Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bc. Lucie Vojtašková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Bc. Lucie Vojtašková — soudní tlumočnice a překladatelka čínštiny

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Bc. Lucie Vojtašková:
S paní Vojtaškovou spolupracujeme v oblasti překladů potřebných pro vyřízení víza. Díky precizním překladům a rychlé práci paní Vojtaškové mají naši studenti podklady vždy včas a v pořádku, ačkoliv se jedná o velmi objemné texty. Spolupráci s paní Vojtaškovou mohu jen doporučit.

Mgr. Petra Pavlasová

New Czech Education, centrum EDUCAN
Paní Vojtašková nám tlumočila komunikaci s čínskými techniky během spouštění dodané technologie. Právě komunikace se ukázala jako klíčová pro úspěšné zprovoznění zařízení. S tlumočením jsme byli velice spokojeni.

Zdeněk Rydlo

výrobní ředitel Novopol
Paní Lucie Vojtašková spolupracovala s naší firmou jako tlumočnice během roku 2015 až 2016. Významně se podílela na překladech naší interní dokumentace a bez problémů překládala jednotlivé tréninky našich trenérů při zaučování čínských kolegů. Její služby jsou na úrovni vysoké profesionality nejen v oblasti technických pojmů, ale i v oblastech znalosti Číny a čínské kultury. Paní Vojtaškovou mohu upřímně doporučit.

Jana Pokorná

Functional Area Master Trainer ve společnosti Lego
Paní Lucie Vojtašková se podílela v období listopadu 2016 až dubna 2017 na uvádění do provozu výrobny Membránová elektrolýza. Na pozici tlumočnice a překladatelky zajišťovala vazbu na pracovníky dodavatele technologie a licenzora, čínskou společnost Bluestar. Její jazykové schopnosti, přístup k zákazníkovi, flexibilita a schopnost proniknout k technické podstatě problému byly naprosto mimořádné. Její služby v této oblasti mohu z výše uvedených důvodů doporučit.

Ing. Petr Karika

vedoucí oddělení Investic a Manažer projektu Membránová elektrolýza, Spolchemie a.s.
Paní Lucie Vojtašková prováděla v naší firmě tlumočení v období září až listopad 2017 při zprovozňování výrobních linek pro výrobu optických kabelů od firmy Shanghai Yupin. Paní překladatelku jsme kontaktovali těsně před příjezdem zahraniční návštěvy, a i přes tento fakt se paní překladatelka dokázala rychle zorientovat v problematice a neměla nejmenší problém s komunikací ani s odbornou terminologií. Sami Číňané byli velmi spokojení a velice si pochvalovali přístup a kvalitu překladu. Jakýkoliv technický problém jsme dokázali pomocí přesného překladu ihned vyřešit. S překladem jsme byli naprosto spokojeni, a pokud by bylo třeba dalšího překladu, nebudeme váhat paní Vojtaškovou kontaktovat. Paní Vojtaškovou můžeme doporučit každému.

Ing. Tomáš Vocloň

technologický specialista na výrobu optických kabelů, KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o., Výroba optických kabelů
S tlumočnickými službami ze strany paní Lucie Vojtaškové jsme byli velmi spokojeni. Oceňuji její flexibilitu, empatii, profesionalitu. Pani Vojtaškovou jsme využili při zaškolování mechaniků na stroji čínské výroby, vyrábějící papírové kelímky. Tlumočnické služby paní Vojtaškové rozhodně doporučuji.

Karel Jiroušek

odd. údržby, firma Hit Office, s.r.o.
k.jirousek@hitoffice.cz ~ 770 141 288
Paní Mgr. Lucie Vojtašková tlumočila v naší firmě v lednu 2019. Byla přítomna při zprovoznění výsekového stroje a zaškolování pracovníků. Paní překladatelka byla dochvilná, perfektně připravená, empatická a profesionální. Pokud budeme v dalších letech uvažovat o tlumočení, určitě oslovíme paní překladatelku znovu. Spolupráci s paní Mgr. Vojtaškovou mohu vřele doporučit.

Petr Habelt

jednatel OBALY KARTONY s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS