Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bc. Lucie Vojtašková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Bc. Lucie Vojtašková — soudní tlumočnice a překladatelka čínštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Bc. Lucie Vojtašková:
S paní Vojtaškovou spolupracujeme v oblasti překladů potřebných pro vyřízení víza. Díky precizním překladům a rychlé práci paní Vojtaškové mají naši studenti podklady vždy včas a v pořádku, ačkoliv se jedná o velmi objemné texty. Spolupráci s paní Vojtaškovou mohu jen doporučit.

Mgr. Petra Pavlasová

New Czech Education, centrum EDUCAN
Paní Vojtašková nám tlumočila komunikaci s čínskými techniky během spouštění dodané technologie. Právě komunikace se ukázala jako klíčová pro úspěšné zprovoznění zařízení. S tlumočením jsme byli velice spokojeni.

Zdeněk Rydlo

výrobní ředitel Novopol
Paní Lucie Vojtašková spolupracovala s naší firmou jako tlumočnice během roku 2015 až 2016. Významně se podílela na překladech naší interní dokumentace a bez problémů překládala jednotlivé tréninky našich trenérů při zaučování čínských kolegů. Její služby jsou na úrovni vysoké profesionality nejen v oblasti technických pojmů, ale i v oblastech znalosti Číny a čínské kultury. Paní Vojtaškovou mohu upřímně doporučit.

Jana Pokorná

Functional Area Master Trainer ve společnosti Lego
Paní Lucie Vojtašková se podílela v období listopadu 2016 až dubna 2017 na uvádění do provozu výrobny Membránová elektrolýza. Na pozici tlumočnice a překladatelky zajišťovala vazbu na pracovníky dodavatele technologie a licenzora, čínskou společnost Bluestar. Její jazykové schopnosti, přístup k zákazníkovi, flexibilita a schopnost proniknout k technické podstatě problému byly naprosto mimořádné. Její služby v této oblasti mohu z výše uvedených důvodů doporučit.

Ing. Petr Karika

vedoucí oddělení Investic a manažer projektu Membránová elektrolýza
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS