Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut

Ing. Luděk Blahut

expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Ing. Luděk Blahut
Ing. Luděk Blahut - logo

Pokud plánujete nový firemní úvěr, ať už krátkodobý nebo investiční, zvažte, zda tuto agendu nesvěřit profesionálovi, který vše vyřídí za vás daleko rychleji a s mnohem lepším výsledkem. Vy se budete moci plně soustředit na vlastní byznys.

  • Pomoc s přípravou podkladů k úvěrové dokumentaci, s vytvořením byznys plánu a prezentací podnikatelského záměru před finančními institucemi.
  • Výběrové řízení mezi financujícími institucemi.
  • Audit stávajícího financování pro zjištění rezerv, refinancování s úsporou nákladů i více než 70 %.
  • Refinancování úvěrů a půjček, krátkodobé provozní úvěry, dlouhodobé investiční úvěry, předexportní financování, faktoring, leasing, akreditivy, bankovní garance, zajištění kurzových rizik, tuzemský a zahraniční platební styk.

Můžu výrazně snížit vaše finanční náklady spojené zejména se stávajícími úvěry a změkčit formu zajištění. Provedu expertizu vašeho firemního financování a vyjednám pro vás levnější a vhodnější model ve stávající finanční instituci, anebo domluvím refinancování.

Najdu řešení pro 90 % obchodních případů, které projdou mojí vstupní analýzou. Firmy si mne najímají jako Hodinového finančního ředitele.

Mám bohaté zkušenosti, know-how a úspěchy na straně poskytovatelů úvěrů. Pracoval jsem v Citibank a Komerční bance na obchodních a top manažerských pozicích. Vyřizoval jsem stovky úvěrových případů, byznys plánů a žádostí o úvěr a spravoval úvěrové portfolio přesahující 1 miliardu Kč bez ztráty jediné koruny. Externě pracuji jako kouč v agentuře CzechInvest a jsem členem Hospodářské komory.

Prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory:

Prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRKdo jsem | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRKdo jsou klienti | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRSuccess story 1 | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRSuccess story 2 | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČR
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Ing. Luděk Blahut
Slavíkova 4407/45
Ostrava
708 00
Mobil:721 461 441
Email:ludek.blahut@hofire.cz
Web:www.hofire.cz
LinkedIn:LinkedIn refinancovani
Účet:2000327678 / 2010 (Fio)
:69613451

Doporučení z první ruky

Pana Blahuta jsme oslovili ve věci financování našich záměrů. Bylo zajímavé sledovat, jak reagují čtyři největší banky, které oslovil. Zatímco v jednom případě se podařilo zajistit během dvou týdnů velmi atraktivní závaznou nabídku jak ve struktuře, tak v ceně úvěru pod 2 % p.a., v jiných dvou případech se banky nevyjádřily vůbec, byť nezávazně, ani po necelých dvou měsících. Asi bych nedokázal vyjednat to, co pan Blahut, spíš bych po dvou měsících stále čekal na indikativní nabídku a dokládal stále nějaké podklady.
Martin Tyšer, MBA,
spolumajitel firmy RIGHT INDICADA

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS