Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — UX designér se specializací na e-commerce

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Lukáš Dubina:
Na Lukáše jsem narazil před několika lety a od té doby aktivně spolupracujeme. Jsem spokojen s jeho přístupem i s výsledky jeho práce. Realizoval pro mě a mé kolegy webové stránky reprezentace ČR v Letecké akrobacii a další projekty na letecký servis. Postaral se o to, aby byly naše stránky dohledatelné ve vyhledávačích, což zvýšilo prodeje a obecné povědomí o naší značce. Je vidět, že u práce přemýšlí a snaží se udělat to, co zákazník potřebuje. Lukáše doporučuji dále svým známým.

Stanislav Bajzik

trenér ČR v letecké akrobacii, hlavní rozhodčí Red Bull Air Race
www.czechaerobatic.cz
Měli jsme základní představu o vzhledu našeho budoucího e-shopu a pan Dubina nám pomohl zostřit a definovat naší vizi. V neposlední řadě také převést do reálného použití. Veškerá komunikace a dolaďování v průběhu spolupráce byla pohotová a smysluplná. Na všechny naše podněty bylo odpovězeno a implementováno do e-shopu. Pokud to šlo technicky provést. S výsledkem jeho práce jsme spokojeni a nebudeme váhat využít znovu jeho služby. Za profesionální přístup a znalost v oboru má pan Dubina od nás uznání a doporučení pro jeho další potencionální zákazníky.

Tomáš Krieglstein

provozovatel e-shopu
www.nehtomania.cz
Pracuji jako grafik. Byl jsem požádán, zda by bylo možné předělat náš firemní web a napojit ho na e-shop. Oslovil jsem Lukáše, u kterého jsem věděl, že to nebude pouhé plácnutí do vody. Jeho práci znám velmi dobře a vždy jsem obdivoval jeho smysl pro detail. Lukáš se vždy plně věnoval webovým stránkám a během let udělal obrovský pokrok, jak po stránce grafické, tak i po stránce profesní. Naše vzájemná spolupráce probíhala bez problémů. Nastínil jsem svoji představu, kterou Lukáš do detailu vytvořil. Důležité na naší spolupráci bylo, že vše probíhalo přesně tak, jak jsme si na začátku řekli. Web je pár měsíců spuštěn a slyším jen samou chválu, nejenom zvenku od zákazníků, ale především od svých kolegů a nadřízených. Lukáš je určitě tou správnou volbou.

Martin Dlouhý, DiS.

grafik v Nová tiskárna Pelhřimov s.r.o
www.ntp.cz
Pro nás nový e-shop jsme potřebovali vytvořit grafickou šablonu na míru, snížit míru opuštění a zvýšit konverzní poměr. Oslovili pana Dubinu, protože má na první pohled skvělé reference. Jeho práce šla ale více do hloubky a kromě krásného designu jsme dostali spoustu doporučení a správně měříme data. S jeho prací, komunikací a přístupem jsme nadmíru spokojení. Konečný výsledek nás příjemně překvapil, protože takto pěkný e-shop jsme ještě na systému eshop-rychle.cz ještě neviděli.

Kamil Veselý

provozovatel e-shopu
www.krmiva-shop.cz
Na Lukáše Dubinu jsme dostali doporučení od spokojené majitelky již upraveného e-shopu. Náš e-shop potřeboval nový směr, grafické předělání a doporučení, jak dělat věci lépe. Lukáš je odborník na svém místě. Rozumí problematice, ovládá platformu eshop-rychle, dokáže použít hlavu a přizpůsobit se potřebám zákazníků. Komunikace byla bezproblémová a rychlá. Co jsme si řekli, to bylo hotové. I po dokončení úprav nám dává rady a stále pracujeme na zlepšování služeb a věcí, které pomáhají k lepšímu chodu našeho obchodu a usnadňují nám pracovní procesy.

Jiří Jedlička

provozovatel e-shopu
www.swim-store.cz
O re-designu našeho e-shopu jsme uvažovali dlouho, ale nemohli jsme najít vhodného dodavatele. Lukáše jsem kontaktovala na doporučení. Pomohl nám pochopit, jak lidé nakupují a jak bychom měli rozvíjet e-shop. Od začátku přicházel s výbornými tipy a nápady na zlepšení. Výsledkem je kompletně nový e-shop, který však zachoval původní řešení systému eshop-rychle. Návštěvnost i tržby stoupají, od lidí máme kladné ohlasy - lépe se jim vybírá sortiment a pohodlněji nakupuje. Všechny kroky na e-shopu nyní správně měříme a vyhodnocujeme. Díky tomu investujeme peníze jen do toho, co funguje a máme více času na naše zákazníky.

Simona Zoltowska

provozovatelka e-shopu
www.peliskydog.cz
S panem Dubinou a službami v oblasti správy webových stránek, které nám již řadu let poskytuje, jsme spokojeni. Oceňujeme zejména profesionalitu, snahu vyhovět všem našim požadavkům, komplexnost služeb, rychlost reakcí a svědomitý přístup. Jeho práci můžeme jen doporučit.

Lenka Hájková

back-office, Prádelna Kyselý, a.s. – první soukromá prádelna v ČR
www.pradelna.cz
U Lukáše především oceňuji jeho spolehlivost, přehled v oboru, lidskost při komunikaci a tvůrčí přístup při řešení nejrůznějších problémů. Na jeho práci je vidět nejen že ho baví, ale že má smysl a jeho zákazníkům přináší reálný užitek. Spolupracuji s ním již několik let a jeho služby mohu každému s klidným srdcem doporučit.

Jaroslav Trsek

programátor PHP pro weby a aplikace
www.jaroslavtrsek.cz ~ info@jaroslavtrsek.cz ~ 776 481 123
Náš e-shop potřeboval kompletní redesign a marketingové poradenství. Lukáš nám nabídl komplexní řešení za rozumnou cenu. Nadprůměrným přístupem jsme byli velmi příjemně překvapeni. Lukáš dokázal skloubit svou invenci s našimi požadavky a to navíc ve velmi krátkém časovém rozsahu. Nový design se setkává s velmi pozitivními ohlasy. Komunikace na jedničku, lidské jednání, žádné plané sliby, žádné navyšování předem dohodnuté ceny. To jsou jen některé z Lukášových předností, s jeho prací jsme velmi spokojeni a do budoucna se na něj budeme určitě obracet. Lukáše můžeme s čistým svědomím doporučit.

Vilém Tetera

provozovatel e-shopu
www.zahradni-svet.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS