Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Václavková, Ph.D. > Fotogalerie > Národní cena kariérového poradenství 2020

Národní cena kariérového poradenství 2020

V roce 2020 jsem získala ocenění Národní cena kariérového poradenství za projekt odborné komunity pro kariérové poradce.

Odkaz: https://www.facebook.com/groups/269280007124056
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 6 položek v této galerii:

Národní cena kariérového poradenství 2020
« Předcházející Národní cena kariérového poradenství 2019  (zobrazit v plné velikosti)Národní cena kariérového poradenství 2020  (náhled aktuálně zobrazené položky)Přednáška Využití sociálních sítí v kariérovém poradenství  (zobrazit v plné velikosti)Vystoupení na podnikatelském think-tanku portálu Na volné noze  (zobrazit v plné velikosti)Přednáška Přínosy LinkedIn pro podnikatele/organizace  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

symbol ženství, produkty a služby pro ženy
kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen — Pomoc ženám při rozvoji a udržení jejich kariéry. Konzultace a kurzy zaměřené na návrat do zaměstnání či jeho změnu, rozjezd podnikání, sladění práce a rodiny, osobní marketing, využití LinkedIn a dalších sociálních sítí pro kariéru. Výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 23 doporučení
Mobil: 777 689 078 ~ Email: lucie@vaclavkova.com ~ Web: lucie.vaclavkova.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Lucie Václavková, Ph.D. Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS