Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Bíca > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Bíca — fotograf, kameraman a střihač, lektor fotografování a postprodukce

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Lukáš Bíca:
Lukáš je skromný profík, o kterém během focení momentek nevíte. Dokonce i mého muže jeho uvolněný přístup donutil tvářit se přirozeně :-D Moc jsme si to užili, děkujeme!

Barbora Svrčinová

Bára z Nikolajky, Ilustrace a handlettering srdcem a hlavou proti zdi.
www.instagram.com/bara_z_nikolajky
S Lukem se fotí skvěle! Má hlavně cit pro fotku, což je u fotografa důležité. Je profesionální, přátelský a na nic si nehraje. Děkuji za příjemné focení! :)

Magdalena Kosorinová

S Lukášem jsme spolupracovali několikrát a vždy to byla spolupráce na jedničku! Neuvěřitelně kvalitní a rychlé zpracování je u Lukáše standard. Fotografie a videa z jeho dílny měly na našich sociálních sítích vždy skvělou odezvu a perfektně se hodí i pro komerční prezentaci naší firmy. Pana Bícu bychom rozhodně každému doporučili a velice rádi s ním budeme v budoucnu spolupracovat znovu.

The Glitters

internetový obchod s kosmetikou
www.theglitters.cz
Jsme rádi, že jsme si vybrali pro naše video a fotky z veletrhu právě Lukáše. Spolupráce byla perfektní. Rychlá komunikace i zhotovení. Z výsledku jsme nadšeni. Pro další focení a tvorbu videa máme jasno.

Martin Hampl

majitel firmy
www.allanmartin.cz ~ info@allanmartin.cz ~ 736 536 261
S Lukášem byla opravdu radost spolupracovat! Za objektivem je nepochybně jeden z nejprofesionálnějších fotografů, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotný a z fotek, které mi udělal, jsem nadšená. Kdykoli jsem měla nějakou žádost či prosbu, vždy mi vyhověl a pomohl. Určitě jeho služeb znovu využiji a doporučuji to i ostatním!

Tess Lojkásková

tess.lojkaskova
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS