Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — UX designér se specializací na e-commerce

Zobrazuji č. 1120 z celkem 29 doporučení prezentace Lukáš Dubina:
Děkujeme panu Dubinovi za báječnou spolupráci s proměnou našeho e-shopu. Cítili jsme, že je potřeba posunout naše dřívější stránky a podnikání na vyšší úroveň. Od nového e-shopu jsme očekávali profesionální a uživatelsky příjemný design s kapkou romantiky. Lukáš se celého úkolu zhostil na výbornou. Oceňujeme přátelský a profesionální přístup od prvního kontaktu, kreativitu a způsob řešení dílčích problémů. Redesign e-shopu předčil naše očekávání.

Martina Stiborová

majitelka e-shopu Starnails
www.starnails.cz
Od pana Dubiny jsem si nechal udělat redesign mého e-shopu. Vybral jsem si ho, protože se mi líbily jím dělané webdesigny jiných e-shopů na platformě eshop-rychle.cz. Komunikace byla od začátku rychlá a na úrovni. V průběhu práce jsem se mohl spolehnout na názory a připomínky opravdového profesionála. Hned první návrh webdesignu byl úžasný. Vše, co jsem chtěl v návrhu upravit nebo dodělat, pan Dubina po konzultaci zpracoval přesně podle mých představ. Výsledkem je krásný, profesionální webdesign. S jeho prací jsem nesmírně spokojený, protože neustále rosteme a e-shop společně upravujeme dle potřeby. Jeho služby určitě všem doporučuji.

Ing. Martin Krupička

provozovatel e-shopu
www.nejleginy.cz
Lukáše si velmi cením jako odborníka i člověka. Než se pustí do své práce, detailně prozkoumá danou oblast, aby přesně pochopil, co žádají zákazníci jeho klienta. Své dílo pak nepošle do světa, dokud není perfektní. Po loňském redesignu mého brandu a webu stoupl zájem o tarotové poradenství a osobní růst v mé Tarotové škole více než šestinásobně. Lukáš zkrátka jakýmsi zázračným způsobem dokázal to, že se informace o mých službách dostaly bez oklik a přímou cestou k lidem, kteří je právě potřebovali.

Sophie Joya

tarotové poradenství a osobní růst
www.tarotovesebepoznavani.cz
Jak náš s e-shop s potápěčským vybavením pomalu rostl, nastal čas na změnu – nasazení profesionálního designu s podporou mobilních zařízení. Původně jsme zamýšleli pouze změnu grafiky, ale Lukáš nám rychle vysvětlil, že tudy cesta nevede a je potřeba k tomu přistoupit komplexně. Za to mu chceme poděkovat. Nemá smysl mluvit o tom, že vše bylo rychlé, pro nás pohodlné a že všechny naše představy Lukáš zapracoval. Za vše mluví Lukášův výsledek a ten je super. Návštěvnost i objednávky rostou.

Filip Kabyl

majitel e-shopu Scubashop
www.scubashop.cz
Delší dobu jsem přemýšlela o úpravě e-shopu. Až při shlédnutí Lukášových referencí jsem se okamžitě rozhodla ke změně. Dobře jsem udělala. Nový e-shop je nyní přehlednější, jednodušší a zákaznici se k nám rádi vracejí. Dostala jsem spoustu rad a doporučení, které bych chtěla na e-shop postupně aplikovat. Lukáš je prostě člověk na správném místě a spolupráci s ním doporučuji každému, kdo podniká na internetu.

Petra Dohnálková

provozovatelka e-shopu
www.neicha.cz
Delší dobu jsme hledali vhodnou společnost pro redesign webových stránek, podporu FCB profilu a další potřebné aktualizace. Spolupráce s Lukášem byla dynamická, kreativní a nechyběl lidský faktor. Cením si také doporučení vhodného řešení k nejednomu problému. Vážím si perfektního přístupu a těším se na další spolupráci v budoucnu. Rozhodně mohu Lukáše doporučit ostatním společnostem.

Luboš Baumruk

majitel reklamní agentury Allice s.r.o
www.allice.cz
Web našeho překladatelsko-tlumočnického týmu si žádal důkladný redesign a zavedení redakčního systému. Více či méně zdařilé „překlopení“ do WordPressu by zřejmě zvládl ledaskdo. Pan Lukáš Dubina pro nás ale udělal mnohem víc: dokázal naše původní zadání upřesnit a rozvinout, vše v zájmu našeho cíle. Pomohl nám vylepšit strukturu webu, upozornil nás, kde naše texty potřebují zkrátit nebo upravit, doporučil a částečně vytvořil vhodnou grafiku. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Už teď víme, že ve spolupráci s panem Dubinou budeme web dále zdokonalovat a že jeho služby budeme doporučovat dál.

Miroslav Pošta

překladatelsko-tlumočnický tým Babylonia
www.babylonia.cz
S Lukášem spolupracuji již od roku 2008. Od té doby pro mě vytvořil několik internetových projektů Díky svým zkušenostem vždy vykouzlil kvalitní výsledek přesně podle naší představy. Všechnu požadovanou práci vždy provedl v předem dohodnutých termínech. Cením si jeho ochotného a aktivního přístupu. Ve spolupráci budu určitě pokračovat. Lukášovy služby doporučuji každému, kdo hledá bezproblémovou a profesionální spolupráci v kombinaci se skvělými výsledky.

Jan Rozlivka

reprezentant ČR v letecké akrobacii, majitel Mailstep s.r.o
www.mailstep.cz
Za poslední rok se nám podařilo osminásobně zvýšit počet objednávek na našem e-shopu. Je pravdou, že to logicky nemohla být čistě zásluha Lukáše, ale troufnu si tvrdit, že na tom měl výrazný podíl, protože kvalitní webdesign dnes rozhoduje o úspěchu či neúspěchu v tak tvrdé konkurenci, kam patří náš obor. Lukáše můžeme plně doporučit, neboť se s ním velmi dobře komunikuje, má obrovské zkušenosti a investice se rychle vrací.

Adam Borovský

Eljet s.r.o., provozovatel e-shopu
www.powerguy.cz
Náš web ztrácel pozice ve vyhledávačích a s tím související návštěvnost. Zakázek mnoho nechodilo, a tak jsme oslovili pana Dubinu, který okamžitě věděl, co potřebujeme a jak toho docílit. Reakce na naše požadavky byly velmi rychlé a prodej začal stoupat, vlastně stoupá pořád. K tomu všemu komunikace na vysoké úrovni a velká flexibilita. Stali se z nás dlouhodobí partneři. Mohu pouze doporučit, jeho práce předčila naše očekávání.

Miroslav Šteker

zakladatel firmy Truhlářství Miroslav Šteker
www.postele-palandy.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS