Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut

Ing. Luděk Blahut

expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Ing. Luděk Blahut
Ing. Luděk Blahut - logo

Přední český expert na firemní financování. Pokud plánujete nový firemní úvěr, nebo refinancování úvěru, anebo posouzení stávajících úvěrů, zvažte, zda tuto agendu nesvěřit profesionálovi, který vše vyřídí za vás daleko rychleji a s mnohem lepším výsledkem!

  • 20 let+ ve firmách a financích
  • 1 tis+ posouzených byznys plánů
  • 1 mld+ poskytnutých úvěrů
  • 90% úspěšnost
  • statisíce korun ušetřených v průměru na jeden případ

Pracoval v Citibank a Komerční bance na obchodních, manažerských a top manažerských pozicích. Poradenstvím se zabývá od roku 2010. Spolupracuje jako kouč v projektu Agentury CzechInvest, je expertem programu Expand MSIC, člen Hospodářské komory a asociace interim manažerů CAIM.

Prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory:

Prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRKdo jsem | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRKdo jsou klienti | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRSuccess story 1 | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRSuccess story 2 | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČR
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Ing. Luděk Blahut
Slavíkova 4407/45
Ostrava
708 00
Mobil:721 461 441
Email:ludek.blahut@hofire.cz
Web:www.hofire.cz
LinkedIn:LinkedIn refinancovani
Účet:2000327678 / 2010 (Fio)
:69613451

Doporučení z první ruky

Luděk Blahut nám byl doporučen MSIC jako jejich finanční expert programu EXPAND. V rámci tohoto programu nám zajistil provozní financování, o což jsme se sami snažili marně a vedle toho domluvil až snové parametry celého platebního styku včetně směnných kurzů a platební brány. Najednou to šlo i v bance, která nám předtím v této oblasti nevyhověla, zkrátka, když dva dělají totéž, není to totéž… Bez jeho pomoci bychom rezignovali a museli silně redukovat plány a rozvoj!
Michał Noga
majitel společnosti Singularity Labs

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS