Doporučení z první ruky

Lucie Tůmová, MBA — realitní makléřka se specializací na prodej nemovitostí v Praze a Středočeském kraji


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 40 doporučení

Chtěli bychom opravdu moc poděkovat paní Tůmové, která prodávala náš byt. Po zkušenosti s jinou realitní společností nám opravdu velice pomohla a prodej bytu se uskutečnil velmi rychle a profesionálně. Rozhodně tuto realitní kancelář a konkrétně paní Tůmovou mohu jen a jen doporučit a vždy se na ni rádi obrátíme znovu.

Kamil Daranský

Když potřebuji odbornou radu makléře, tak se už neobracím na nikoho jiného. Seznámila jsem se s paní Tůmovou, když jsem před pěti lety pronajímala obchod, a byla jsem s ní velmi spokojená. Když jsem pak prodávala svůj byt, opět jsem se na ni s důvěrou obrátila. Doporučila jsem ji i svým známým, kteří prodávali dům. Pokaždé byla velmi vstřícná a ochotná, vyzná se v zákonech a umí klientům poradit na míru podle jejich potřeb :) Všem doporučuji.

Ing. Liliana Mincheva

S paní makléřkou Tůmovou byla skvělá spolupráce. Je vstřícná a ochotná. Doporučuji dalším novým klientům.

Silvie Rašićová

Milá paní Tůmová, tímto děkuji vaší společnosti za zprostředkování prodeje rodinného domu v Tachlovicích. I když to byla záležitost dlouhodobá a nesnadná, s vaším přístupem vše dobře dopadlo. Přeji vám mnoho úspěchů i prodaných nemovitostí.

Jaroslava S.

Moje zkušenost s paní Tůmovou byla velmi pozitivní. Paní Tůmová je zodpovědná, vstřícná. Ve svém oboru se pohybuje výborně. Vřele ji doporučuji.

Andrea Horká

Spolupráce s paní Tůmovou byla excelentní. Profesionální přístup, který byl korunován úspěšným prodejem bytu. Velmi si vážím lidského přístupu, který zahrnuje vyšší vnímání komunikace mezi lidmi. To vždy usnadňuje dohodu a zdárné dosažení cíle ke spokojenosti všech. Připojuji se tedy k vřelým doporučením paní Tůmové k další sofistikované makléřské činnosti.

Ivan Doležálek

Když mě někdo požádá o pomoc v realitní sféře, okamžitě mu doporučím paní Lucii Tůmovou. Paní Tůmová prodávala náš byt v centrální části Smíchova. Jiní realitní makléři měli pořád nějaký problém (špatná doba, není výtah atd). Paní Tůmová prodala byt (ne pod cenou, ale dle naší představy) za jeden a půl měsíce. Vše okolo prodeje bytu bylo naprosto super. Děkuji a hodně úspěchu.

Petra Joachimsthalerová

S paní Tůmovou jsem byl velmi spokojen. Prodej domu proběhl ve velmi krátké době. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního agenta, tak se na Lucii velmi rád obrátím :-)

Jiří Vyhlas

Děkuji paní Tůmové za úspěšný prodej mého bytu. Je to makléřka na vysoké úrovni! Prodej bytu zprostředkovala velmi rychle! Zkušená, velice ochotná, vstřícná a vše klaplo, jak jsme se vždy domluvily. Vřele doporučuji!

Jitka Švestková

Chci vyslovit veliké poděkování paní Tůmové za obětavou práci při koupi mého bytu. V době Vánoc a náledí, přitom, že má na starosti dvě malé děti, opravdu oceňuji její profesionální, citlivou, včasnou a přesnou pomoc a tím i skvělé výsledky. Rozhodně jí doporučím každému, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost.

Marjanka Marie McCOMBova