Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lukáš Frýdek

MgA. Lukáš Frýdek

designér vizuálních identit s přesahem do brandingu

MgA. Lukáš Frýdek
MgA. Lukáš Frýdek - logo

Jsem grafický designér a mou specializací je tvorba vizuální identity a branding – udělám pro vás audit designu stávající značky, pomohu vám s jejím dalším nasměrováním a připravím návrhy na redesign nebo vytvořím zcela nové vizuály tak, aby skvěle fungovaly klidně dalších 20 let:

  • tvorba vizuální identity / branding – pro jednotný styl napříč všemi výstupy (návrh logotypů, idea a koncept vizuální identity)
  • grafické práce – vizitky, letáky, plakáty, reklamní stojany, sazba časopisů a knih
  • webdesign – pro osobní a firemní stránky
  • poradenství – audit stávajícího firemního designu i konzultace pro začínající designéry

Nejsem designér, který vytvoří pouze logo a považuje práci za hotovou. Tvrdím, že logo nemusí být tak důležité, jak jej klient ve svých očích vidí. Důležitá je konzistentní a ucelená prezentace a komunikace vašeho brandu. A k tomu vede můj celkový přístup – chci pro své klienty to nejlepší řešení. Proto má práce není jen o designu, ale taky o pevných základech, na kterých je možné celou vizuální identitu postavit.

Vystudoval jsem Grafický design na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara (ZČU v Plzni, 2015), designem se ale zabývám celý svůj život. Už od základní školy jsem navštěvoval výtvarné kroužky a kurzy, dnes pokračuji účastí na přednáškách a oborových konferencích. Jako designér na volné noze pracuji od roku 2009, profesně se ale grafice věnuji už více než 15 let. Během té doby jsem prošel několika agenturami v Plzni i v Praze, kde jsem působil jako designér i art director.

Rád spolupracuji se zkušenými profesionály. S copywriterkou Bárou Soukupovou jsme připravili typografický tahák, společně s kolegyní Ivou Pelcovou pak spolupracujeme a tvoříme pod společnou značku Brandby.

Mé práce:

Vizuální styl Rádia BombaVizuální styl psychoterapeutického centraPlakáty pro Gaudia.czTiskoviny a vizitky pro Akademii věd ČRNávrh webdesignu pro společnost V Invest
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Plzeň

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

MgA. Lukáš Frýdek
K Zahradnictví 1662/6
Plzeň
301 00
Mobil:776 614 158
Email:ahoj@lukasfrydek.cz
Web:www.lukasfrydek.cz
Facebook:Facebook lukasfrydekcz
Twitter:Twitter lukasfrydek
LinkedIn:LinkedIn lukasfrydek
Účet:1415350058 / 3030
:75285606 (neplátce DPH)

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS