Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér a průvodce při tvorbě webu

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Pavelec:
Pan magistr Lukáš Pavelec vytvořil pro naši nemocnici nové, moderní, dynamické webové stránky, které ve spolupráci s námi doplňuje a aktualizuje. Pravidelně vytváří informační materiály pro mezinárodní zdravotnický kongres Letovice Care, který spolupořádáme. Spolupráce s panem magistrem je bezproblémová, okamžitě reaguje na naše požadavky a je i sám velmi iniciativní a kreativní. Můžeme spolupráci s ním všem doporučit.

MUDr. Drahoslava Královcová

ředitelka Nemocnice Milosrdných bratří Letovice
www.nmbletovice.cz ~ kralovcova@nmbletovice.cz ~ 601 392 800
Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře odvedenou práci. Naší firmě zhotovil webové stránky. Dostal nelehké zadání. Vystihující, originální, jednoduché.

Mgr. Hana Jurnečková

S Lukášem spolupracujeme už na našem druhém webu. Svoji práci umí a snaží se pro zákazníka udělat maximum.

Ing. Monika Strýčková

METAL GRANIT spol. s r.o.
www.metalgranit.cz ~ mg@metalgranit.cz
Potřebovali jsme kompletní proměnu starého webu na dobré adrese www.novykostel.cz. Jsme církevním společenstvím, kterému dochází, že web je vstupní branou pro návštěvníka, který potřebuje zacítit atmosféru a také se něco dozvědět o moderním kostele v Litomyšli. Lukáš Pavelec byl ve výběrovém řízení nejlepší ze třech uchazečů a výběr pak i mnohokrát potvrdil při spolupráci na tvorbě webu. Skloubil architektonické pohledy s prezentací života sboru. Vtipně a elegantně uskutečnil naše představy a sny o dobré adrese s dokonalým servisem. A to nás zavazuje webu dopřát život. Nechceme mít jen pasivní nástěnku. Lukáše Pavelce můžeme vřele doporučit!

Daniel Kvasnička

duchovní správce Nového kostela v Litomyšli
www.novykostel.cz ~ daniel@novykostel.cz ~ 733 619 141
Velmi děkuji panu Pavelcovi za jeho profesionální a vnímavý přístup k tvorbě naší nové webové prezentace. Nový web jsem osobně řešil v životě již několikrát i s velkými firmami a mám proto možnost srovnávat, ale až nyní s touto zkušeností vidím, že se dají stavět weby kvalitně, smysluplně a hlavně s osobním přístupem, kdy se nejedná pouze o suché „promo“ klišé. Pan Pavelec nás provedl celým procesem na osobní schůzce, řekli jsme si požadavky, cíle, ujasnili mnoho věcí. S výsledkem, rychlostí, komunikací a přístupem jsme velmi spokojeni a děkujeme! Mohu upřímně a velmi rád doporučit!

Ondřej Hradec

ředitel Ú OS ČČK LBC
www.cckliberec.cz ~ ondrej.hradec@cckliberec.cz ~ 725 077 017
S panem Pavelcem byla rychlá domluva, spuštění stránek proběhlo hladce, stránky mají nadčasový design a jsou optimalizované na počítač, tablet a mobilní telefon. Ve všem nám vyšel vstříc, věnoval se našim nápadům, dával nám k nim zpětnou vazbu a zároveň nám nabízel vlastní návrhy a nápady. Pan Pavelec je profesionál na svém místě, s jeho službou jsme byli velmi spokojeni a ještě jednou za webové stránky děkujeme.

Iva Širůčková

Mateřská škola Čapkova, Letovice
www.skolka-letovice.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS