Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Jelínek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Jelínek — IT specialista, vývojář, poradce, lektor a publicista

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Lukáš Jelínek:
Lukáš je jedním z nejlepších autorů, se kterými jsem pracoval. Když něco napíše, je to výborné a jako editor nemám příliš práce s úpravami jeho článků. Komunikace s Lukášem je skvělá, je velmi flexibilní. Jeho znalosti tématu jsou obvykle vynikající a když něco neví, zjistí si to. Když slíbí termín, vždycky dokončí práci včas, nepotřebuji mít nic v záloze, pokud má být jeho práce hotova v určitém čase. Přichází s vlastními dobrými nápady, nemusím ho k ničemu tlačit.

Miroslav Hrončok

šéfredaktor magazínu LinuxEXPRES
www.linuxexpres.cz
Pana Jelínka jsem našla na tomto portále, osobně jej vůbec neznám a komunikace probíhala zcela virtuálně. Přesto vše proběhlo naprosto hladce a já bych pana Jelínka velmi ráda doporučila. Vytvářel pro nás webové stránky a musím přiznat, že si s námi dost vytrpěl. Pořád jsme mu měnili zadání, opožďovali se v termínech, ale pan Jelínek byl velmi flexibilní, přicházel s dobrými řešeními a hlavně rychle, na dotazy vždy reagoval. S výslednými stránkami jsem nadmíru spokojená, fungují bez chybičky od samého začátku a hlavně si je do značné míry mohu spravovat sama. Již nyní s ním dojednáváme tvorbu dalšího webu. Jsem ráda, že nám štěstěna přivedla do cesty právě jeho. Děkuji.

Martina Svobodová

www.martinasvobodova.cz
Lukáš je velmi schopný technický autor. Jeho úroveň znalostí linuxové, open-source a síťové problematiky je na špičce v oboru. Díky jeho spolehlivosti a přesné profesionální práci s ním rád spolupracuji.

Robert Krátký

šéfredaktor magazínu Open source & praxe
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS