Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér a průvodce při tvorbě webu


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 28 doporučení

V rámci firmy byla myšlenka na upgrade webu a zároveň i inovaci stávajícího loga. Měl jsem několik návrhů koho bych mohl oslovit. Lukáš Pavelec byl jedním z těch, o kterém jsem přemýšlel, že by mohl velmi správně uchopit naši vizi. Byla to velmi správná volba oslovit právě pana Pavelce. Požadavky na design a funkčnost nebyly malé. Přičemž jsme potřebovali jednoduchost, reprezentativnost a eleganci. Podařila se úžasná proměna díky kreativním nápadům pana Pavelce. Jeho komunikace i pracovní přístup byl velmi progresivní a díky tomu se podařilo mnoho úkonů dotáhnout do finální podoby skrze krátkou dobu. Cokoli potřebujeme i po předání webu, velmi ochotně poradí a dle našeho požadavku upraví. Služba, která povznáší již jeho velkou profesionalitu ještě o úroveň výš. Moc děkujeme za spolupráci. Maximální doporučení všem, kteří chtějí mít webovou prezentaci kvalitní, moderní a reprezentativní.

Bc. Josef Capík, DiS.
obchodní manažer / marketing & PR
www.ukristyna.cz

Děkuji panu Pavelcovi za jeho práci a podporu při tvorbě našich webových stránek. I na dálku jsme vše domluvili, společně doladili a výsledek mne nadchnul. Určitě doporučuji a přesvědčit se můžete na adrese: www: kamvy.cz Všem přeji stejnou příjemnou spolupráci :)

Ladka Kankrlíková
kamvy.cz

Spolupráce s Lukášem byla dobrá. Vše na čem jsme se domluvili bylo splněno. I když naše požadavky ohledně webu byly do jisté míry specifické, výsledek vedl k naší plné spokojenosti.

Ing. Tomáš Prudil
marketing
www.zeman-vahy.cz

Výborná spolupráce, všechny konzultace vždy věcné, ochotné. Lidi, se kterými jsem jednal mají dost zkušeností, takže i třeba poradili, když bylo třeba. Nenarazil jsem na problém. Za mě super!

Filip Gottwald

Je nelehkým zadáním vytvořit moderní webové stránky pro řeholní sestry tak, aby uměly ukázat podstatu jejich poslání a činnosti. Pana Pavelce jsme si vybraly po nahlédnutí do jeho portfolia. Jeho práce se nám velmi líbila. Spolupráce a komunikace s ním probíhala bez problémů a výsledek nás velmi mile překvapil. Můžeme ho vřele doporučit.

Sestra Doubravka
Kongregace sester Matky Božího milosrdenství
www.kmbm.cz

Lukáš Pavelec navrhl a vytvořil pro ÚMTMB FSI VUT v Brně web pro prezentaci ústavu (http://www.umt.fme.vutbr.cz/cs/), web experimentální mechaniky (http://experimentalni-mechanika.cz/) a web pro konferenci EAN2019 (http://ean2019.experimentalni-mechanika.cz/). Domluva a spolupráce s panem Pavelcem probíhá na profesionální úrovni. Vše zpracuje dle dohody a dle stanoveného harmonogramu. Další úpravy jsou vždy ochotně vyřízeny. Velice kladně mohu také hodnotit komplexní služby, které jsou ústavu nabízeny a to je návrh, realizace, správa a záloha webových prezentací ústavu.

Tomáš Návrat
navrat@fme.vutbr.cz 541 142 861

S p. Pavelcem jsme byli spokojeni. Vybrali jsme ho z velkého počtu zájemců a určitě jsme neudělali špatně. Hned jsme věděli, že se vyzná a pomohl nás nasměrovat správným směrem. Dokázal k sobě sehnat i velmi schopného kolegu na SEO, což bylo velkým ulehčením, než kdybychom někoho hledali sami. Pana Pavelce určitě doporučuji.

Vše provedeno vždy v termínu, kvalitně provedená práce, naprostá spokojenost!

Ing. Lukáš Vaněček
CEO digitalni-podpis.cz
www.digitalni-podpis.cz

Spolupracovali jsme na tvorbě nového webu a loga. S Lukášem Pavelcem se spolupracovalo dobře. Ocenili jsme dobré nápady, profesionální vhled do problematiky, aktuální trendy či tipy, schopnost posoudit plusy i mínusy navrhovaných řešení. Nezaujatost pro určitý typ webu – tj., že jsme měli absolutně volnou ruku při výběru stylu a provedení. Nadále spolu také komunikujeme, při problému či nejasnosti reaguje dosti promptně. Za sebe doporučuji.

Petra Girašková
www.rodinnyzivot.cz

Lukáš je naprosto seriózní a spolehlivý partner. V oblasti webdesignu odvádí vynikající práci. Můžete se o tom přesvědčit například tady: www.vrecka-vysavace.sk. Je jedním z klíčových partnerů mého podnikání.

Andrej Kašický
majitel e-shopu Vrecka-vysavace.sk
www.vrecka-vysavace.sk info@vrecka-vysavace.sk 733 389 497