Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Václavková, Ph.D. — kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen


Zobrazuji č. 21-23 z celkem 23 doporučení

V posledních letech jsem se díky své profesi i zájmům dostala na velké množství přednášek z různých oborů. Kvalita přednášek byla opravdu rozličná. Od těch, ze kterých jsem brzy odešla, neboť mi v podání daného lektora nepřinášely žádný užitek, až po ty, které mě bavily a dodnes si z nich spoustu informací pamatuji. Mezi ty nejlepší patří semináře pod vedením Lucie Václavkové. Velmi příjemnou formou vysvětlí specifika podnikání, financí i marketingu, předvede názorné a praktické ukázky z praxe a vše podtrhne svou energií a přehledem.

Martina Bendová
Ústav metodiky první pomoci, z.ú.

Během své profesní praxe jsem prošla řadou nejrůznějších školení a kurzů. Musím ovšem říci, že semináře a lektorský výkon Lucie patřily k tomu nejlepšímu, co mě zatím potkalo. Hodnotím především velkou praktičnost a využitelnost informací, které jsem se dozvěděla, přirozenou schopnost Lucie jako lektorky zaujmout a zabavit, její kompetentnost v přednášených tématech a schopnost za krátký čas předat to nejpodstatnější k tématu. To je to, co od kvalitního lektora očekávám, a Lucie to umí.

Anna Kačabová
ředitelka nadace O2

Lucku jsme si vybrali do týmu GLE o.p.s. jako podnikatelskou poradkyni. Oceňovali jsme její dravý přístup a zaměření na detail v poradenství klientkám. Její oblastí specializace se postupně staly finance v podnikání a propagace, zejména se zaměřením na web a sociální sítě. Což si převzala pod svá křídla i v organizaci a připravovala články na blog organizace a spravovala naše facebookové stránky. Už nikdy nebudou jako dřív :-)

Michaela Čapková
ředitelka organizace GLE, o.p.s.