Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér a průvodce při tvorbě webu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Pavelec:
V rámci firmy byla myšlenka na upgrade webu a zároveň i inovaci stávajícího loga. Měl jsem několik návrhů koho bych mohl oslovit. Lukáš Pavelec byl jedním z těch, o kterém jsem přemýšlel, že by mohl velmi správně uchopit naši vizi. Byla to velmi správná volba oslovit právě pana Pavelce. Požadavky na design a funkčnost nebyly malé. Přičemž jsme potřebovali jednoduchost, reprezentativnost a eleganci. Podařila se úžasná proměna díky kreativním nápadům pana Pavelce. Jeho komunikace i pracovní přístup byl velmi progresivní a díky tomu se podařilo mnoho úkonů dotáhnout do finální podoby skrze krátkou dobu. Cokoli potřebujeme i po předání webu, velmi ochotně poradí a dle našeho požadavku upraví. Služba, která povznáší již jeho velkou profesionalitu ještě o úroveň výš. Moc děkujeme za spolupráci. Maximální doporučení všem, kteří chtějí mít webovou prezentaci kvalitní, moderní a reprezentativní.

Bc. Josef Capík, DiS.

obchodní manažer / marketing & PR
www.ukristyna.cz
Děkuji panu Pavelcovi za jeho práci a podporu při tvorbě našich webových stránek. I na dálku jsme vše domluvili, společně doladili a výsledek mne nadchnul. Určitě doporučuji a přesvědčit se můžete na adrese: www: kamvy.cz Všem přeji stejnou příjemnou spolupráci :)

Ladka Kankrlíková

kamvy.cz
Spolupráce s Lukášem byla dobrá. Vše na čem jsme se domluvili bylo splněno. I když naše požadavky ohledně webu byly do jisté míry specifické, výsledek vedl k naší plné spokojenosti.

Ing. Tomáš Prudil

marketing
www.zeman-vahy.cz
Výborná spolupráce, všechny konzultace vždy věcné, ochotné. Lidi, se kterými jsem jednal mají dost zkušeností, takže i třeba poradili, když bylo třeba. Nenarazil jsem na problém. Za mě super!

Filip Gottwald

Je nelehkým zadáním vytvořit moderní webové stránky pro řeholní sestry tak, aby uměly ukázat podstatu jejich poslání a činnosti. Pana Pavelce jsme si vybraly po nahlédnutí do jeho portfolia. Jeho práce se nám velmi líbila. Spolupráce a komunikace s ním probíhala bez problémů a výsledek nás velmi mile překvapil. Můžeme ho vřele doporučit.

Sestra Doubravka

Kongregace sester Matky Božího milosrdenství
www.kmbm.cz
Lukáš Pavelec navrhl a vytvořil pro ÚMTMB FSI VUT v Brně web pro prezentaci ústavu (http://www.umt.fme.vutbr.cz/cs/), web experimentální mechaniky (http://experimentalni-mechanika.cz/) a web pro konferenci EAN2019 (http://ean2019.experimentalni-mechanika.cz/). Domluva a spolupráce s panem Pavelcem probíhá na profesionální úrovni. Vše zpracuje dle dohody a dle stanoveného harmonogramu. Další úpravy jsou vždy ochotně vyřízeny. Velice kladně mohu také hodnotit komplexní služby, které jsou ústavu nabízeny a to je návrh, realizace, správa a záloha webových prezentací ústavu.

Tomáš Návrat

navrat@fme.vutbr.cz ~ 541 142 861
Spolupráce s Lukášem Pavelcem mě nadchla. Poznal jsem člověka, který kromě toho, že je zdatný grafik, tak také nad věcí přemýšlí a přichází s vlastními nápady. Pan Pavelec pro nás zpracovával poměrně rozsáhlou grafiku nového webu a blogové šablony. Dokáže se na řešení dívat očima uživatelů, koncových zákazníků, a podle toho přizpůsobit vlastní řešení. Oceňuji jeho proaktivní přístup.

Václav Vacek

ředitel spolku signály.cz, z.s.
Děkujeme panu Pavelcovi za krásné a citlivě vytvořené webové stránky pro naši horskou chatu (www.dsvj.cz). Děkujeme za jeho čas, který strávil u nás na chatě, aby poznal, čím chata žije a co pro nás znamenají hosté. Komunikace s panem Pavelcem byla vždy vstřícná, snažil se vcítit do našich přání, ale zároveň dokázal navrhnout vlastní představu. Profesionálně vytvořené stránky ocenilo už mnoho našich hostů. Děkujeme.

Jaroslav a Marie Kubečkovi

správci horské chaty Dům sv. Josefa
www.dsvj.cz
Vše provedeno vždy v termínu, kvalitně provedená práce, naprostá spokojenost!

Ing. Lukáš Vaněček

CEO digitalni-podpis.cz
www.digitalni-podpis.cz
S p. Pavelcem jsme byli spokojeni. Vybrali jsme ho z velkého počtu zájemců a určitě jsme neudělali špatně. Hned jsme věděli, že se vyzná a pomohl nás nasměrovat správným směrem. Dokázal k sobě sehnat i velmi schopného kolegu na SEO, což bylo velkým ulehčením, než kdybychom někoho hledali sami. Pana Pavelce určitě doporučuji.

David Harnisch

david.harnisch@bednar.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS