Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Václavková, Ph.D. > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Václavková, Ph.D. — kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Lucie Václavková, Ph.D.:
V posledních letech jsem se díky své profesi i zájmům dostala na velké množství přednášek z různých oborů. Kvalita přednášek byla opravdu rozličná. Od těch, ze kterých jsem brzy odešla, neboť mi v podání daného lektora nepřinášely žádný užitek, až po ty, které mě bavily a dodnes si z nich spoustu informací pamatuji. Mezi ty nejlepší patří semináře pod vedením Lucie Václavkové. Velmi příjemnou formou vysvětlí specifika podnikání, financí i marketingu, předvede názorné a praktické ukázky z praxe a vše podtrhne svou energií a přehledem.

Martina Bendová

Ústav metodiky první pomoci, z.ú.
Během své profesní praxe jsem prošla řadou nejrůznějších školení a kurzů. Musím ovšem říci, že semináře a lektorský výkon Lucie patřily k tomu nejlepšímu, co mě zatím potkalo. Hodnotím především velkou praktičnost a využitelnost informací, které jsem se dozvěděla, přirozenou schopnost Lucie jako lektorky zaujmout a zabavit, její kompetentnost v přednášených tématech a schopnost za krátký čas předat to nejpodstatnější k tématu. To je to, co od kvalitního lektora očekávám, a Lucie to umí.

Anna Kačabová

ředitelka nadace O2
Lucku jsme si vybrali do týmu GLE o.p.s. jako podnikatelskou poradkyni. Oceňovali jsme její dravý přístup a zaměření na detail v poradenství klientkám. Její oblastí specializace se postupně staly finance v podnikání a propagace, zejména se zaměřením na web a sociální sítě. Což si převzala pod svá křídla i v organizaci a připravovala články na blog organizace a spravovala naše facebookové stránky. Už nikdy nebudou jako dřív :-)

Michaela Čapková

ředitelka organizace GLE, o.p.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS