Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Luděk Blahut

Ing. Luděk Blahut

expert firemního financování se specializací na vyřízení nových firemních úvěrů a refinancování

Ing. Luděk Blahut
Ing. Luděk Blahut - logo

Pokud plánujete nový firemní úvěr, ať už krátkodobý nebo investiční, zvažte, zda tuto agendu nesvěřit profesionálovi, který vše vyřídí za vás daleko rychleji a s mnohem lepším výsledkem. Vy se budete moci plně soustředit na vlastní byznys.

  • Pomoc s přípravou podkladů k úvěrové dokumentaci, s vytvořením byznys plánu a prezentací podnikatelského záměru před finančními institucemi.
  • Výběrové řízení mezi financujícími institucemi.
  • Audit stávajícího financování pro zjištění rezerv, refinancování s úsporou nákladů i více než 70 %.
  • Refinancování úvěrů a půjček, krátkodobé provozní úvěry, dlouhodobé investiční úvěry, předexportní financování, faktoring, leasing, akreditivy, bankovní garance, zajištění kurzových rizik, tuzemský a zahraniční platební styk.

Můžu výrazně snížit vaše finanční náklady spojené zejména se stávajícími úvěry a změkčit formu zajištění. Provedu expertizu vašeho firemního financování a vyjednám pro vás levnější a vhodnější model ve stávající finanční instituci, anebo domluvím refinancování.

Najdu řešení pro 90 % obchodních případů, které projdou mojí vstupní analýzou. Firmy si mne najímají jako Hodinového finančního ředitele.

Mám bohaté zkušenosti, know-how a úspěchy na straně poskytovatelů úvěrů. Pracoval jsem v Citibank a Komerční bance na obchodních a top manažerských pozicích. Vyřizoval jsem stovky úvěrových případů, byznys plánů a žádostí o úvěr a spravoval úvěrové portfolio přesahující 1 miliardu Kč bez ztráty jediné koruny. Externě pracuji jako kouč v agentuře CzechInvest a jsem členem Hospodářské komory.

Prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory:

Prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRKdo jsem | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRKdo jsou klienti | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRSuccess story 1 | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČRSuccess story 2 | prezentace NETRADIČNÍ OUTSOURCING na konferenci Britské obchodní komory v ČR
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Ing. Luděk Blahut
Slavíkova 4407/45
Ostrava
708 00
Mobil:721 461 441
Email:ludek.blahut@hofire.cz
Web:www.hofire.cz
LinkedIn:LinkedIn refinancovani
Účet:2000327678 / 2010 (Fio)
:69613451

Doporučení z první ruky

Luděk Blahut dostal při revizi našeho financování naprosto volnou ruku a kompetence, což pro mne znamenalo angažovanost v řádech spíše minut, než hodin a výsledkem je úspora 600.000 Kč a podobná částka ročně v několika následujících letech.
MUDr. Igor Janík, Ph.D.
majitel firmy Laserové léčebné centrum, s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS