Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Onderčaninová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Onderčaninová — poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Lucie Onderčaninová:
Lucii velmi doporučuji. Pracovala pro mne na třech projektech, na třech různě inovativně pojatých stanovách. Vstřícné a spolehlivé jednání, flexibilita a velká ochota i schopnost nacházet individuálně vhodná řešení, plus vhled do praxe – předpoklad výborné spolupráce.

Anna Třešňáková

zakladatelka Asociace svobody učení z.s. a puttika z.s.
S paní Onderčaninovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Spolupráce je velmi příjemná a Lucie je velmi spolehlivá, má profesionální přístup a časově je opravdu flexibilní. Do každé situace je navíc schopná vnést vlastní postřehy a nápady a přispět tím k jejímu vyřešení, což opravdu oceňuji. Za zhruba roční spolupráci nám pomohla v několika případech při zápisu a změnách ve Spolkovém rejstříku hlavního spolku, pobočných spolcích, o.p.s. a také při tvorbě a změnách stanov spolků. Příjemným bonusem je, že pokud si s ní sjednáte schůzku v Týnci nad Sázavou, uvítá Vás ve velmi příjemné kavárně, kde je radost pracovat. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Martin Kadlec

předseda Asociace samaritánů České republiky z.s.
www.ascr.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS