Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Sobková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Sobková — grafická designérka a marketérka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Lucie Sobková:
Jsem moc rád, že jsem při hledání grafika narazil zrovna na Lucii Sobkovou a začal využívat jejich služeb. Prvotním přáním bylo vytvořit nekonvenční vizuál (redesign loga, vizitky, letáčky) pro naši společnost PURITER s.r.o., která se zabývá prodejem kvalitních nekomerčních krmiv a poradenstvím v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat. No a to se Lucii povedlo na 101 %. Doporučuji a chválím ji nejen za její profesionální grafickou práci, ale i za její pečlivost, rychlost, spolehlivost, nekonvenční přístup a v mém případě i za trpělivost, kterou po celou dobu spolupráce se mnou měla a má :) Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně tohoto doporučení neváhejte se na mne obrátit.

Jan šrubař

PURITER s.r.o.
www.krmivajinak.cz ~ info@krmivajinak.cz ~ 606 669 957
Vřele doporučuji služby Lucie Sobkové. Originální firemní logo mi zhotovila k mému údivu velice rychle. Výsledek předčil má očekávání. Určitě naše spolupráce nebyla poslední. Dávám palec nahoru :)

Patrik Béreš

Spolehlivá a pečlivá grafička. Realizováno více projektů (weby, tiskoviny, grafický manuál, …). Vše zpracováno k naší plné spokojenosti.

Ing. Lukáš Trnka

Reklamní agentura ANOPA International, s.r.o.
www.anopa.cz
Lucie Sobková již druhým rokem spolupracuje na grafických projektech pro naši televizní stanici Czech-American TV, která přes deset let vysílá své pořady v 60 městech v USA. Lucie nám pomáhá zejména jako grafička na projektech, které zviditelňují krásy Česka v zahraničí. Lucie prokázala své schopnosti v oblasti designu a celkové grafické a vizuální propagaci naší firmy. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Lucie Sobková je spolehlivá, pracovitá a zároveň umělecky velmi nadaná a patří mezi nejlepší grafiky našeho televizního týmu. Mohu ji vřele doporučit na profesionální grafickou práci, pro kterou má všechny předpoklady a schopnosti. V případě jakýchkoliv dotazů v souvislosti s tímto doporučením se na mne můžete kdykoliv obrátit.

John Honner

ředitel Czech-American TV
www.catvusa.com ~ +17088130028
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS