Doporučení z první ruky

Lukáš Sýkora — datový analytik s přesahem do CRM


Zobrazuji všech 7 doporučení

Lukáš nám pomohl vyladit HubSpot tak, že máme lepší přehled o aktuální situaci a obchodníci se lépe orientují v obchodním procesu.

Tomáš Vrbka
řízení B2B obchodu, automatizace, expanze na nové trhy

Po analýze 1200 obchodních příležitostí jsme identifikovali micro-segment zákazníků s pravděpodobnou úspěšností na získání objednávky 36,84 %.

Jan Blažek
obchodní ředitel
www.plantyst.cz

S Lukášem jsem měl tu čest několikrát konzultovat datovou problematiku. Lukášovy služby mohu rozhodně doporučit nejen kvůli jeho znalostem, ale také kvůli nadšení, které v práci má. Jen tak dál!

Robin Petrásek
Professional Guide and Mortgage advisor for foreigners buying properties
www.expatsfinance.cz

Na Lukáše jsme narazili na počátku projektu implementace CRM a datového modelu pro lepší pochopení potřeb našich zákazníků. V projektu úspěšně pokračujeme dále a spolupráci s Lukášem můžeme doporučit.

Michal Jaroš
finanční a datový ředitel
www.wooodplastic.cz

Analyzovali jsme 3200 potenciálních zákazníků a našli skupinu 92 potenciálních zákazníků bez předchozí aktivity s pravděpodobností uzavření obchodu 49,50 %.

Pavel Majer
jednatel
www.lansanit.cz

S Lukášem jsme spolupracovali v rámci nastavení obchodních procesů a setupu CRM a vnímám to jako jednu z nejlepších spoluprací za mou profesní kariéru.

Matěj Baránek
jednatel společnosti Allerton's Automatica s.r.o.
paradigma.so

S Lukášem Sýkorou jsem spolupracovala na implementaci našeho firemního CRM a byla jsem mile překvapena, jak tento komplexní a náročný projekt zvládl vymyslet, implementovat, ale především komunikovat a vysvětlit. Chci vypíchnout zejména jeho profesionální přístup, empatické jednání se všemi kolegy, schopnost přemýšlet o dva kroky napřed a dívat se na věc ze všech možných úhlů. Mohu ho vřele doporučit a činím tak ráda.

Mgr. Jana Sosa Arias
marketing
www.woodplastic.cz 727 823 361