lucií vřele doporučuji.

Michaela Duffková

zakladatelka Alkos z.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS