Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér a průvodce při tvorbě webu


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 30 doporučení

Pan magistr Lukáš Pavelec vytvořil pro naši nemocnici nové, moderní, dynamické webové stránky, které ve spolupráci s námi doplňuje a aktualizuje. Pravidelně vytváří informační materiály pro mezinárodní zdravotnický kongres Letovice Care, který spolupořádáme. Spolupráce s panem magistrem je bezproblémová, okamžitě reaguje na naše požadavky a je i sám velmi iniciativní a kreativní. Můžeme spolupráci s ním všem doporučit.

MUDr. Drahoslava Královcová
ředitelka Nemocnice Milosrdných bratří Letovice
www.nmbletovice.cz kralovcova@nmbletovice.cz 601 392 800

Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře odvedenou práci. Naší firmě zhotovil webové stránky. Dostal nelehké zadání. Vystihující, originální, jednoduché.

Mgr. Hana Jurnečková

S Lukášem spolupracujeme už na našem druhém webu. Svoji práci umí a snaží se pro zákazníka udělat maximum.

Ing. Monika Strýčková
METAL GRANIT spol. s r.o.
www.metalgranit.cz mg@metalgranit.cz

Potřebovali jsme kompletní proměnu starého webu na dobré adrese www.novykostel.cz. Jsme církevním společenstvím, kterému dochází, že web je vstupní branou pro návštěvníka, který potřebuje zacítit atmosféru a také se něco dozvědět o moderním kostele v Litomyšli. Lukáš Pavelec byl ve výběrovém řízení nejlepší ze třech uchazečů a výběr pak i mnohokrát potvrdil při spolupráci na tvorbě webu. Skloubil architektonické pohledy s prezentací života sboru. Vtipně a elegantně uskutečnil naše představy a sny o dobré adrese s dokonalým servisem. A to nás zavazuje webu dopřát život. Nechceme mít jen pasivní nástěnku. Lukáše Pavelce můžeme vřele doporučit!

Daniel Kvasnička
duchovní správce Nového kostela v Litomyšli
www.novykostel.cz daniel@novykostel.cz 733 619 141

Velmi děkuji panu Pavelcovi za jeho profesionální a vnímavý přístup k tvorbě naší nové webové prezentace. Nový web jsem osobně řešil v životě již několikrát i s velkými firmami a mám proto možnost srovnávat, ale až nyní s touto zkušeností vidím, že se dají stavět weby kvalitně, smysluplně a hlavně s osobním přístupem, kdy se nejedná pouze o suché „promo“ klišé. Pan Pavelec nás provedl celým procesem na osobní schůzce, řekli jsme si požadavky, cíle, ujasnili mnoho věcí. S výsledkem, rychlostí, komunikací a přístupem jsme velmi spokojeni a děkujeme! Mohu upřímně a velmi rád doporučit!

Ondřej Hradec
ředitel Ú OS ČČK LBC
www.cckliberec.cz ondrej.hradec@cckliberec.cz 725 077 017

S panem Pavelcem byla rychlá domluva, spuštění stránek proběhlo hladce, stránky mají nadčasový design a jsou optimalizované na počítač, tablet a mobilní telefon. Ve všem nám vyšel vstříc, věnoval se našim nápadům, dával nám k nim zpětnou vazbu a zároveň nám nabízel vlastní návrhy a nápady. Pan Pavelec je profesionál na svém místě, s jeho službou jsme byli velmi spokojeni a ještě jednou za webové stránky děkujeme.

Iva Širůčková
Mateřská škola Čapkova, Letovice
www.skolka-letovice.cz

S naší spoluprací na webu školky jsem spokojená. Pan Pavelec je spolehlivý, vše bylo vždy po domluvě nachystáno a uděláno bez časových prodlev.

Mašková Luďka
ředitelka školky

Profesionální přístup, tvorba webu dle požadavků organizace, moderní a funkční web, děkujeme.

Jiří Kučera
cck-blansko.cz

Tvorbě webové stránky předcházelo setkání, na kterém jsme si opravdu detailně stanovili naše očekávání, představy a cíle. Myslím, že především díky tomu následná komunikace a tvorba stránek probíhala velice flexibilně a konstruktivně. S výslednou podobou stránek jsme velice spokojeni, pan Pavelec splnil naše očekávání jak po grafické, tak obsahové stránce. Určitě doporučuji ke spolupráci.

Magda Koláčková
marketing
www.dkpmarket.cz magda@dkpmarket.cz

S Lukášem jsme řešili kompletní rekonstrukci našich firemních webových stránek. Bezproblémová komunikace a pochopení specifik našeho oboru urychlilo vytvoření výsledného webu, se kterým jsme nadmíru spokojeni. Tuto spolupráci můžeme jen doporučit!

Jiří Hrdlička
obchodní zástupce
www.kriz.cz