Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Bíca > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Bíca — tvůrce videí, kameraman a střihač

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Lukáš Bíca:
Lukáš je skromný profík, o kterém během focení momentek nevíte. Dokonce i mého muže jeho uvolněný přístup donutil tvářit se přirozeně :-D Moc jsme si to užili, děkujeme!

Barbora Svrčinová

Bára z Nikolajky, Ilustrace a handlettering srdcem a hlavou proti zdi.
www.instagram.com/bara_z_nikolajky
S Lukem se fotí skvěle! Má hlavně cit pro fotku, což je u fotografa důležité. Je profesionální, přátelský a na nic si nehraje. Děkuji za příjemné focení! :)

Magdalena Kosorinová

S Lukášem jsme spolupracovali několikrát a vždy to byla spolupráce na jedničku! Neuvěřitelně kvalitní a rychlé zpracování je u Lukáše standard. Fotografie a videa z jeho dílny měly na našich sociálních sítích vždy skvělou odezvu a perfektně se hodí i pro komerční prezentaci naší firmy. Pana Bícu bychom rozhodně každému doporučili a velice rádi s ním budeme v budoucnu spolupracovat znovu.

The Glitters

internetový obchod s kosmetikou
www.theglitters.cz
Jsme rádi, že jsme si vybrali pro naše video a fotky z veletrhu právě Lukáše. Spolupráce byla perfektní. Rychlá komunikace i zhotovení. Z výsledku jsme nadšeni. Pro další focení a tvorbu videa máme jasno.

Martin Hampl

majitel firmy
www.allanmartin.cz ~ info@allanmartin.cz ~ 736 536 261
S Lukášem byla opravdu radost spolupracovat! Za objektivem je nepochybně jeden z nejprofesionálnějších fotografů, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotný a z fotek, které mi udělal, jsem nadšená. Kdykoli jsem měla nějakou žádost či prosbu, vždy mi vyhověl a pomohl. Určitě jeho služeb znovu využiji a doporučuji to i ostatním!

Tess Lojkásková

tess.lojkaskova
S Lukášem je výborná spolupráce. Stačí mu okrajově říci, jakou má člověk představu, a on to zvládne na výbornou. Video, které stvořil je krásné a i hudbu perfektně trefil. Takže vřele doporučuji, radost spolupracovat.

Tomáš Pitter

provozovatel módního e-shopu s exkluzivním oblečením
utopystore.cz ~ info@utopystore.cz ~ 778 777 052
Lukáše znám dlouho jako spolehlivého zaměstnance, a proto jsme ho ve firmě oslovili s nabídkou natočení zákaznických videí na strategickou konferenci. A nespletli jsme se! Skvělá volba! Videa byla naprosto bez chyby, skvěle sestříhaná a měla šmrnc! Lukáše mohu jen a jen doporučit! Je to profík, který ví, co dělá!

Vlasta Páchová

HR Business Partner, České Radiokomunikace a.s.
S Lukášem byla moc příjemná spolupráce. Ochotný přístup, perfektní editace videa, která vždy odrážela moje představy a návrhy. Doporučil bych ho všem, kteří chtějí kvalitní materiál na sociální sítě a web. Určitě ho budu kontaktovat i v budoucnu, snad bude mít čas.

Michael Kleinert

Život 90
Natáčení s p. Lukášem Bícou nás velice bavilo a jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro něho. Nechtěli jsme velký štáb, který by nám vše organizoval a do všeho tlačil. Jsem rád, že jsme se i shodli na scénáři a výsledné video je velice povedené, proto bude spolupráce pokračovat i nadále. Doufáme, že ostatní promo, náborová a firemní videa budou stejně povedená. Abych to shrnul, mohu p. Bícu doporučit všem firmám, které uvažují o tom, že natočí promo video, které bude moderní, svěží a které je bude dobře reprezentovat.

Filip Kraic

HR specialist PP53, a.s.
www.pp53.cz
Skvělá spolupráce, moc doporučuji. Lukáš nám fotil fotky na sociální sítě na místě eventu. Byl velmi ochotný a dodal velké množství opravdu skvělých fotek.

Eva Römerová

www.mozartdinner.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS